Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Zrozpaczony

Już nie będzie 50 zł zwrotu za przelew wynagrodzenia?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zrozpaczony

Kliknąłem dzisiaj w panelu BGŻ nieprzeczytane wiadomości bo rzadko tam zaglądam i co widzę?:

Komunikat o odwołaniu Programu Premia+

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 27 lutego 2014 r. Bank BGŻ ogłosił w swoich oddziałach oraz na stronie www.bgz.pl odwołanie przyrzeczenia publicznego, którego postanowienia zostały uprzednio ogłoszone przez Bank w Regulaminie Programu âPremia+â, w związku z czym od dnia 28 marca 2014 r. Program âPremia+â przestaje obowiązywać.

Zakończenie Programu âPremia+â z w/w dniem oznacza, że ostatnia Premia zostanie wypłacona na zasadach określonych w w/w regulaminie za cykl rozliczeniowy trwający od 28 lutego do 27 marca 2014 r., nie póżniej niż do 10 kwietnia 2014 r.

 

Czyli 7 kwietnia ten zwrot który dostałem był ostatnim?

 

Kurcze fajne konto to było, żadnych pism nie dostałem a tu tylko email że zmieniają zasady w trakcie gry... nie wiem czy zamknąć to konto, są jeszcze jakieś z fajnymi bonusami?

 

post-0-0-79248600-1398279521_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Czyli 7 kwietnia ten zwrot który dostałem był ostatnim?

Tak 7 kwietnia dostałeś ostatnia premie. Teraz nie opłaca ci się już tam przelewać wynagrodzenia bo resztę warunków pozostawili bez zmian - obrót bezgotówkowy na poziomie 500 zł miesięcznie i wtedy koszt karty 6 zł a jak tyle kartą nie wydasz to ściągną z konta 9 zł.

 

Jest mnóstwo lepszych obecnie kont mbnak, sync.

 

Swoja drogą zamkniecie Premia + było dla BGŻ strzałem w kolano. Pewnie zrobili to na wniosek nowych właścicieli francuskiego BNP Paribas który ich przejął. A kiedyś Bank Gospodarki Żywnościowej to był polski bank. Teraz Żywi Francuzików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Genek

Witaj,

Tak 7 kwietnia dostałeś ostatnia premie. Teraz nie opłaca ci się już tam przelewać wynagrodzenia bo resztę warunków pozostawili bez zmian - obrót bezgotówkowy na poziomie 500 zł miesięcznie i wtedy koszt karty 6 zł a jak tyle kartą nie wydasz to ściągną z konta 9 zł.

 

Jest mnóstwo lepszych obecnie kont mbnak, sync.

 

Swoja drogą zamkniecie Premia + było dla BGŻ strzałem w kolano. Pewnie zrobili to na wniosek nowych właścicieli francuskiego BNP Paribas który ich przejął. A kiedyś Bank Gospodarki Żywnościowej to był polski bank. Teraz Żywi Francuzików.

Po pierwsze to można bezpłatnie przejść na darmowe konto nr1 (bezpłatne bankomaty bez limitu i wystarczy kartą zrobić operacji bezgotówkowych na 300zł żeby była za darmo). Po drugie to BGŻ nie został jeszcze sprzedany Paribas. Nawet zgody KNF-u jeszcze nie ma! Skąd Ty czerpiesz swoją wiedzę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić, że instytucje bankowe uciekają od takich rozwiązań. Początkowo jeśli tylko jeden bank miał taką ofertę mógł w łatwy sposób przyciągnąć duża liczbę klientów. Z czasem kolejne bnaki wprowadzały pewnego rodzaju cashback do swoich usług przez co przestało to być czymś wyróżniającym na polskim rynku bankowym. Trzeba pamiętać, że jest to spory wydatek dla banku, który w ten sposób ogranicza swoje dochody. Oczywiste było to, że banki będą miały w swojej ofercie takie promocje tylko do chwili gdy będą one przynosiły zyski.

 

Szczerze mówiąc, gdy po raz pierwszy widziałem takie reklamy sadziłem że są to tylko chwilowe promocje w celu nałapania sobie klientów. W mojej opinii i tak dość długo trwały te promocje pozwalające na zwrot pewnych swoich wydatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Genek a podaj mi przykład próby przejęcia polskiego banku który zastopowała KNF? Jak jednym odmówi to sprzeda drugiemu. W końcu wszystkie banki przeszły w obce ręce i tak też będzie tym razem z BGŻ To cytat z wiadomości:

"Podejmując decyzję ws. zgody na przejęcie BGŻ przez BNP Paribas Komisja będzie brała pod uwagę wyniki testów jakości aktywów przygotowywane przez EBC - powiedział Jakubiak.
BNP Paribas Group poinformował na początku grudnia 2013 r. o zamiarze przejęcia od Rabobanku 98,5 proc. akcji Banku BGŻ za 4,2 mld zł (ok. 1 mld euro)"

 

Oznacza to że klamka zapadła. Teraz tylko trwa podział kto ile z tego weżmie pod stołem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×