Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga! Nie rejestrujcie się tam!
 

 

 

Serwis E-POBIERALNIA.PL jest usługą subskrypcyjną (SMS MT) prowadzoną
przez Atomicadence Poland LLC. Po wprowadzeniu na stronę numeru
telefonu użytkownik otrzymuje PIN. Poprzez wprowadzenie na stronę numeru
PIN lub wysłanie SMS aktywującego o treści START EASY na numer 60420,
użytkownik potwierdza zaakceptowanie Regulaminu Serwisu oraz aktywację
subskrypcji SMS MT. Subskrybenci serwisu w każdy wtorek i piątek o
godzinie 10:00 otrzymują jedną wiadomość SMS z linkiem do pliku mp3
(łącznie dwie wiadomości tygodniowo). Koszt otrzymania każdej wiadomości
wynosi 4.92 PLN z VAT. Koszt operatora WAP/GPRS nie jest wliczony w
cenę. Jednorazowa opłata aktywacyjna (zapisanie do subskrypcji SMS MT)
dla abonentów sieci Orange, T-Mobile, Play i Plus to 4.92 PLN z VAT.
Dezaktywacji subskrypcji można dokonać w dowolnym momencie poprzez
wysłanie bezpłatnego SMS o treści STOP EASY pod numer 60420. Regulamin
serwisu znajduje się tutaj. Pytania prosimy kierować do obsługi technicznej na email: admin@easysub.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie znać trochę prawdy o pożyczkach pozabankowych bez BIK to zapraszam do easy pożyczki pozabankowe

Obiektywnie bez kryptoreklamy czy wyłudzania danych płatnych sms czy firm krzaków tylko oficjalne firmy i po równie 

Easy pożyczki pozabankowe sam sie tam dużo nauczyłem o pożyczkach

http://pozyczki-pozabankowe.jimdo.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwilówki kolosalne koszty a nie lepiej pożyczyć od kogoś prywatnie poprzez np takie portale jak pozyczkolandia.pl .? Sam ustalasz na jaki okres i ile oddasz, nie sprawdzaja baz dłuzników wystarczy szybka rejestracja. miałem już sporo chwilówek ale społecznosciówek nie przebiją kosztami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
Jeżeli chodzi o szybką pożyczkę przez internet mogę polecić Zaimo.Wystarczy wypełnić na tej stronie formularz:  ho./SHPnN     Pieniądze miałem na koncie w ciągu kilku minut.

 

Natomiast jeżeli chodzi o pożyczkę bez BIK-u polecam stronę  ho./SHIEt

Po wypełnieniu krótkiego formularza kontaktowego,konsultant oddzwonił do mnie i udzielił szczegółowych informacji na temat pożyczki.Uzyskałem tę pożyczkę bez zbędnych formalności.Ta firma chyba jako jedyna nie sprawdza BIK-u.Można otrzymać do 25 000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
Jeżeli chodzi o szybką pożyczkę przez internet mogę polecić Zaimo.Wystarczy wypełnić na tej stronie formularz:   goo.gl/M68kEo  Pieniądze miałem na koncie w ciągu kilku minut.

 

Natomiast jeżeli chodzi o pożyczkę bez BIK-u polecam stronę:    goo.gl/nqdor5

Po wypełnieniu krótkiego formularza kontaktowego,konsultant oddzwonił do mnie i udzielił szczegółowych informacji na temat pożyczki.Uzyskałem tę pożyczkę bez zbędnych formalności.Ta firma chyba jako jedyna nie sprawdza BIK-u.Można otrzymać do 25 000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam thunder. Tak, ja korzystałam i moi znajomi. Nasze opinie o tej stronie są bardzo dobre. Zero oszustwa, gwarancja ochrony kapitału,  zero sprawdzania np baz dłużników, szybka i wygodna rejestracja, potrzebny tylko dowód. Mało tego - termin spłaty kredytu ustalasz sobie sam. A, na tej stronie można także inwestować. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
Smartpożyczka bez BIK dla każdego.

 * Darmowa pierwsza pożyczka do 600 zł. 

 * Kolejne pożyczki nawet do 1000 zł z terminem spłaty do 30 dni. 

 * Wniosek o pożyczkę rozpatrywany jest w ciągu 15 minut od jego złożenia.

Wystarczy zarejestrować się na stronie:  goo.gl/OkyVk6

 

Pożyczka udzielana jest po złożeniu wniosku on-line lub po wysyłaniu wiadomości SMS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam thunder. Tak, ja korzystałam i moi znajomi. Nasze opinie o tej stronie są bardzo dobre. Zero oszustwa, gwarancja ochrony kapitału,  zero sprawdzania np baz dłużników, szybka i wygodna rejestracja, potrzebny tylko dowód. Mało tego - termin spłaty kredytu ustalasz sobie sam. A, na tej stronie można także inwestować. Polecam.

masz rację, ja na razie jestem w tym temacie początkujący ale spodobała mi się pozyczkolandia, przede wszystkim dlatego ze to ja ustalam ile oddaje i obsługa jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
Na naszej stronie internetowej wybraliśmy i wyselekcjonowaliśmy dla Państwa najkorzystniejszą ofertę banków,instytucji finansowych i ubezpieczeniowych:

 * Kredyty gotówkowe,samochodowe,mieszkaniowe,hipoteczne

 * Pożyczki gotówkowe,bez zaświadczeń,bez BIK

 * Lokaty,konta,ubezpieczenia OC/AC

 * Leasing i kredyt dla firm

Zapraszamy serdecznie: www.goo.gl/iRVAY1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość delik

Dla mnie jedynie oczywiście ofertybezbik.pl/.
    
    
        
            
        
    

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to od dłuższego czasu trzymam się tylko i wyłącznie firmy kredyt1000. Jako ich stały klient moge coraz więcej pożyczyć. Dla nowych klientów chyba nie dają więcej niż 1000zł i nie ma się co dziwić, skoro nie sprawdzają nikogo w BIK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady: - przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×