Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Finane

SMART Pożyczka - z pierwszą pożyczką za darmo

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png



SMART Pożyczka to nowy produkt na naszym rynku. Oferuje pożyczkę pozabankową nawet do 1000 zł na okres do 30 dni. Klient za pierwszym razem może liczyć na pożyczkę wynoszącą 600zł.



Pierwsza pożyczka jest za darmo - oddajesz dokładnie tyle ile pożyczyłeś (bez prowizji i kosztów).


PSN4fKx.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa

Na ABREWO.PL - macie kalkulator pożyczek pozabanakowych - polecam go sprawdzić. 

Wtedy wiecie jaka firma oferuje jaką pożyczkę i gdzie faktycznie jest za darmo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smart Pożyczka to produkt desygnowany marką firmy Mała Pożyczka sp. z o.o., która należy do europejskiej grupy
finansowej udzielającej kredytów chwilówek w 4 krajach tj. Polska, Czechy, Litwa oraz Łotwa. Firma poprzez serwis
internetowy oferuje szybkie pożyczki w kwocie od 200 zł do 1 000 zł na okres do 30 dni z opcją odroczonej płatności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma poprzez serwis internetowy oferuje szybkie pożyczki w kwocie od 200 zł do 1 000 zł na okres do 30 dni z opcją odroczonej płatności[/b].

Teraz już darmowej zamiast odroczonej płatności. Chyba, że czegoś nie wiem.

 

Zastanawia mnie, czy nazwa nawiązuje do ostatnio popularnego Banku Smart, ale oni nie mają nic wspólnego ze Smart Pożyczka antyhaczyk.bl.../opinie-smart-pozyczka.html

 

Nazwa Smart Pożyczka sprytnie się kojarzy z bankiem i stroną Smart Lokaty, nie wiem czy to celowy zabieg marketingowy, czy przypadek, bo teraz wszystko jest Smart ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×