Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Ograniczenia wiekowe

9 odpowiedzi na ten temat

#1 h.cash

h.cash

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 10 postów
  • LokalizacjaKiełczów

Napisany 01 kwiecień 2014 - 09:49

Witam! Czy są jakieś ograniczenia wiekowe przy kredytach studenckich?

#2 gadulec808

gadulec808

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 7 postów

Napisany 07 kwiecień 2014 - 17:21

W momencie rozpoczęcia studiów nie możesz mieć skończonych 25 lat.

#3 kunoem

kunoem

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 6 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisany 01 maj 2014 - 09:03

Czyli tu chodzi o cały moment edukacji można było się domyśleć tak samo jest z inny datkami socjalnymi do momentu nauki można coś dostawać

Wraz z dziećmi gramy w fajne gry przeglądarkowe na wypasionej stronie http://najlepsze-gry.pl Zapraszam :)

#4 Bankieria.pl

Bankieria.pl

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 126 postów

Napisany 08 maj 2014 - 17:37

Raczej nie będą pomagać wiecznym studentom ;) Oferta kredytu studenckiego jest tylko w części banków i faktycznie jest to dobra oferta. Dodatkowo można ubiegać się o umorzenie części kredytu przez najlepszych studentów. 

www.Bankieria.pl – portal obiektywny o finansach, wszystko w jednym miejscu. Lokaty, konta, kredyty, chwilówki – zestawienia, porównania, porady.

#5 Lukasz

Lukasz

Moderator

• Moderatorzy
  • 170 postów

Napisany 13 maj 2014 - 09:23

Szkoda tylko, że informacja o możliwości umożenia kredytu nie jest powszechnie znana przez studentów. Ja przykładaowo nie wiedziałem, że można umożyć część kredytu. Na studiach zawsze miałem dobre wyniki i pomimo tego, że kredyt taki nei był mi specjalnie potrzebny szansa jego umożenia byłaby bardzo kusząca. Ze względu że oprocentowanie jest niższe niż standardowe warto było spróbować wziąć kredyt i później ubiegać się o jego ewentualne umorzenie. Może akurat by się udało....

#6 Antek32

Antek32

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 30 postów

Napisany 08 grudzień 2015 - 14:16

Wiem, że odkopuję stary temat, ale może komuś kiedyś przyda się ta informacje. Obecnie jest kilka firm, które pozwalają wziąć pożyczkę studencką. Jeżeli zainteresowany ma stałą pracę (nawet dorywczą) i ukończone 21 lat, może wziąć pieniądze. Jedną z firm oferujących takie rozwiązanie jest https://www.pozyczkomat.pl/. Korzystałem z jej usług w przeszłości, polecam.

#7 pożyczony

pożyczony

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 2 postów

Napisany 18 styczeń 2016 - 10:19

Wolę najcięższą pracę, niż branie kredytu. Wiem, że nieraz ludzie nie mają wyjścia, ale póki można, należy szukać innego rozwiązania.

#8 kredytjuz

kredytjuz

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 33 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 11:22

Nie jestem przekonana czy ekspresowa pożyczka jest dobrym pomysłem dla studenta. No chyba, że ma jakiś stały dochód wtedy czemu nie zawsze przyda się trochę dodatkowej gotówki.

Pożyczki w 15 minut przez internet wśród dostępnych na rynku chwilówek na dowód oraz kredyty i inne produkty oferowane przez banki.

#9 Marti80

Marti80

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 23 postów

Napisany 25 maj 2017 - 16:29

nigdy nie bierzcie kredytu studenckiego, nie wiecie jak ciężko go potem odpracować

#10 Amy_25

Amy_25

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 41 postów

Napisany 24 sierpień 2017 - 10:31

Nawet przy stałym dochodzie, lepiej nie brać takiego kredytu.

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników