Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w regionie (kujawsko-pomorskie) jest to bardzo popularna firma, chyba nawet bardziej niż Provident, dobrze się kojarzy z reklam, ale jak jest naprawde nie wiem. Może ktoś zna/mial do czynienia z tą firmą? Wiem, że ich doradcy podobnie jak w Providencie, chodzą do domu odbierać raty.

 

Więcej o nich tutaj

http://www.bocianpozyczki.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bociana, tak jak Providenta, nie skreślałbym od razu. Akurat ci działają z otwarta przyłbicą - nie ściemniają z opłatami, otwarcie wyliczają wysoki procent. Każdy wie, na co się decyduje. Co chcielibyście mieć skoro działają w bardzo trudnym segmencie rynku ludzi biednych i z problemami. Coś za coś, ponoszą wysokie ryzyko udzielając ludziom bez żadnej zdolności finansowej pożyczek, gdzieś muszą to ryzyko pokryć, bo podejrzewam, że sporo muszą windykować, a to też kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, my tu nie dyskutujemy o tym, czy ktoś nas ograbia otwarcie, czy ograbia nas skrycie. Wystarczy, że nas ograbia, bo jak nazwac odsetki >20%, przecież to rozbój w biały dzień. I to staramy sie piętnować i znajdywać takie oferty, które na pierwszy rzut oka sa korzystne, a finalnie okazuje się, że są gwożdziem do trumny dla tych, którzy je wezmą. Taka szybka jazda w dół, bo przecież wiadomo, że po chwilówki nie sięga więlki biznes tylko ludzie w kłopotach. I po co, żeby wpaść w jeszcze większe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×