Skocz do zawartości

Zdjęcie

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Mr BOB

Mr BOB

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 10 postów

Napisany 21 wrzesień 2012 - 08:08

Alior od pewnego czasu oferuje dość ciekawą formę lokaty, która zwie się Lokatą Rekomendacyjną. Normalnie oprocentowana lokata rośnie do 7,5 procent w skali roku, gdy na taką samą lokatę skusimy znajomego (lub rodzinę). Osoba, którą się rekomenduje nie mogła być wczesniej klientem Aliora, musi być nowa. W dodatku limit lokaty to 100 tysięcy złotych, do wyjęcia rocznie jest więc 2 tysiące złotych. Jak ktoś ma zasobnego, ale niezbyt skorego do ryzykownych inwestycji sąsiada, może się tym zainteresować:-)

Mieliście z ta lokata cos do czynienia, warto w to wejść?

#2 sokol

sokol

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 10 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 11:14

Hm... co prawda do czynienia z nią nie miałem, ale myślę że jest warta uwagi.

#3 Roberto

Roberto

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 67 postów

Napisany 27 czerwiec 2013 - 14:15

Ja brałem lokatę w PKO i tam była najlepsza jeszcze 2 mieniące temu. 

Przekonali mnie do niej na forum kredytowe - tam była masa pozytywnych opinii na jej temat i porównanie z innymi lokatami. 

Pożyczki bez BIK do 20 000 złotych:

Pożyczki KASIASTO.pl

- SPRAWDŹ i weź najtańszą pożyczkę na rynku.

#4 Sokolik

Sokolik

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 15 postów

Napisany 22 lipiec 2013 - 19:52

Jeśli szukacie dobrego i pewnego miejsca na zainwestowanie pieniędzy to polecam http://gwarantowanefinanse.pl/ Odpowiadają na wszystkie pytania, porównują oferty u innych banków, przedstawiają najkorzystniejsze rozwiązania. 

Dodaj odpowiedź

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: Alior Bank opinie, Alior, Alior Bank forum, Alior Bank oferta, Alior Bank, Alior Bank konto osobiste, Alior Bank Pożyczka, Alior Bank kredyty

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników