Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość pilnapotrzeba

Czy ktoś dostał pożyczkę w exitpozyczki.pl?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pilnapotrzeba

Proszę o opinie na temat portalu exitpozyczki. Czy ktoś u nich dostał pożyczkę? Jeśli tak to na jakich zasadach i ile to trwało? Codziennie jestem u nich na stronie ofert pożyczek i szczerze mówiąc wygląda to obiecująco, bo oferty dość często znikają i pojawiają się nowe. Pytanie tylko czy to z powodu udzielania pożyczek czy tworzenia sztucznego tłumu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy ale taki rodzaj działalności kojarzenie inwestorów i pożyczkobiorców wymaga dobrej reklamy, czasu włożonego w rozwój projektu i  pewnej firmy (nie mogę tam znależć danych teleadresowych kto tym zarządza).

 

Pozostaje też niejasny sposób przekazywania pieniędzy i roli tej strony i firmy która za nia stoi.... regulamin musi być jasny i przejrzysty oraz podparty pkt z prawa odnośnie takich pożyczek (podatki itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz

Ja korzystałem z ich portalu i wygląda to następująco. Składasz ofertę, którą wystawiają na stronie, możesz ją wyróżnić bądż nie (ja akurat wyróżniłem). Potem czekasz aż ktoś zainteresuje się Twoją propozycją bądż wyjdzie z kontr-propozycją(u mnie tak właśnie było, że inwestor skrócił mi okres ale za to obniżył trochę oprocentowanie). Mój przebieg całego procesu od wystawiania oferty do podpisania umowy trwał ok. 3 tygodnie. Z tego co wcześniej się dowiedziałem to każdy inwestor ma swoje zasady, zróżnicowane wzory umów i td. Jeśli chodzi o to co pisał Witek to dane firmy znajdują się w regulaminie i nie jest to firma "krzak" a rolą strony exit pożyczki.pl jest tylko kojarzenie ze sobą obu stron. Ja długo szukałem pożyczki na rozwój działalności a inne firmy dawały mi bardzo małe kwoty, które w ogóle mnie nie interesowały. Mam nadzieję, że trochę rozwiałem Twoje wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolitka

Ja tez odziwo dostalam. Co prawda 9 000zl ale bylo to minimum jakie potrzebowalam a tak zwany inwestor czyli pan Janusz okazal sie spoko facetem. Ci inwestorxzy w exit pozyczki to normalni ludzie ktorzy poprostu chca zarobic. Moge powiedziec ze ta pozyczka uratowala mi zycie wiec jeszcze raz dzieki. Aha wszystko trwalo w sumie 2tygodnie ale cierpliwosc sie oplaca!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karina

A cz\y ktos wyjasni  dlaczego trzeba telefonowac na nr 708.............ktory jest pewnie  platny ,,INACZEJ,,?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia

witam, ja dzis tez zlozylam skrocony wniosek, maja dac znac w ciagu 24godzin co i jak. potrzebuje tez szybko kasy na oddluzenie.w banku juz za pozno. mam komornika,sprawe sadowa o chwilowke i pare zaleglych rat, tak prosto wpasc w pulapke kredytowa niestety. maz wyjechal za granice co tez wiazalo sie z oszustwem bo zostal oszukany na kilkaset euro przed wyjazdem ale wkoncu sie udalo.tylko ze za nimtam zarobi na ta splate dlugow to musze cos zrobic bo grozi mi wypowiedzenie kredytow bankowych. wolalabym juz wszystko splacic i miec jedna rate nawet wyzsza niz 15 w roznych terminach, jak myslicie jest szansa uzyskania w exitpozyczka pieniedzy? czy to to samo co abis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw na jakiej zasadzie działają te skojarzenia –
czy inwestorzy decydujący się na zainwestowanie pieniędzy w formie pożyczki dla
określonej osoby są zabezpieczani w jakiejś formie przez sam portal? Czy działa
to tylko na zasadzie kojarzenia osób ze sobą tj. pożyczkodawców i pożyczkobiorców?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Max

Nie rozumiem tej dyskusji.. Dariusz opisal jak to bylo w jego przypadku a kazda nastepna osoba zadaje pytanie na ktore odp jest zawarta w pierwszych wypowiedziach.. do glowy przychodzi mi akcja: cala polska czyta dzieciom. a dlaczego? bo nie czytamy ze zrozumieniem... Ja tez czekam na ruch ze strony exit ale przynajmniej wiem na co i ile może to potrwać... maja bardzo rozbudowana strone i czytelny relulamin. Mam nadzieje ze juz wkrótce dostane siano i rozlicze sie z byłą żona hahah 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilu

A cz\y ktos wyjasni  dlaczego trzeba telefonowac na nr 708.............ktory jest pewnie  platny ,,INACZEJ,,?????

Witam, 

Wczoraj takze zlozylam wniosek ,otrzymalam email potwierdzajacy pozytywne rozpatrzenie mojego formularzu i informacje ze mam sie skontaktowac z ich konsultantem pod nr tel 708 780 658 zeby przekazac juz swoje pelne dane.

Strasznie sie obawiam kosztow tej rozmowy, w ich regulaminie jest zapis "koszt za minute połączenia z konsultantem wynosi 4,92zł z Vat, o czym klient dodatkowo informowany jest podczas pierwszej rozmowy telefonicznej" 

 

Do tej pory juz raz poniosłam straty w zwiazku z taka rozmowa telefoniczną do ABIS , rachunek do zapłaty wyniosl o 150 zł wiecej !!myslalam ze sie zalamie.

 

Zastanawiam sie czy w ogole jest sens i w tym przypadku zaryzykowac i dzwonic do EXIT , jak długo taka rozmowa z konsultantem moze trwac? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolitka

Mnie rozmowa z nimi kosztowała ponad 50zł takze zabolalo ale pozniej z exitpozyczki dzwonili do mnie a kontakt z inwestorem jest naszczescie na normalna komorke. Jedyny minus to taki ze moja oferta została zmieniona bo chciałam 15000 a dostalam 9000 ale i tak inwestor poszedl mi na reke bo jeszcze odciagniecie prowizji prawie 500 wyszlo wiec dogadalismy sie tak zebym miala te 9000 dla siebie ale jak pisalam wczesniej to bylo dla mnie minimum wiec i tak wyszlo dobrze. Trzymajcie sie i zycze zeby wszystko poszlo po waszej mysli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek

Proszę o opinie na temat portalu exitpozyczki. Czy ktoś u nich dostał pożyczkę? Jeśli tak to na jakich zasadach i ile to trwało? Codziennie jestem u nich na stronie ofert pożyczek i szczerze mówiąc wygląda to obiecująco, bo oferty dość często znikają i pojawiają się nowe. Pytanie tylko czy to z powodu udzielania pożyczek czy tworzenia sztucznego tłumu. 

Ja tez sie długo zastanawialem czy portal exit jest w porzadku. W moim przypadku okazalo sie ze TAK. Zlozylem oferte i po paru dniach dostalem kontre z krotszym okresem na co sie zgodzilem bo noz na gardle mialem i wszystko dobrze sie potoczylo wiec z czystym sumieniem polecam exitpozyczki!  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert

Ryzyk fizyk.....zadzwoniłem dzisiaj i złożyłem ofertę.....zobaczymy co z tego wyjdzie....okaże się czy rzeczywiście za pośrednictwem portalu exit pożyczki można otrzymać pożyczkę pozabankową.....niby wszystko wygląda na to że tak....w praktyce się okaże...dam znać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pati.nawis

Witam mam tylko 19 lat ale pracuje na call center. Złożyłam wniosek o kwotę 4.500 zl czy według was mam jakiekolwiek szanse na otrzymanie pożyczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolitka

Witam mam tylko 19 lat ale pracuje na call center. Złożyłam wniosek o kwotę 4.500 zl czy według was mam jakiekolwiek szanse na otrzymanie pożyczki?

Jeśli pracujesz i masz stały dochód to dlaczego nie? Kwota też nie jest zbyt duża więc jeśli ja dostałam 9000 to Ty też powinnaś bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tam wystawioną ofertę i co ??? Jak inwestora nie było tak nie ma to jest straszne pomimo że daję coś pod zastaw. Masakra.....

Pytanie jak długo można czekać tak do usranej śmierci ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca

Dom a pożyczkę chcę na 150 miesięcy.

No to dziwisz się, że inwestor się nie odzywa? Prywatni Inwestorzy to nie Banki, które mogą sobie pozwolić na długo terminowe kredyty hipoteczne. Żadna instytucja pozabankowa ani żaden prywatny inwestor nie dadzą Ci pożyczki na tak długi okres, bo oni chcą zarobić jak najwięcej i jak najszybciej. Niestety nie ma cudów, realia są jakie są a niestety żyć dalej trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dziwisz się, że inwestor się nie odzywa? Prywatni Inwestorzy to nie Banki, które mogą sobie pozwolić na długo terminowe kredyty hipoteczne. Żadna instytucja pozabankowa ani żaden prywatny inwestor nie dadzą Ci pożyczki na tak długi okres, bo oni chcą zarobić jak najwięcej i jak najszybciej. Niestety nie ma cudów, realia są jakie są a niestety żyć dalej trzeba.

 

No tak tylko że ja nie mam dochodu powyżej 5000 netto na miesiąc. A żyję realiami jakie na daną chwilę mam. Przy obecnych zarobkach ta rata jaką podałem jestem w stanie płacić a czemu taki okres ? Bo po obliczeniu tej raty po prostu tak wychodzi. Pewnych rzeczy nie mogę przeskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert

Witam. czy w exitpożyczki chcą zaświadczeń?

Ode mnie inwestor prosił o wyciąg z konta bo wypłate dostaję przelewem..... Ale na pewno nie dostaniesz na piękne oczy..... Dla mnie najważniejsze, że nie sprawdzali mi tych wszystkich baz bik krd itd bo tam to jestem w czarnej du.... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie starałem się o pożyczkę w tej instytucji.

Ta firma nie udziela pożyczek, to serwis ogłoszeniowy.

 

 

Serwis działa na zasadzie
portalu ogłoszeniowego i bezpośrednio nie udziela pożyczek
pozabankowych. Konsultanci nie są doradcami finansowymi, a kojarzą
jedynie ze sobą Klientów i Inwestorów według ich ofert.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

opinia jest pozytywna bo i ja i moja matka uzyskalysmy pozyczke za ich posrednictwem wiec polecam ten serwis,  pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×