Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * - 2 głosów

Kantor wymiany walut przez internet?

kantor online kantor internetowy ekantor wymiana waluty przez internet

168 odpowiedzi na ten temat

#1 vixa

vixa

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 2 postów

Napisany 20 grudzień 2013 - 15:03

Czy korzystał ktoś z forumowiczów z kantoru, który wymiania walutę przez internet? Jeżeli tak to proszę o informację, który z ekantorów jest dobry, który jesteście w stanie polecić?

#2 niezarejestrowany_Paul

niezarejestrowany_Paul
  • Goście

Napisany 20 grudzień 2013 - 15:53

Ja korzystam z KantorOnline, który pomaga mi przy spłacie kredytu. Mają bardzo dobre warunki. Zresztą co ja będę pisał... Sam poczytaj: https://kantoronline...placasz-kredyt. Fajny jest ten automatyczny system spłat ratalnych, ale najistotniejszy i tak jest dla mnie kurs. Najlepiej też przedzwonić i pogadać, może uda się coś utargować ;).

#3 Rasta

Rasta

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 32 postów
  • LokalizacjaHolandia

Napisany 20 grudzień 2013 - 20:01

hmmm.. podana strona nie istnieje... przekierowuje na główną.

#4 praed

praed

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 3 postów

Napisany 22 grudzień 2013 - 16:43

Ja korzystam z tych kantorów, które w danym momencie mają najniższe kursy ;) Zawsze sprawdzam w porównywarce strefawalut.pl, jak w danym momencie wygląda sytuacja i na tej podstawie podejmuję decyzję, z którego serwisu skorzystać

#5 niezarejestrowany_Paul

niezarejestrowany_Paul
  • Goście

Napisany 23 grudzień 2013 - 13:02

hmmm.. podana strona nie istnieje... przekierowuje na główną.

A wszystko przez jedną małą kropkę na końcu linka... https://kantoronline...splacasz-kredyt - teraz powinno być OK :).

Dajcie znać czy pomogłem :P.

#6 vixa

vixa

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 2 postów

Napisany 24 grudzień 2013 - 09:02

Ja korzystam z KantorOnline, który pomaga mi przy spłacie kredytu. Mają bardzo dobre warunki. Zresztą co ja będę pisał... Sam poczytaj: https://kantoronline...placasz-kredyt. Fajny jest ten automatyczny system spłat ratalnych, ale najistotniejszy i tak jest dla mnie kurs. Najlepiej też przedzwonić i pogadać, może uda się coś utargować ;).

O to mi chodziło! Dzięki! :) Weeeesołych Świąt wszystkim! :)

#7 happygirl

happygirl

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 4 postów

Napisany 10 styczeń 2014 - 12:06

O fajnie, też szukałam kantoru internetowego to zajrzę na tą stronkę, żeby porównać kursy :)

Profesjonalne wyposażenie militarne w niskich cenach - http://www.sharg.pl/

#8 marek20

marek20

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 7 postów

Napisany 11 styczeń 2014 - 19:14

Ja wymieniam już walutę jedynie przez Internet poprzez platformę http://www.amronet.pl/. Bardzo dobry kantor online - szczególnie dla osób, które wymieniają walutę internetowo pierwszy raz. Bardzo przyjazna, czytelna strona :)

#9 niezarejestrowany_pablo

niezarejestrowany_pablo
  • Goście

Napisany 13 styczeń 2014 - 11:43

Zarejestrowałem się w Amronet.pl mniej więcej rok temu i rzeczywiście kantor cały czas trzyma  poziom. Przebywałem wtedy w UK i dowiedziałem się, że mogę nie przepłacać za przelewy z zagranicy na polskie konto PLN dzięki temu, że dokonam przewalutowania bez ingerencji banku w kantorze internetowym. Już za pierwszym
razem odniosłem pozytywne wrażenie, bo nie dość że kursy były i są korzystne, mile zaskoczyła mnie szybkość przewalutowania. Tak, jak wspomniał forumowicz
powyżej, stronka czytelna, łatwa w obsłudze.

#10 niezarejestrowany_TyTus

niezarejestrowany_TyTus
  • Goście

Napisany 18 styczeń 2014 - 13:49

Owszem, na www.amronet.pl rzeczywiście warto wymieniać, bo jest to bezpieczna, uczciwa platforma, gdzie do przewalutowania oraz wypłaty dochodzi szybko i bez zbędnych opłat- 0,2% prowizji i to wszystko.

#11 niezarejestrowany_filuś36

niezarejestrowany_filuś36
  • Goście

Napisany 20 styczeń 2014 - 14:46

[font="Calibri, 'sans-serif';font-size:11pt;"]Również polecam Amronet. W sumie dzięki tej platformie przekonałam się wreszcie do kantorów internetowych. Już po dokonaniu pierwszej transakcji zaobserwowałam, że rata kredytu wyraźnie się zmniejszyła, pomyślałam wtedy, że skoro w ciągu miesiąca oszczędzam ponad 50 zł, przez okres 29 lat (tyle jeszcze zostało mi do spłaty) uzbiera się konkretna sumka, zdałam sobie tym samym sprawę, ile
pieniędzy by przepadło, gdybym kupowała CHF w tradycyjnym kantorze. Podoba mi się także sama strona www.amronet.pl: wiele ciekawych informacji można przeczytać, czytelny, przejrzysty układ, funkcjonalność wręcz idealna.[/font]

#12 niezarejestrowany_Krystyna

niezarejestrowany_Krystyna
  • Goście

Napisany 22 styczeń 2014 - 17:48

Mojej pierwszej transakcji walutowej przez Internet dokonałam właśnie za pośrednictwem Amronet.pl i przekonałam się, że wymiana waluty online to fantastyczna możliwość :) Jestem teraz ich stałą klientką.

#13 niezarejestrowany_agata

niezarejestrowany_agata
  • Goście

Napisany 28 styczeń 2014 - 13:18

Pierwsza platforma wymiany walut, z której obsługą nie miałam najmniejszych problemów, jasne zasady- dlatego też polecam AMRONET.

#14 lothos

lothos

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 4 postów

Napisany 29 styczeń 2014 - 08:57

Amronet jest najlepszy, dlatego korzystam tylko z jego usług.

http://phuhartwig.pl/

#15 niezarejestrowany_lusia

niezarejestrowany_lusia
  • Goście

Napisany 29 styczeń 2014 - 13:22

Owszem, amronet.pl to dobry, rzetelny, kantor. Nowoczesny, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta.

#16 niezarejestrowany_bogdan

niezarejestrowany_bogdan
  • Goście

Napisany 06 luty 2014 - 16:50

Także w Amronet wymieniam i zauważam wyraźne korzyści. :)

#17 niezarejestrowany_Gabi

niezarejestrowany_Gabi
  • Goście

Napisany 08 luty 2014 - 14:20

To fakt, że opłaca się w Amronet, bo pobierają tylko jedną, stałą i niską opłatę- 0,2%.

#18 bartosz-rompala

bartosz-rompala

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 17 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisany 10 luty 2014 - 07:58

ja ostatnio zauważyłem że w ofercie ALiorSYnc pojawił się kantor, ale jeszcze nie korzystałem

#19 niezarejestrowany_natan

niezarejestrowany_natan
  • Goście

Napisany 10 luty 2014 - 12:09

Jeśli chodzi o wymianę walut, banki tudzież bankowe kantory jakoś mnie nie przekonują (kojarzy mi się to z marnym kursem narzucanym z góry). Amronet (platforma wymiany walut) przedkłada natomiast elastyczne warunki. Jeśli najlepszy, dostępny kurs mi się nie podoba, proponuję własny, albo dzwonię do biura, celem negocjacji- szansę są naprawdę duże, ja po średnim FOREX dokonałem po takim zabiegu transakcji całkowicie bezproblemowo. Plus także za to, że zanim klient się zdecyduje wszystko można precyzyjnie przeliczyć na stronie www.amronet.pl. Udostępniony jest tam tzw. kalkulator walut. Dokładnie wylicza, ile dostaniesz :na rękę".

#20 niezarejestrowany_Małgośka

niezarejestrowany_Małgośka
  • Goście

Napisany 15 luty 2014 - 00:04

Warto w Amronecie. Po pierwsze strona www.amronet.pl działa super sprawnie, a więc przewalutowanie następuje błyskawicznie. Po drugie, zaoszczędzić można sporo- kilkadziesiąt zł na każdej racie, finalnie daje konkretny zysk:)

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników