Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kredyt na założenie firmy

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Wiktor

Wiktor

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 39 postów

Napisany 15 kwiecień 2014 - 08:13

Od kilku lat zastanawiam się nad założeniem własnej firmy, jednak dopiero teraz zdecydowałem się to zrobić. Otóż chcę założyć swój magazyn, który zajmowałby się przechowywaniem materiałów budowlanych. W moim regionie nie ma zbyt dużej konkurencji, więc moim zdaniem to dobry pomysł. Niestety założenie takiej firmy wiąże się z dużymi kosztami - chociażby zakup kilku wózków widłowych elektrycznych - http://www.suret.com...przegladaj.html. Czy myślicie, że wzięcie takiego kredytu to dobry pomysł? Czy lepiej postarać się o jakieś dofinansowanie?

#2 JuliaMaj

JuliaMaj

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 7 postów

Napisany 15 kwiecień 2014 - 17:38

Widzę że masz podobny problem jak ja.  Jeśli chodzi o kredyt na firmę to warto skontaktować się z dobrym doradcą kredytowym ja polecam doradców z gerwerto. Natomiast możesz również popytać o dotację w swojej gminie ponieważ gmina często ma dużo pieniędzy od unii przeznaczonych właśnie dla ludzi którzy chcą otworzyć swoją działalność a o których nikt nie wie.

#3 EwelinaW

EwelinaW

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 47 postów

Napisany 05 listopad 2014 - 12:01

i jak? udało się?

#4 saffort34

saffort34

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 33 postów

Napisany 10 październik 2017 - 07:53

Zdecydowanie lepiej postarać się o dotację lub dofinansowanie. Według mnie powinieneś sprawdzić jakie możliwości posiada firma https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/ Jeżeli chodzi o dofinansowanie na rozwój firmy, to w obecnej perspektywie finansowej UE znaczna część środków publicznych przeznaczonych na dofinansowanie na rozwój firmy dotyczy wparcia działalności badawczo-rozwojowej oraz działalności innowacyjnej. Zgodnie z założeniem aktualnych programów wspierających tę tematykę, dofinansowanie dla firm ze środków unijnych ma mieć pozytywny wpływ na rozwój przedsiębiorstw, w tym zwłaszcza wzrost ich konkurencyjności i innowacyjności zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Wśród dostępnych źródeł wsparcia są zarówno programy finansowane z unijnych, dystrybuowanych poprzez programy operacyjne, jak i instrumenty wdrażane z wykorzystaniem środków krajowych. Różnorodność źródeł oraz dostępnych form wsparcia gwarantuje, że wiele przedsiębiorstw znajdzie wśród dostępnych instrumentów odpowiednie źródło wsparcia dla swoich przedsięwzięć.

#5 heniutek

heniutek

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 22 postów

Napisany 06 listopad 2017 - 19:09

Kiedyś idea miała taką ofertę

#6 ramana

ramana

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 52 postów

Napisany 21 listopad 2017 - 09:28

Również uważam że dofinansowanie i dotacje to lepszy pomysł niż kredyt. A jeśli mam dobry pomysł na start-up szukam inwestora na inwestycjekapitalowe.com i zgłaszam swój projekt mailowo albo wypełniam formularz online, sprawa jest bardzo prosta a wsparcie rozwoju i wzrost wartości przedsiębiorstwa ogromny.

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników