Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Pozyczki online - nie ma w nich ryzyka?

pozyczka pozyczka online

31 odpowiedzi na ten temat

#21 kingali

kingali

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 36 postów

Napisany 11 czerwiec 2017 - 21:12

Jeśli szybko potrzebujesz dodatkowej gotówki to myślę, że szybciej jednak będzie wziąć pożyczkę przez internet:) Mogę ci polecić Ferratum Bank. Teraz mają konkurs z nagrodami do końca wakacji. Wejdz sobie tutaj https://www.ferratum...s-ferratum-bank .

#22 Piotr26

Piotr26

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 5 postów

Napisany 19 czerwiec 2017 - 15:37

Tu http://wdrodzepomili...emat/index.html  jest krótki artykulik na temat pożyczek online, może nie wszystko wyjaśnia ale o głównych rzeczach na szybko mówi, warto wziąć do uwagi..

#23 milkaa

milkaa

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 4 postów

Napisany 22 czerwiec 2017 - 15:38

W MoneyMan jest też bezpiecznie. Nie mają ukrytych kosztów i bardzo mile podchodzą do człowieka. Warto zerknąć na ich ofertę. Nie tylko ja mam dobre doświadczenia z nimi, w sieci jest masa opinii na tak. 

#24 pauula21

pauula21

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 3 postów

Napisany 29 czerwiec 2017 - 13:02

Tak na przyszłość to mogę polecić sprawdzoną firmę AASA https:// asakredyt.pl/ które oferuje naprawdę ekspresowy kredyt przez internet . Nie tylko ja z tego skorzystałem, gdy musiałem przeznaczyć duża pulę pieniędzy na leczenie mojej mamy, ale również moi znajomi, którzy potrzebowali szybkiego dopływu pieniędzy. Sprawdźcie

#25 ramana

ramana

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 46 postów

Napisany 05 lipiec 2017 - 20:57

Też korzystam z chwilówek więc takie info zawsze się przyda, ostatnio pożyczałam w Moneyman i muszę powiedzieć że są w porządku, nie ma żadnej zbędnej biurokracji przy załatwianiu i co najważniejsze szybka decyzja o przyznaniu pożyczki

#26 niezarejestrowany_ulisses

niezarejestrowany_ulisses
  • Goście

Napisany 05 lipiec 2017 - 21:47

Ja brałem w feniko, tam również jest całkowicie online. Też się trochę wahałem z początku, ale dowiedziałem się o tym od znajomej. Ona nie miała z tym problemów, więc też skorzystałem i wszystko było w porządku. Myślę, że nie w każdej firmie jest to bezpieczne, warto pytać i szukać opinii

#27 Concash.pl

Concash.pl

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 105 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisany 06 lipiec 2017 - 10:53

Wszystkich zainteresowanych szybką pożyczką bez weryfikacji baz zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty:

Dobierz parametry według własnych możliwości:

Kwota: 500 zł - 80. 000 zł

Oprocentowanie: 5% - 15%

Okres spłaty: 1 miesiąc - 10 lat

Dodatkowo:

Nie sprawdzamy żadnych rejestrów: BIK, KRD, ERIF oraz BIG - u nas nie spotkasz się z pytaniami o wpisy w bazach dłużników!

Wymagamy

jedynie: Polskiego obywatelstwa, ważnego dowodu osobistego oraz realnej

możliwości spłaty pożyczki (dobór odpowiedniej ilości rat do kwoty).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłania wniosku przy pomocy naszego serwisu:

www.concash.pl

:) Życzymy miłego dnia! :)

Zespół Concash

Wspieramy finansowo od lat - Prywatne pożyczki - Concash.pl

#28 LoanPartner.pl

LoanPartner.pl

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 30 postów

Napisany 12 lipiec 2017 - 19:45

Jesli szukacie rzetelnego rankingu, który rzeczywiście obiektywnie porównuje pożyczki zapraszam na loanpartner.pl

www.loanpartner.pl

Darmowy ranking pożyczek | Lista firm udzielających chwilówki

#29 Mosof

Mosof

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 2 postów

Napisany 19 lipiec 2017 - 09:17

Zawsze możesz też zainteresować się pożyczkami społecznościowymi przez internet. Łączne koszty takich pożyczek są zdecydowanie niższe.

#30 pebs

pebs

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 133 postów

Napisany 21 lipiec 2017 - 12:30

Ryzyko zawsze jest. Bez znaczenia tutaj jednak jest czy bierzemy zobowiązanie w bankku czy w firmie prywatnej. Skoro sie na to decydujemy to musimy być na 100 % pewni,ze będziemy w stanie to spłacić. 

Nigdy nie byłem tak do konca przeciwny pożyczkom w firmach prywatnych. Zwróćcie uwagę na to,że jeśli pieniadze są nam potrzebne na szybko i za miesiac na przykłąd nie będziemy  mieli problemu ze zwrotem kasy do firmy to może być to znacznie bardziej opłacalne niż wzięcie pożyczki w banku:

https://www.moneyman.pl/

Na przykłąd tutaj dają pożyczke do 1500 zł na 30 dni za darmo. 

#31 LoanPartner.pl

LoanPartner.pl

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 30 postów

Napisany 25 lipiec 2017 - 20:44

Jeśli chodzi o ryzyko warto sprawdzać firmy, które są długo na rynku. Nowo powstałe firmy często są tylko pośrednikami i wyłudzają dane, które potem wykorzystują sprzedając dla innych instytucji/osób.

Jeżeli chcecie sprawdzić PRAWDZIWE oferty firm, które działają legalnie i można korzystać bez ryzyka zapraszam na loanpartner.pl

www.loanpartner.pl

Darmowy ranking pożyczek | Lista firm udzielających chwilówki

#32 tunia

tunia

2 stopień

• Użytkownicy forum
  • 152 postów

Napisany 02 sierpień 2017 - 11:51

W zasadzie to każda firma może sprawdzic jaki jest Twój bik oraz zorientować się czy masz jakieś wpisy w krd. Firmy chwilówkowe wbrew pozorom rownież i to sprawdzają ( nie udzielą przecież bardzo wysokiej kwoty pożyczki osobie, która jest powaznie zadłużona....).
Ciekawą ofertę aktualnie ma firma Moneyman:
Piszę tutaj głównie o długim okresie spłaty do 61 dni ( przy kwocie pożyczki 1500 zł).

Dodaj odpowiedź

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: pozyczka, pozyczka online

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników