Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa ściema rodem z Internetu chwilowkanajuz.pl

 

Naszym celem jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom finansowym osób, które z różnych względów nie mogą ubiegać się o pożyczkę w Bankach lub SKOK-ach, a znalazły się w sytuacji, wymagającej zastrzyku gotówkowego.

 

 

 

 

Czyli tradycyjnie grabią tych, którzy i tak mają pod górkę. W dodatku niewiele osób w ogóle może cokolwiek o nich powiedzieć, bo to jakaś efemeryda. Już na starcie mówią, że nie patrzą w BIK, nie wymagają umowy o pracę, pożyczają na 30-60 dni. Ale każą pożyczkę ubezpieczyć, a zabezpieczeniem jest weksel. Mam nadzieję, że naiwnych nie będzie wielu, ale pewnie wkrótce o nich tutaj usłyszycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich firm pewnie są setki. Wiadomo, że dopóki działają na niewielkim obszarze i ich skala działalności nie jest duża to ciężko znależć wiele osób które korzystały z ich usług. Wiele firm nie ma żadnych wyrzutów sumienia i po prostu tam gdzie się da zarobić szukają biznesu, niezależnie czy zyski będą pochodzić ze sprzedaży warzyw na straganie czy od matek z chorymi dziećmi, które za wszelką cenę potrzebują gotówki... Takie czasy, że pieniądz bardzo często jest stawiany jako ten najważniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczek

Nie wiem jak to w innych firmach ludzie pożyczają pieniądze na takie duże % jak tutaj macie znacznie lepsze i tańsze oferty

Swoją droga ostatnio czytałem o pożyczce w KASIASTO-PL także sporo osób ich chwali. 

 

Dzięki - dzisiaj dostałem tutaj szybką pożyczkę na 2000 złotych BEZ BIK - polecam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że boom w branży finansowej się rozkręca i każdy spamuje czym tylko może :)

 

Brakuje tutaj jeszcze tylko serwisu pozyczkolandia.pl który w porównaniu do tych powyższych daje gwarancję kapitału, jako jeden z nielicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trudno znależć jest rzetelną firmę udzielającą pożyczek. Ja od dłuższego czasu korzystam z: ofertybezbik.pl . Brałam już u nich 3 pożyczki i nigdy żadnych problemów nie było. Warunki mają naprawdę fajne, więc polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wam tę stronę: http://kukus.pl/ - ja dostałem tutaj pożyczkę na 20% - pożyczkę bez bik :)

Nie wiem jak to w innych firmach ludzie pożyczają pieniądze na takie duże % jak tutaj macie znacznie lepsze i tańsze oferty

 

 

Nie wiem jak to w innych firmach ludzie pożyczają pieniądze na takie duże % jak tutaj macie znacznie lepsze i tańsze oferty

Swoją droga ostatnio czytałem o pożyczce w KASIASTO-PL także sporo osób ich chwali. 

 

 

To co mogę jeszcze polecic to http://www.pozyczki-bez-bik.pl/ - tutaj macie naprawdę ciekawe artykuły. 

Warto przeczytać, dzięki nim dowiecie się gdzie warto brać pożyczki a jakich firm unikać 

 

 

Osobiście polecam pożyczki bez BIK oferowane przez ofertybezbik.pl FIrma jest sprawdzona i naprawdę uczciwa, a warunki są korzystne.

 

 

Bardzo trudno znależć jest rzetelną firmę udzielającą pożyczek. Ja od dłuższego czasu korzystam z: ofertybezbik.pl . Brałam już u nich 3 pożyczki i nigdy żadnych problemów nie było. Warunki mają naprawdę fajne, więc polecam.

 

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd - żadna z tych stron nie udziela pożyczek, zwykły pośrednik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość igirii

No ale na KUKUS ja wziąłem dobrą pożyczkę i polecam - dzięki temu kalkulatorowi szybko się dowiedziałem gdzie dostanę chwilówkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nadal poszukujesz jakiejś dobrej oferty pozabankowej, polecam zapoznanie się z tą ofertą www.skanerkredytowy.pl - Korzystałem, a z moją historią kredytową, nie koniecznie było to łatwe, ale udało się dostać kredyt bez BIK. Możesz wziąć kredyt nawet do 15 000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew powszechnie przyjętym pozorom tego typu pożyczki mają też swoje plusy https://www.mini-credit.pl/atuty-pozyczki-chwilowki to przede wszystkim rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaoszczędzić na czasie. Na pewno trzeba uważnie przeczytać umowę, wtedy pozbywa się wszelkich wątpliwości. Ludzie niestety często podpisują coś w ciemno i póżniej niefajnie się to kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o chwilowke od reki, to ja z wlasnego doswiadczenia polecam Profi Credit

Naprawde profesjonalne podejscie do klientow, oraz wlasnie expresowe wyplacanie pozyczki. Korzystalem pare razy hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profi Credit - firma jest alternatywą (drogą zresztą) dla osób, które nie mogą pożyczyć pieniędzy z banku. Zachwyt jest dlatego bo nasz BIK nie ma wpływu na przyznanie pożyczki. Co do kosztów to RRSO dla pożyczki 5,000 zł na 12 misięcy wynosi prawie 160%, dla przykładu w jednym z banków RRSO wynosi 20%. Różnica jest więc oczywista. Oddajemy dużo więcej.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×