Skocz do zawartości


Zdjęcie

10 odpowiedzi na ten temat

#1 art

art

  1 stopień

 • Użytkownicy forum
 • 71 postów

Napisany 15 wrzesień 2012 - 19:50

Czy w związku z utworzeniem nowego produktu bankowego przez bank Alior jakim jest konto alior sync jest sens zakładania konta w Aliorze? Czym różnią się od siebie te konta, bo bardzo mnie to zastanawia.

#2 JanekW

JanekW

  0 stopień

 • Użytkownicy forum
 • 18 postów

Napisany 18 wrzesień 2012 - 14:21

Jak słusznie zauważyłeś alior sync to wyłącznie produkt bankowy, a nie nowy bank. Dlatego też myślę, że tradycyjne konto w Alior Banku przeznaczone jest dla osób, którzy nie są zwolennikami nowinek technologicznych i im dotychczasowe opcje na rachunku w zupełności wystarczą. Alior Bank poszedł w bardzo dobrym kierunku. Z jednej strony jest to w dalszym ciągu bank oferujący tradycyjne usługi dla rzeszy swoich klientów - z drugiej przyciągnął masę młodych ludzi, dla których alior sync to absolutna konieczność w dzisiejszych czasach. Alior Bank jako jedyny w Polsce pogodził ze sobą dwa pokolenia i trafił do najszerszego grona odbiorców. Wywołał również niemałe zamieszanie na rynku bankowości elektronicznej w Polsce.

#3 Lukasz

Lukasz

  Moderator

 • Moderatorzy
 • 173 postów

Napisany 01 październik 2012 - 20:39

Dokładnie tak jak pisze JanekW. Stworzenie przez Alior Bank nowego banku internetowego pod nazwą Alior Sync pozwolił na wypromowanie nowej marki i zrzeszenie nowej grupy klientów, tutaj zwłaszcza ludzi młodych i internatów. Z drugiej strony widoczne połączenie nowego banku z Alior Bankiem (chociażby przez powtarzający się pierwszy człon nazwy) marka nie jest całkiem nieznana i działa już pod pod pewnym "prestiżem" stworzonym dotychczas przez Alior Bank. Jak widać powstanie Alior Sync to dobre posunięcie bo wiele ludzi przekonuje się do tego konta.

Myślę, że utworzenie po prostu nowego konta internetowego w ofercie Alior Banku nie dałoby tak dobrego efektu, jak powstanie Alior Sync

#4 masterweb

masterweb

  1 stopień

 • Użytkownicy forum
 • 97 postów

Napisany 05 październik 2012 - 21:08

pytałem ich czy mogę założyć konto w alior sync poprzez alior bank.Powiedzano mi że nie, jednak minutę wcześniej powiedział że to ich platforma z jaką pracują.Czy to jest przykrywka ?
jak paliwo. Jechałem autem, zajechałem zatankować widzę jakiś mobile coś tam, i pisze paliwa z Orlenu jakość orlen.. z mojej dziennikarskiej ciekawości pytam czy paliwa faktycznie z orlenu ?
usmiecha się typ, i pyta a wie pan co to marketing ;D? a ja acha do widzenia ;D można, można..

Lokaty * Inwestycje * http://www.marketinvest.pl/


#5 Lukasz

Lukasz

  Moderator

 • Moderatorzy
 • 173 postów

Napisany 07 październik 2012 - 20:26

To że Alior Bank i Alior Sync to jeden właściciel nie oznacza, że poszczególni pracownicy na swoim stanowisku mają dostęp do wszystkich rzeczy zarówno w Alior Banku jak i w Alior Sync. Z tego też wynika, że np. pracownik Alior Banku nie może nic zrobić na koncie w Alior Sync bo to jednak nie jest usługa oferowana przez Alior Bank tylko nowy bank. Fakt, że wspierają się marketingowo na Alior Banku to jedna sprawa, a że dla klientów to oddzielna jednostka według mnie jest czymś zupełnie normalnym.

Chociaż wiadomo wszędzie pełno różnych przekrętów :P więc zawsze trzeba się kierować zdrowym rozsądkiem.

#6 GamerX

GamerX

  0 stopień

 • Użytkownicy forum
 • 12 postów

Napisany 24 październik 2012 - 20:53

tak zgadza się są oni inni mają innych ludzi mało co ich łączy jak era i heyah. Można tak powiedzieć, ale jak kolega pisał..przekręt to nawet był w krajarni makaronu no proszę was gdzie no gdzie ale tam
jak nie na poczcie ginie kasa i paczki wartosciowe, to w sklepie z tanią odzieżą sprzedają broń, no wszędzie smugel. Czy polska nie jest jkimś krajem z czarnym rynkiem ? ale jest jest od warszawy po Gdańsk tam gdzie narodziła się pęk zła amber gold.
normalne, zaraz się narodzi ponownie pan p wyjdzie i dalej biznes ruszy nazwa będzie inna, usługi i inne ważne banki i oszustwa ehh

#7 aniag1

aniag1

  0 stopień

 • Użytkownicy forum
 • 10 postów

Napisany 29 październik 2012 - 20:48

Jak dla mnie Alior to najlepszy Bank w Polsce obecnie

#8 mala

mala

  0 stopień

 • Użytkownicy forum
 • 22 postów
 • LokalizacjaJasło

Napisany 12 marzec 2013 - 14:24

W aliorze warto zalozyc konto jedynie jak chce sie miec dostep do oddzialow.


Najnowsze porównanie kont bankowych - opłaty i prowizje.

Zobacz na konta studenckie - w rankingu jaki bank ma najtańsze konto dla studenta.


#9 gregi

gregi

  0 stopień

 • Użytkownicy forum
 • 24 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 16:20

Doklkadnie konto w alior Banku jest dla osob dla ktorych dostep do konta jedynie przez neta to za malo.


Forum pożyczkowe Monetto opinie i oceny klientów: pożyczki, chwilówki, kredyty.
Banki opinie o bankach na forum: mbank, alior sync, pko bp, ing.


#10 chamfer

chamfer

  0 stopień

 • Użytkownicy forum
 • 5 postów

Napisany 26 lipiec 2013 - 23:37

Alior Sync ma konto bez opłat a w Aliorze opłaty za konto to nawet 25 zł miesięcznie... zdzierstwo, prawda?


Chcesz poznać najbardziej rzetelne, fachowe i sprawdzone opinie o bankach? Koniecznie musisz poczytać opinie o bankach zanim założysz tam konto albo weźmiesz kredyt.

#11 ylicz

ylicz

  0 stopień

 • Użytkownicy forum
 • 9 postów

Napisany 18 wrzesień 2013 - 21:32

Alior Bank ma bardzo ładny system bankowości elektronicznej, wszystko przejrzyste i bardzo ładne :) Opłaty wysokie.. ale ktoś musi zarobić na 200k miesięcznie dla prezesa.


Pozdrawiam, Ylicz
http://www.forum-kredytowe.plDodaj odpowiedź  Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: Alior Bank opinie, Alior Bank, Alior, Alior Bank forum, Alior Bank oferta, Alior Bank Pożyczka, Alior Bank konto osobiste, Alior Bank kredyty

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników