Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
masterweb

MiniCredit - czy taki mały ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nastęona supr firma/ nie wiem jak to nazwać.Wczoraj się pobawiłem ich stroną.

Wygląda masakrycznie.

Ogólnie to tak:

photo350x272.jpg

1000/30 dni = spłata 1200 zł ;) szok!

1500 na 30 dni / 1800 do spłaty!

no prosze was, czy to normalne. Ludzie nie maja oczu to są sumy takie żę boże kochany. Pożyczka z takim procentem ?

nimi powinnien zająć się KNF. bo innego wyjsca ja nie widzę. Jednak nie korzystaem z ich oferty ale sama za siebie mówi jak jest...

 

a nie jest dobrze...jednak nie wiem jakim cudem zdobyła RZETELNA FIRMA

 

Bardzo mnie to ciekawi, może mają jakis wpływ w jakijś firmie i ten order idzie przez to bo napewno nie przez pożyczki na taki procent.

 

ich super strona:

 

https://www.mini-credit.pl/

 

zapraszam do pisania co i jak. Jeżeli masz pytania, czy odpowiedzi ;) także pisz. Bardzo jestem ciekaw waszych wypowiedzi. Pozdrawiam Master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszty we wszystkich chwilówkach są podobne - RSSO zazwyczaj sięga trzycyfrowej liczby - warto jest zawsze próbować najpierw starać się o kredyt w banku, a następnie w chwilówkach - a zawsze korzystać z promocji dla nowych klientów np. vivus.pl - 1 400 zł na 30 dni za darmo, czy inCredit 1000 zł też na 30 dni za darmo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, są firmy które dają dobre warunki i niższe od średnich kosztów oferowanych przez firmy oferujące w swojej ofercie chwilówki. Pewnie się powrtarzam, ale proponuję złożyć ofertę na jednym z serwisów z pożyczkami społecznościowymi i wtedy nastąpi zdziwienie, że można pożyczać na ludzkich warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest tzw typ pożyczki na już, bez formalności dodatkowych. Wszystko odbywa się na zasadzie: "chcesz masz" czyli nie jest sprawdzana historia czy zdolność kredytowa pożyczkobiorcy a co za tym idzie większe ryzyko, że taka osoba nie spłaci pożyczki. Takie firmy muszą sobie to wliczać i dlatego mają takie prowizje a nie inne. Polecam przejrzeć ich wizytówkę i poczytać opinie https://branded.me/minicredit
Oni przynajmniej wszystko mówią od razu i nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×