Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * - - 3 głosów

Daiglob Finance

parabanki firmy finansowe instytucje finansowe

36 odpowiedzi na ten temat

#21 niezarejestrowany_Gość na chwilę

niezarejestrowany_Gość na chwilę
  • Goście

Napisany 10 luty 2015 - 12:48

Ale zaraz.....jakim prawem oni zabierają wartościowy sprzęt z mieszkań?

Przeciez to kradzież, to przestępstwo!!

I żadna z osób, którym te bandziory ukradły sprzęt, albo którym te osoby fotografowały sprzęt w domu nie zawiadomiły o tym Prokuratury, ani też podczas trwania tych czynności nie zadzwoniły na Policję??

Ciekawe czy w obecności Policji te cwaniaki by robiły dalej zdjęcia i czy wynieśliby na oczach Policji sprzęt.

Takie firmy wyraźnie szukają naiwnych.

Nie dajcie się oszukiwać i wykorzystywać!

Bandziory i oszuści PRECZ!

#22 stopchwilowkom

stopchwilowkom

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 3 postów

Napisany 18 luty 2015 - 20:56

Prawem żadnym. Ale jedna z form zabezpieczenia spłaty zaciągniętej w tej firmie pożyczki (poza wekslem min.) jest umowa przewłaszczenia rzeczy ruchomej podpisywana przez klienta in-blanco. W razie braku spłaty przychodzi "miły" Pan do domu dłużnika i wpisuje w treść tejże umowy to (sprzęt rtv czy agd),co jjest wdg. niego na tyle wartościowe, że może uczynić zadość wierzycielowi.

Inną stroną medalu jest, że nie musisz nikogo takiego wpuścić do domu. Firmę znam doskonale z racji prowadzonych do niedawna interesów "w branży".

W Bydgoszczy do nich należą również chwilówki markowane pod nazwą Ślimak pożyczki, Parkman czy Pszczółka.

#23 niezarejestrowany_Pawełek

niezarejestrowany_Pawełek
  • Goście

Napisany 24 marzec 2015 - 10:16

TAK POTWIERDZAM,ROBIĄ ZDJĘCIA NUMERU DOMU SPRZĘTU AGD RTV,PODZIĘKOWAŁEM PANU ZA FATYGĘ ROBIĄ TO NIELEGALNIE,CHWALĄ SIĘ NISKIM OPROCENTOWANIEM,DZIAŁAJĄ JAK KOMORNIK.ODRADZAM.

W pelni sie zgadzam dzis chcialem skorzystac z och oferty umowilem sie z przedstawicielem oddzialu w katowicach ten przyjechal zachwalal itd lecz pomylil sie jak zaczol robic zdjecia sprzetu Rtv/Agd z racji tego ze jestem pracownikiem mundurowym (konwojent) to prawo dosyc dobrze znam to od razu rzucilem w kierunku przedstswiciela kilka odpowiednich artykolow z kodeksu karnego i cywilnego i przedstawociel wielce zaskoczony opuscil mieszkanie po czym na drugi dzien dzwonil do mnie jakis kierownik regionalny z wielkimi ale lecz po zawiadomieniu odpowiednich organow o grozbach karalnych ow pracownik stal sie bardzo potulny... poki co postepowanie jest w toku zobaczymy co z tego wyniknie... Unikajcie tych oszolomow...

Niby który paragraf z kodeksu zabrania robienia zdjęć? Jeśli zdjęcia sprzętu są robione za zgodą właściciela w celu zabezpieczenia dowodowego aby podpisać umowę to gdzie tu jest łamane prawo. To tak samo jakby zakazać zrobienia zdjęć agentowi ubezpieczeniowemu w celu udokumnetowania materiału w celu jego ubezpieczenia.

Po drugie to ludzie są sami sobie winni. Najpierw biorą pozyczki i z góry wiedzą, że ich nie stać na spłatę, a później dziwią się, że firma ma wobec nich roszczenia. Przy zawarciu pożyczki firma za pewne sporządzna umowę przywłaszczenia mienia więc na czas trwania poztczki właściciel zrzeka się prawa własności. Taka sytuacja może być podobna w lombardzie. Klient daje zastaw i bierze pożyczkę i nie reguluje w terminie, ustala ze sprzedawcą lobardu, że prosi o jeszcze kilka dni prolongaty, których tych dni nie dotrzymuje. Idzie po kilku dniach jak termin minął chce odkupić rzecz która była zastawem, a w tym czasie lombard ją sprzedał bo miał do tego prawo. Klient nie umie tego zrozumieć i wszczyna awanturę. Ani takie firmy ani wspomniane lombardy nie przykładają nikomy spluwy ani nie nagabują w domu więc do ludzie są winni sami sobie.

#24 deper

deper

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 26 postów

Napisany 24 marzec 2015 - 14:54

Słyszałem już o tej firmie, każdemu odradzam! Po tylu opiniach na necie wniosek jest prosty, a dziwi mnie to, że taka firma może jeszcze działać..

#25 eddii

eddii

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 25 kwiecień 2015 - 19:44

To chyba najgorsza firma pożyczkowa w całym kraju. Wystarczy że z przyczyn losowych spuźnisz się ze spłatą raty wysyłają zaraz "windykatora giganta" (oczywiście z listem poleconym), robiącym zdjęcia domu itp. Podobno gdy nie ma efektu jego działań czai się pod zakładem pracy , robiąc obciach na cały świat, jak by chodziło o nie wiadomo jaką sumę ...

S.A.N.O.W.C.Z.O    O.D.R.A.D.Z.A.M

#26 Pracownik

Pracownik

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 27 postów

Napisany 27 czerwiec 2015 - 06:15

Ktokolwiek tam w ogóle dał się złapać?

Natimo.pl - pożyczki pozabankowe

#27 niezarejestrowany_BETTI

niezarejestrowany_BETTI
  • Goście

Napisany 07 lipiec 2015 - 14:11

PRECZ  Z TAKIMI CHWILÓWKAM!!!

Oni żerują tylko na biednych ludziach,bo wiadomo człowiek,który ma pieniadze nie pójdzie do takich "OSZUSTÓW",

którzy jeżdzą za pieniadze biednych ludzi drogimi samochodami!!!

Trzeba z  ty skończyć raz na zawsze.

Bedziemy wspólnie działac i zabraniać im wklładania do skrzynek ulotek o ich istnieniu,oraz zakładanie w kazdym mieście i miasteczku swoich siedzib!!!!!!!

PRECZ Z NIMI!!

#28 niezarejestrowany_Gregorii

niezarejestrowany_Gregorii
  • Goście

Napisany 08 lipiec 2015 - 15:22

Widzę,że jest nas coraz więcej,którzy walczą z "OSZUSTAMI".

Proszę zabrać się za "OSZUSTÓW" z chwilówek NOBILON z siedzibą w Włocławku,tam jest dopiero "MAFIA"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyobrażcie sobie,że nie wiem,tak ja zwą "KIEROWNICZKA"...ha,ha obkleja po nieuregulowaniu raty w nastepny dzień drzwi wejściowe z nazwiskami osoby,która spózniła się jeden dzień z zapłatą.

Jest arogancka i  zastrasza przez telefon!!!

Ludzie do czego to doszło,my nie możemy na to pozwolić!!!!

UWAŻAJCIE NA NOBILON - chwilówki i nie bierzcie od nich!!!!

Pozdrawiam  i współczuję wszystkim ,którzy maja u nich chwilówki!

#29 niezarejestrowany_Gregorii

niezarejestrowany_Gregorii
  • Goście

Napisany 08 lipiec 2015 - 15:25

Widzę,że jest nas coraz więcej,którzy walczą z "OSZUSTAMI".

Proszę zabrać się za "OSZUSTÓW" z chwilówek NOBILON z siedzibą w Włocławku,tam jest dopiero "MAFIA"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyobrażcie sobie,że nie wiem,tak ja zwą "KIEROWNICZKA"...ha,ha obkleja po nieuregulowaniu raty w nastepny dzień drzwi wejściowe z nazwiskami osoby,która spózniła się jeden dzień z zapłatą.

Jest arogancka i  zastrasza przez telefon!!!

Ludzie do czego to doszło,my nie możemy na to pozwolić!!!!

UWAŻAJCIE NA NOBILON - chwilówki i nie bierzcie od nich!!!!

Pozdrawiam  i współczuję wszystkim ,którzy maja u nich chwilówki!

#30 niezarejestrowany_Andrzejek

niezarejestrowany_Andrzejek
  • Goście

Napisany 04 wrzesień 2015 - 09:49

Wybacz Gregorii ale Twój post to jakieś chore pomówienia! Najlepiej jakby każdy brał kredyt ale potem nie spłacał, no nie? Czy wy ludzie nie wiecie, że czasami trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów? Kredyt, to kredyt - albo spłacasz albo nie i masz problemy... Nikt za darmo za Ciebie tego nie spłaci. Irytują mnie takie komentarze i to jeszcze prześmiewcze, które obrażają ludzi. najlepiej oceniać kogoś jak się go nie zna... Przedszkole!!!

Pracowałem w Nobilonie ponad 3 lata! Świetna i zgrana ekipa, dobre wypłaty, nie ma na co narzekać! Narzekają tylko Ci co mają problemy na własne życzenie!! Podkreślam, że jako były pracownik tej firmy mogę ją polecić każdemu. 

#31 niezarejestrowany_Prawdziwy

niezarejestrowany_Prawdziwy
  • Goście

Napisany 18 wrzesień 2015 - 13:52

Wszyscy macie źle w głowach, że żyjecie. To, o czym tutaj piszecie lub piszesz (jeśli sam ze sobą tworzysz tą rozmowę) to same pomówienia. Dla obserwatora jest to oczywiste. Wystarczy spojrzeć tylko na to, że w każdym praktycznie poście jest mnóstwo błędów. Styl pisania jednak przemawia za tym, że jesteś niedowartościowanym hejterem, który stworzył sam dla siebie tą durną polemikę, aby zbudować swojego ego na podstawie pomówień firmy, która nie udzieliła Ci pożyczki, a o której nic tak naprawdę nie wiesz.

#32 niezarejestrowany_Gość

niezarejestrowany_Gość
  • Goście

Napisany 23 październik 2015 - 08:45

Z całym szacunkiem dla wypowiadających się tutaj.Nikt nie ma prawa wejść Ci do domu bez Twojej zgody. Skończyły się czasy "panów w skórach"...serio...posty, które mówią o tym,że DAIGLOB zabiera sprzęt,to pewno pisane sąprzez ich pracowników. Nie musicie nikogo wpuszczać, nikt z policją nie wparuje, komornik zanim wejdzie to na rachunek bankowy a nie do domu. 

Umowa jest źle skonstruowana, na niekorzyść obu stron.  

Windykacja to kretyni, a telefoniczni pracownicy powinni leczyć się psychiatrycznie.  

Prawda jest tylko w tym,że jak potrzebujesz kasy, a jesteś w podbramkowej sytuacji, to oni za przeproszeniem, "całują Cię po tyłku", żebyśzostał ich klientem...dopóki płacisz, wszystko git, jak się powinie no choćby raz, rozpoczynają się totalne cyrki...Krzyki, nachodzenie, zastraszanie, odwiedziny po kilka razy w tygodniu, nawet w niedzielne przedpołudnie, oszukaństwo na całej lini, jeżeli chcesz cokolwiek ustalić w kwestii spłaty...Łażą też wieczorami, jak tacy k**wa cicho-ciemni...  można się przstraszyć.

Wiem to,bo miałam do czynienia z różnymui metodami tej firmy.Strsznie się zestresowałam na początku, bo pierwszy raz takie chamstwo mnie spotyka,ale dzięki radom na podobnych forach oraz poradom prwnym i rozmowom z ludźmi w sytuacji podobnej do mojej już wiem, co oni mogą, a czego nie.

Polecam raport UOKIK na ich temat. Dlatego przestańcie straszyć ludzi,że ktoś przyjdzie i zabierze im lodówkę, bo tak nie będzie. Tonie Ameryka Południowa,że ktoś Ci wparuje do domu i wyniesie wszystko...

Jeszcze jest prawo , a mimo,że ktoś jest dłużniekiem, to niewątpliwie takie prawa ma. 

Nie dajcie się zastraszać. Powoli spłacajcie i powodzenia wszystkim życzę...

#33 niezarejestrowany_tomek

niezarejestrowany_tomek
  • Goście

Napisany 22 luty 2016 - 20:08

To zwykli oszuści śmiecie w gajerach.nie bierzcie tam kredytow.powinni ich pozamykać wszystkich.pajace i debile nic więcej.karabin wziac i strzelać jak do kaczek

#34 niezarejestrowany_Joanna

niezarejestrowany_Joanna
  • Goście

Napisany 27 grudzień 2016 - 19:54

Witam, ja mam ogromny problem spozniam sie ze splata juz kilka dni. Zadzwonil do mnie Pan i powiedział ze wchodzi do mnie jutro z Policją po telewizor. Bardzo się boję.Mieszkam sama z synem, co ja mu powiem,nie wiem co mam zrobić. Siedzę w domu po ciemku, udajac, że mnie nie ma. Naprawdę nie wiem co mam robić. Joanna

#35 niezarejestrowany_Kasia

niezarejestrowany_Kasia
  • Goście

Napisany 13 luty 2017 - 15:04

Proszę o pomoc podpisałam chwilowke na 1000 zł z przewlaszczeniem sprzętu mogą mi go zabrac

#36 kreatywny

kreatywny

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 17 luty 2017 - 09:49

No cóż, tak to jest już z takim pożyczkami że trafiają na nie osoby, które po prostu w banku nie mają najmniejszych szans na kredyt i szukają alternatywnych możliwości pozyskania gotówki. Choć z drugiej strony trzeba przyznać że takie osoby po części same działają na swoją nie korzyść bo wygląda to najczęściej tak że jest radość że ktoś w ogóle chce im dać pożyczkę, a nie patrzą już na to co jest zapisane w umowie, czy jak wysokie stawki podane są w harmonogramie spłaty. Liczy się tu i teraz, to że teraz mamy dopływ gotówki a co będzie później... Jak poprzednik pisze, znacznie korzystniejszą opcje znajdziemy już w Providencie, tym bardziej w opcji samoobsługowej, tyle że prawda jest taka że firma taką ofertę daje tylko nielicznym z najlepszą zdolnością i historią kredytową a tym którzy mieli już jakieś zadłużenia (nawet nie znaczne) pozostaje opcja znacznie droższej pożyczki domowej.

Kreatywne Finanse - http://www.kreatywne-finanse.pl

#37 niezarejestrowany_Monika

niezarejestrowany_Monika
  • Goście

Napisany 06 kwiecień 2017 - 12:02

Najgorszy para bank. Niegrzeczni, niesympatyczni, chamstwo. Biorąc pożyczkę 1500 zł spłacam miesięcznie 365 zł. Chcąc spłacić całość owszem mogę ale 1500 + rata 365 . Złodzieje  

Dodaj odpowiedź

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: parabanki, firmy finansowe, instytucje finansowe

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników