Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malwa

I nie pobierają wysokich opłat. Ja mam również przelew darmowy do swojego banku, a więc w Amronet.pl obowiązuje mnie tylko i wyłącznie 0,2% prowizji od transakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga22

Namówiłam rodziców do tego, żeby wymieniali przez Amronet.pl. Choć dość konserwatywnie podchodzą do załatwiania spraw przez intenret, zwłaszcza, gdy chodzi o pieniądze, z tej platformy są akurat zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kombinator

Bo kantor Amronet jest niezawodny:) Przelewy dostaję mega szybko, wymiana- nic prostszego, kilka kliknięć i przewalutowane.

 



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał223

Ja od pewnego czasu wymieniam walutę tylko przez AMRONET.PL. Bardzo przyjazna, przejrzysta platforma. Niskie opłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin

Tylko 0,2% prowizji, żadnego spreadu. W ramach promocji często jeszcze mnie- dzięki dokonywaniu transakcji przez platformę www.amronet.pl  zawsze wychodzę na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Z obsługą platformy Amronet.pl swobodnie poradzi sobie każdy (panel intuicyjny, przejrzysty), a więc można polecić kantor osobom starszym albo wszystkim tym, którzy jeszcze nigdy nie wymieniali waluty w Internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypełniłem:) 

 

Dziękujemy :)

 

Ja wymieniałem dolary, ale nie pamiętam w którym kantorze, na pewno jest to dużo lepsza opcja niż banki oraz stacjonarne kantory.

 

Dolary to jedna z najczęściej wymienianych walut. Znależć je można w każdym e-kantorze, poza Ratomatem, który jest przeznaczony tylko do kupowania waluty na spłatę rat kredytu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gregor

Teraz jest mniejszy popyt na USD, więc warto wystawić po własnym kursie na giełdę internetową jakiejś platformy, która ma taką opcję. Amronet.pl udostępnia niniejszą możliwość, korzystałem z tego i zawsze transakcja dochodziła do skutku, na korzystnych warunkach oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marqs

Kilka razy skorzystałem z tej opcji w Amronecie. Na sfinalizowanie transakcji najdłużej  czekałem niespełna tydzień, a opłaciło się bardzo. Można w ten sposób też celowo zarabiać na walutach:)

 



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka

Brawo dla Amronet za elastyczne podejście do klienta:) Możliwość wybrania kursu spośród trzech dostępnych opcji to fantastyczny pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość k.wronka

Sprawdziłam jak jest w Amronet.pl. Ogólnie podoba mi się ta platforma. Pozytywnie zaskoczyła mnie zwłaszcza szybkość realizacji transakcji oraz przelewu na konto bankowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość martiza6

Przede wszystkim Amronet nie ma żadnych ograniczeń co do pory realizowania transakcji. Funkcjonują 24/7. Dzięki automatycznemu księgowaniu można wymieniać non- stop, szybko i sprawnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaem

Kupowałam przez www.amronet.pl EUR kilka razy i jednorazowo USD. Wszystko na najwyższym poziomie jeśli chodzi o obsługę i funkcjonalność. Opłata tylko jedna i minimalna. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaem

Opłata w Amronet.pl jest stała i wynosi 0,2% od kwoty przewalutowania. Np. gdy wymieniasz 1000 zł, całkowity koszt transakcji zamyka się w 2 zł. W ramach promocji lub rabatu prowizja bywa nawet mniejsza (0,15%, 0,1%, 0,08%). Moim zdaniem się opłaca.



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darya

Ze względu na tak niskie opłaty (nie trafiłam na lepszą ofertę w Internecie) oraz rzetelność, też wybrałam Amronet. Świetnie się współpracuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej_ko

Niedawno (chyba jakoś w ubiegłym tygodniu) dokonałem pierwszej wymiany w Amronet. Wszystko się zgadza z info. na stronie. Zapłaciłem tylko samą prowizję od kwoty przewalutowania. Obsługa platformy faktycznie nie sprawia problemów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_waw

Korzystam z e-kantoru amronet.pl nie tylko w związku ze spłatą kredytu, ale też wówczas gdy jadę za granicę. W obydwu sytuacjach ten kantor sprawdza się doskonale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek.M

Przetestowałem i mam bardzo pozytywne nastawienie do Amronet.pl. Kantor uczciwy i nowoczesny, ze świetnie zaaranżowaną platformą transakcyjną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość porarelaksu

Tak, warto się zarejestrować w Amronet. Zresztą to nic nie kosztuje i zajmuje mniej niż 5 minut. Póżniej pozostaje już tylko korzystać w wymiany walut bez spreadu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×