Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Vivus - jest jedną z tych symatycznych firm, które udzielają pożyczki bankowe bez żadnych kosztów - za pierwszym razem oczywiście. Za każdym następnym trzeba juz płacić.

 

ale z pierwszej darmowej do 1200pln warto skorzystać.

Edytowane przez admin
regulamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o wyjaśnienie terminu "pożyczki bankowe" ? Vivus nie działa w oparciu o przepisy prawa bankowego, nie jest w związku z tym bankiem. Więc co mamy rozumieć przez pożyczki bankowe ?

Co do pierwszej darmowej pożyczki podobno jest to prawda. Rozmawiałem przez czat z konsultantem Vivus i zapewniał mnie że oddaje się tyle ile się pożyczyło bez prowizji, bez oprocentowania. Chociaż, aż nie chce mi się w to wierzyć. Widocznie taka jest forma promowania ich usług, klienta widzi jakie to łatwe i bierze kolejną pożyczkę za którą musi już słono płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza pożyczkw  Vivus jest darmowa i nie jest to tylko chwyt marketingowy - za pierwszym razem oddajesz tyle ile pożyczyłeś - bez
dodatkowych opłat. Wiadomo, że ma to na celu przyciągnąć klienta który weżmie potem kolejną, dużo płatną pożyczkę, a potem kolejną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno pierwsza pożyczka w Vivus jest za darmo. Choć dla nich jest to mało opłacalne, to jednak w ten sposób zdobywają klientów, którzy przy kolejnym wniosku będą już musieli zapłacić. Chociaż i tak jest to jedna z tańszych ofert na tym rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że klient skuszony pożyczką za dramo – korzysta
z usługi. Gdy zbliża się termin oddania pożyczki, zazwyczaj klient nie posiada
takowej kwoty i korzysta z opcji przedłużenia spłaty pożyczki. Tu firma zarabia
na odroczeniu terminu spłaty, i nie są to małe zarobki.


 

Fakt, to właśnie Vivus.pl wprowadził pierwsza pożyczkę za
darmo i kwota jej jest najwyższa na rynku. W innych firmach oferują maksymalnie
do 500 zł za darmo – dla nowych klientów.


 

Pozdrawiam

M.J.

Bankieria.pl

 

www.Bankieria.pl
– portal obiektywny o finansach, wszystko w jednym miejscu. Lokaty, konta,
kredyty, chwilówki – zestawienia, porównania, porady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualna oferta vivus to:

 


  • pierwsza pożyczka do 1600 złotych z 0 oprocentowaniem
  • natychmiastowa decyzja o udzieleniu pożyczki
  • pieniądze na koncie nawet w 15 min. od decyzji
  • cały proces pożyczkowy on-line - nie wychodząc z domu

androlo.produktyfinansowe.pl/vivus/pozyczka-pozabankowa.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jeśli decydujemy się już na którąkolwiek z tzw. pożyczek chwilówek musimy mieć na uwadze przede wszystkim termin spłaty danej pożyczki oraz jej oprocentowanie. Warto zapoznać się także z artykułami na ten temat takimi jak https://www.mini-credit.pl/co-warto-wiedziec-o-szybkich-pozyczkach, w których zostały opisane szczegóły dotyczące tego typu usług.  Myślę, że firm które się tym zajmują chcą przyciągnąć dla siebie jak najwięcej klientów - to także musimy przewidzieć.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o wyjaśnienie terminu "pożyczki bankowe" ?

 

Co do pierwszej darmowej pożyczki podobno jest to prawda.

 

No właśnie jakiej bankowej. Chyba pozabankowej.

 

Co do pierwszej darmowej to jest to prawda, sama testowałam - recenzja pierwszej darmowej pożyczki i opinia o Vivus http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/05/vivus-opinie-pozyczki.html

Vivus jest moim zdaniem jedną z najlepszych firm tego typu. Oczywiście opłacalna jest raczej tylko pierwsza darmowa pożyczka i jak się ją spłaci w terminie. Poza promocją jest już drogo. Tą są chwilówki, wszędzie koszty tego typu pożyczek są bardzo duże. Przy czym Vivus w tej kwestii na tle innych firm wypada całkiem dobrze, co nie znaczy, że jest tani.

Edytowane przez Sylvia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczka za darmo fajnie brzmi ale to chwilówka czyli mamy miesiąc na oddanie to po pierwsze

Po drugie rozumiem pożyczyć 300-400zł no max 500zł czasem zabraknie a jak mozemy bez kosztów to dlaczego nie ale jak niektórzy pozyczaja nawet 2000zł ?

Wiadomo może sa osoby które tyle zarabiaja albo sa w takiej sytuacji ze moga sobie na to pozwolic ale jak pokazują niektóre statystyki za darmowe pozyczki najwięcej osób trafiło do baz dłuzników najpierw przedłużali a potem odpuścili  . A czasem to juz wogule olali sprawe

Znam osobiście przypadek gdzie kolega z pracy chwalił sie ze pożyczył 2500zł w jednej firmie pożyczkowej za darmo wiedziałem że zarabia około 3200zł

A wiec pytam go i jak odasz to z czego będziesz żył ??

A on stwierdził że pożyczy drugi raz gdzie indziej tez za darmo

z tego co wiem juz komornik mu na pensje wsiadł

Ale ludziom nie wytłumaczysz niektórzy się na błędach uczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, ludzie są różni, mam znajomego, który ciągle pożycza, ale z tego ma, bo jak pożyczy, to odrazu szuka jak to oddać, i odrazu coś wymyśla, odrabia, pożyczka jest dla niego jak muza=), dla mnie to jest nie do przyjęcia, zanim coś wezmę, to siedem razy odmierzę... Także myślę że czasem (ale tylko czasem) bez pożyczek jest  trudno.. Tu jest parę myśli na ten temat  - http://pogodnefinanse.pl/5-powodow-dla-ktorych-nie-nalezy-bac-sie-pozyczek-pozabankowych/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna89

polecam Kredyt OK bo też mają pożyczki za darmo do 3 tyś, a jeśli już się ktoś uprze na Vivusa i nie czuje się zbyt pewnie w internecie, to w oddziałach Kredyt OK też doradcy udzielają Vivusa i innych pożyczek pozabankowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×