Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Monika GLAZ

Pożyczka prywatna GDZIE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika GLAZ

Potrzebuje pożyczki prywatnej na około 15 000 złotych - gdzie dostanę taką pożyczkę? 

Czy ktoś może mi polecić jakiś portal gdzie można dostać ją na niskie %???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tutaj: http://www.polskiepozyczki.com.pl/ - czytałem na innym forum, że mają tutaj nie tylko pozyczki bez bik ale i na wysokie kwoty. 

jedyne co to koszt rozmowy trochę wysoki ale jak się przygotuje wymagane dokumenty przed rozmową to w kilkunastu złotych się idzie zmieścić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hinczyszka

Może na KOKOSIE ???

Tam macie sporo pożyczek od prywatnych inwestorów ale co do ich warunków to nie wiem bo nigdy z nich jeszcze nie korzystałam więc wam za bardzo w tym nie pomogę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ullaa

Te polskie-pozyczki - ich oferta wygląda dosyć atrakcyjnie ale czy ktoś tam korzystał z pożyczki? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie kilka opinii na ich temat : http://kredythipotecznyforum.pl/forum/pozyczki-bez-bik-opinie/opinie-o-pozyczkach-w-abis-koszty-i-opinie-klientow/

ogólnie to nie widziałem, żeby ktoś narzekał - jedynie co to koszty rozmowy telefonicznej są troche wysokie ale piszą, że jak przygotuje się wymagane dokumenty przed rozmową to jest sporo taniej i szybciej, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Werkaaa

Te polskie-pozyczki - ich oferta wygląda dosyć atrakcyjnie ale czy ktoś tam korzystał z pożyczki? 

No jak widać sporo osób pozytywnie na ich temat pisze. 

A czy faktycznie tam nie sprawdzają w BIK .

 

Co do Kokosa to chciałem tam raz pożyczyć prywatnie pieniądze - dokładnie 400 złotych ale to co mi tam zaoponowali to jakaś masakra - warunki jeszcze gorsze niż w Providencie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kingoo

No z tego co widzę to nareszcie firma ta zaczęła słuchać klientów bo kiedyś było, że cięzko było tam ofertę pożyczki dostać, były jakieś weryfikacje itd - a teraz widać, ,że coraz więcej pozytywnych opinii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinaaa

No z tego co widzę to nareszcie firma ta zaczęła słuchać klientów bo kiedyś było, że cięzko było tam ofertę pożyczki dostać, były jakieś weryfikacje itd - a teraz widać, ,że coraz więcej pozytywnych opinii. 

A co dokładnie tam u nich było?

jakaś grubsza afera? bo ja nie znalazłam żadnych negatywnych opinii o tej firmie i nie wiem o co chodzi a kuszą tanią ofertą...

tak więc? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kingoo

Nie no mieli jakiś komplikowany proces weryfikacji inwestorów czy coś takiego i przez to masa ludzie złożyła wnioski i długo czekała na pożyczkę - ale teraz to idzie płynnie. 

Podobno średni czas oczekiwania na ofertę pożyczki to około 2 dni. Coraz większe zainteresowanie jest tą firmą więc i pewnie okres czekania się skróci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bystrzak

Wysłałem wniosek i pod 15 minutach pozytywna odpowiedż - pożyczka do 25 000 złotych na 4 lata - do mnie doszła taka oferta - w innych firmach pożyczkowych nie dsotałem ani tak wysokie pożyczki ani możliwości spłaty jej przez taki okres - warto zajrzeć do nich 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kukus

Ja polecam sprawdzić na stronie KUKUS.PL - tutaj macie kalkulator wszystkich pożyczek - łatwo sprawdzicie gdzie dostaniecie pożyczkę, której potrzebujecie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rybniko

A w tej polskiepozyczki.com.pl można pożyczyć takie małe kwoty chwilówki do 600 złotych na przykład? 

jak tam wyglądają takie pożyczki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tej polskiepozyczki.com.pl można pożyczyć takie małe kwoty chwilówki do 600 złotych na przykład? 

jak tam wyglądają takie pożyczki? 

Z tego co pisza ludzie na forach to tak, takie małe kwoty także można dostać.

A najlepiej to zapytać poprzez wysłanie wniosku o pożyczkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość witekkrk

Polecam - dostałem pożyczkę na 4000 złotych - do spłaty jedyne 4400 złotych za 6 miesięcy - super oferta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

cena za minutę połączenia 4,92 zł z Vat

 

Zakrawa na zwykłe oszustwo - wyłudzanie pieniędzy przez "infolinię"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga Kontrasta

Oferujemy:

Kredyty, pożyczki, chwilówki, doradca kredytowy, doradztwo finansowe,
bankowość inwestycyjna, bankowość korporacyjna, usługi kredytowe,
kredyty hipoteczne, Bony i obligacje skarbowe, Obligacje korporacyjne
Finansowanie inwestycji Finansowanie firm Finansowanie dla Firm
Finansowanie działalności gospodarczej Finansowanie firm Finansowanie
samochodu leasing, kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt
samochodowy, kredyt konsolidacyjny, kredyty inwestycyjne dla firm,
ubezpieczenia, bez zaświadczeń.

Skontaktuj się z nami: 534 810 900

Iga Kontrasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pożyczki - gdzie dostanę taką pożyczkę? 

Czy ktoś może mi polecić jakiś portal gdzie można dostać ją na niskie %???

Teraz firm i instytucji, które udzielają szybkich pożyczek gotówkowych tzw. chwilówek jest mnóstwo. Z jednej strony to dobrze, bo mamy duży wybór, ale z drugiej strony musimy być bardzo czujni i wybierać tylko te bezpieczne, by pożyczka nie była tylko dla nas uciążliwym zobowiązaniem, a szansą na pokrycie nieoczekiwanych wydatków. Tutaj kilka ważnych informacji odnośnie umów pożyczkowych - https://www.mini-credit.pl/umowa-pozyczkowa-na-co-zwracac-uwage. Myślę, że warto się z nimi zapoznać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian Bayford
Hello
 
  Do you need a loan? We offer loans and financial services of all kinds. Our loans are both long and short, with favorable interest rates. We offer 2% interest rate loans, please contact us for more information via (adribay0008@gmail.com)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×