Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kredyt studencki czy pożyczka chwilówka??

44 odpowiedzi na ten temat

#1 PawełN

PawełN

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 7 postów

Napisany 10 lipiec 2013 - 12:47

zastanawiam się nad wakacjami gdzieś na południu Europy. Wakacjami połączonymi z pracą. Problemem jest że nie bardzo posiadam kase na dojazd tam, zakwaterowanie i ogarniecie się, myślałem o kredycie studenckim lub o czymś co oferują takie strony http://www.chwilowkakredyty.pl/. Po powrocie byłoby mnie stać na spłacenie takiej chwilówki więc może warto ??

http://www.chwilowkakredyty.pl/ chwilówka kredyty online dla każdego

#2 Malfoy

Malfoy

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 100 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisany 12 lipiec 2013 - 14:20

Kredyt studencki jest na opłaty związane ze studiami a ty chcesz po prostu kasę na wyjazd. Będzie ciężko jak nie pracujesz tylko się uczysz. Lepiej iść do roboty w pierwszym miesiącu wakacji a potem w drugim zaszaleć za kasę którą sam zarobiłeś a nie pożyczyłeś - smakuje lepiej.

#3 MateuszMS

MateuszMS

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 68 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 05:24

Jeżeli chodzi o kredyty i pożyczki to polecam tę stronę: ...

Ciekawa wyselekcjonowana oferta.

Edytowany przez admin, 22 lipiec 2013 - 11:01 .
nie linkujemy do stron PP

#4 saver

saver

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 5 postów

Napisany 27 lipiec 2013 - 08:23

Hmm... kredyty studenckie to moim zdaniem ciekawa alternatywa. Warto dodać, że najlepsi nie muszą go wcale spłacać :)

Zajrzyj na kredyt hipoteczny forum - najlepsze forum dla wszystkich osób związanych z kredytami hipotecznymi. Kliknij!

#5 chmielu

chmielu

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 7 postów

Napisany 26 marzec 2014 - 11:21

W przypadku kredytu studenckiego, jeśli nie wydasz całej pożyczonej kwoty, możesz też inwestować jej część tak, by później spłacać mniej :)

#6 thunder

thunder

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 27 postów

Napisany 30 sierpień 2014 - 09:51

nie bierz chwiówek bo Cie zjedzą koszty, lepiej skorzystaj z pozyczek prywatnych, na pozyczkolandia.pl masz mozliwość złożenia wniosku i zawsze jakiś inwestor zrealizuje Ci taki cel, a koszta sobie sam ustalisz przez ile chcesz spłacać.

#7 twojkredyt1

twojkredyt1

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 18 postów

Napisany 02 październik 2014 - 14:51

Kredyty studenckie są ok ale zawsze też można pożyczyć chwilówkę np  wprovidencie tylko trzeba mieć świadomość terminowego spłacania

Szukasz szybkiej pożyczki? Spróbuj już teraz wypełniając formularz, nie zobowiązuje on do wzięcia pożyczki ale do kontaktu z konsultantem który nam odpowie na wszystkie pytania oraz wtedy zdecydować, sprawdź również jakie inne propozycje pożyczek są oferowane!

#8 Bankieria.pl

Bankieria.pl

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 126 postów

Napisany 19 październik 2014 - 20:13

Hmm... kredyty studenckie to moim zdaniem ciekawa alternatywa. Warto dodać, że najlepsi nie muszą go wcale spłacać :)

Tak, z tym że kredyt studencki jest wypłacany w miesięcznych ratach po 600 zł - na utrzymanie na studia. Może opcja pierwszych darmowych chwilowek np. vivus.pl 1 400 zł na 30 dni za darmo, czy wonga.com 750 zł na 60 dni za 10 zł.

www.Bankieria.pl – portal obiektywny o finansach, wszystko w jednym miejscu. Lokaty, konta, kredyty, chwilówki – zestawienia, porównania, porady.

#9 EwelinaW

EwelinaW

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 47 postów

Napisany 05 listopad 2014 - 12:02

A ja jednak nie jestem za kredytem studenckim, ponieważ kredyt ten uzyskuje się na wszystkie lata studiów (przez tyle miesięcy uzbiera się pokażna suma), którą później trzeba będzie spłacić... A na takie wakacje wystarczy jedynie kilkaset złotych. W tym przypadku dobrym rozwiązaniem jest chwilówka, ponieważ szybko ją spłacisz. Polecam zapoznać się z tym artykułem - https://www.mini-cre...i-dla-studentow, może pomoże Ci on w podjęciu odpowiedniej decyzji.

#10 annarak1

annarak1

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 3 postów

Napisany 24 luty 2015 - 08:37

Studentowi cięzko dostać kredyt... jak już to może jakaś chwilówka

sprawdź to

- tanie leki na potencje oparte o tadalafil
http://uwodzeniekobiet.com.pl/uwodzenie/ dowiedz się w jaki sposób uwodzić kobiety
rentacar-katowice.pl - wypożyczalnia samochodów Rent a Car Katowice

#11 iwaniuk82

iwaniuk82

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 29 postów

Napisany 12 kwiecień 2015 - 22:50

Kredyt dla studenta jest praktycznie nie do zdobycia. Tylko chwilówka.

#12 Antek32

Antek32

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 30 postów

Napisany 06 lipiec 2015 - 15:56

Stanowczo kredyt studencki. Sam brałem na studiach i bardzo polecam. Nie musisz się martwić, że od razu po powrocie trzeba spłacić chwilówkę. A jak sie będziesz dobrze uczył, to Ci nawet mogą darować spłatę :) 

#13 Maklein

Maklein

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 87 postów

Napisany 10 grudzień 2015 - 12:31

Ja polecam też kredyt studencki, bo można założyć konto, np. w Millenium (na studenckich zasadach), a następnie jak uzbiera Ci się zdolnosć kredytowa (wystarczy wpłacać i wypłacać), to dostaniesz ofertę niepowórnywalnie lepszą niż w chwilówkach.

#14 Antek32

Antek32

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 30 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 12:45

Ja polecam też kredyt studencki, bo można założyć konto, np. w Millenium (na studenckich zasadach), a następnie jak uzbiera Ci się zdolnosć kredytowa (wystarczy wpłacać i wypłacać), to dostaniesz ofertę niepowórnywalnie lepszą niż w chwilówkach.

Nie do końca. Jeszcze kilka lat temu kredyty studenckie faktycznie były bardziej korzystne, ale dziś można znaleźć całkiem niezłą ofertę na chwilówkę (np. z https://www.pozyczkomat.pl/), która, nie oszukujmy się, jest szybsza i prostsza niż zwykły kredyt (a jeśli jednak zdecydujesz się na kredyt, dokładnie przeczytaj umowę, bo mogą się w niej kryć różne kruczki).

#15 Kredytyk.pl

Kredytyk.pl

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 22 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 12:28

lepsza karta można kontrolować wydatki w jakiś tam sposób

Pożyczka na dowód w 15min dla Każdego - Kredytyk.pl

Także chwilówki na dowód bez zaświadczeń kredyt przez internet

#16 kredytjuz

kredytjuz

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 33 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 11:10

Tobie nie chodzi o kredyt studencki, gdyż ten dostaje się na opłaty związane ze studiami, a to o czym myślisz to pożyczka ratalna lub chwilówka.

Pożyczki w 15 minut przez internet wśród dostępnych na rynku chwilówek na dowód oraz kredyty i inne produkty oferowane przez banki.

#17 Maklein

Maklein

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 87 postów

Napisany 11 luty 2016 - 14:30

Pytałem doradcy kredytowego i wygląda to tak (choć pewnie wiecie podstawy), że kredyt studencki ma inny charakter i jest to forma długoterminowa. Spłaca się po studiach. Nie tak łatwo go dostać. Jeśli ktoś nastawia się na studiowanie w obcym mieście na 5 lat, to kredyt studencki, ale jeśli chodzi o kupienie telewizora, to chwilówka.

#18 mr35

mr35

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 19 postów

Napisany 11 czerwiec 2016 - 18:04

nigdy nie chwilówka

#19 Sylvia

Sylvia

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 79 postów

Napisany 15 lipiec 2016 - 07:55

Przy chwilówka sens ma korzystanie tylko z pierwszej darmowej pożyczki i to jak się ma pewność, że się ją spłaci w terminie. Inaczej to się mija z celem, bo to one są strasznie drogie.

Pozdrawiam

#20 kamilrzasa

kamilrzasa

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 6 postów

Napisany 18 lipiec 2016 - 13:36

Szczerze
mowiąc nie wiem, czy firmy oferujace chwilówki czekają aż tyle czasu z
terminem  spłaty… A przekroczenie go na
pewno będzie cie drogo kosztować. Niestety twoja wiarygodność
kredytowa