Skocz do zawartości

Zdjęcie

40 odpowiedzi na ten temat

#21 niezarejestrowany_Ermena

niezarejestrowany_Ermena
  • Goście

Napisany 30 październik 2013 - 07:12

Czy Alior udziela pożyczek bez sprawdzania w biku ? Chodzi mi podobne oferty, które znalazłam tutaj jestem w biku.

#22 DanMilman

DanMilman

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 3 postów

Napisany 14 styczeń 2014 - 11:07

Jestem od początku w AliorBank ale nie jestem w pełni usatysfakcjonowany z ich usług. Myślę nad przenosinamy swojej gotówki na drugie konto, które mam w Millenium, nie dość, że bezpłatne to w dodatku blisko.

#23 niezarejestrowany_ewelina

niezarejestrowany_ewelina
  • Goście

Napisany 23 luty 2014 - 12:18

Witam Serdecznie.
 Ja proponuje karte kredytowa sama sprawdziłam i faktycznie nie potrzeba zadnych dokumentów potwierdzajacych dochody .
Proponuje ludziom w potrzebie oferte banku Link pod spodem .. karta kredytowa z limitem min 1100 zł  bez zaswiadczen o dochodach . Przez link wypełnią Państwo wniosek , nastepnie dzwonia aby upewnic sie ze jestesmy zainteresowani oraz pytaja o zarobki itp... w rozmowie telefonicznej odrazu mówia czy dostaniemy limit kredytowy i na jaka kwote a nastepnie wysyłaja kuriera z umowa . Po podpisaniu umowy i daniu ksero dowodu osobistego czekamy tylko na karte kredytowa. W razie braku pracy mozna na rok zamrozic spłate karty całkowicie za darmo bez dodatkowych odsetek. Naprawde polecam ja równiez posiadam karte i jestem zadowolona.
http://eweline1989.p....pl/e/lead/857/

#24 niezarejestrowany_Tomasz

niezarejestrowany_Tomasz
  • Goście

Napisany 23 luty 2014 - 17:41

Cześć. Chciałem kupić telefon na raty przez payu to właśnie AliorBank, mam zdolność kredytową bo sprawdzałem w innym banku, wypełniłem formularz i co otrzymałem? Wiadomość którą napisał mi jakiś komputer z nieznanymi dla mnie kodami że kredytu nie dostane. Oszustwo i naciągactwo, bo żeby złożyć taki wniosek trzeba przelać im kase której już nie zobaczycie

#25 Wiktor

Wiktor

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 39 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 09:00

Miałem kiedyś konto w tym banku i bank oceniam całkiem dobrze. Później zmieniłem konto na mbank, ponieważ miało dla mnie korzystniejszą ofertę.

#26 niezarejestrowany_zażenowana

niezarejestrowany_zażenowana
  • Goście

Napisany 18 kwiecień 2014 - 22:46

Chciałam wziąć ekspres na 10 rat w sklepie Euro***d, niestety sklep ma jedynie umowę z ALIOR bankiem i kredytu nie otrzymałam. Powodu nie chcą podać, pracuję w budżetówce (stała, pewna praca), zarabiam 3 tysiące, mieszkam u rodziców, którzy płacą rachunki (zarabiają o wiele więcej ode mnie). Skoro 3 tysiące dochodu w 100% pewnej pracy to za mało, to kto dostaje u nich kredyty? Ręce mi opadły.

#27 niezarejestrowany_beata

niezarejestrowany_beata
  • Goście

Napisany 22 kwiecień 2014 - 11:01

alior bank to oszuści i naciągacze, radzę zawiadamiać prokuraturę

rafał pawelczyk twierdzi, że nie ma dokonanych na konto wpłat, mimo , że klient ma dowody wpłat- kto więc kradnie te pieniądze

sepleniąca majewska justyna nie tylko jest nieprofesjonalna, ale chamska i złośliwa, to samo paziewska hanna

po podpisaniu umowy wysyłają dodatkowe oświadczenia do podpisania zmuszające do spłaty dwukrotnrj kwoty pożyczki, mimo, iż wcześniej podpisało się umowę na której widnieje inna kwota-to sprawa dla prokuratury

niech każdy kto tak zostanie potraktowany zakłada sprawę w prokuraturze

#28 niezarejestrowany_Irena

niezarejestrowany_Irena
  • Goście

Napisany 18 maj 2014 - 15:17

Alior zszedł na psy-ten bank chyba ginie,bo tylko ginący tak łupi swoich klientów/nowe opłaty prawie za wszystko/.Myślę,że stracą mnóstwo klientów-

mnie już stracili.

#29 bobock

bobock

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 26 maj 2014 - 10:07

Alior ma w tej chwili chyba najpoważniejsze oferty kredytowe, ojciec brał kredyt w tym banku, nie narzeka, a to coś znaczy :) Także polecam.

#30 vicotria

vicotria

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 25 postów

Napisany 25 czerwiec 2014 - 22:19

Ja słyszałam, że Alior Bank jest dość dobrym bankiem, który wprowadza coraz to nowsze "innowacje" i udogodnienia dla klienta.
Jeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem tego banku to może coś na jego temat poczytać sobie tutaj:
http://www.kalkulator.pl/Alior-Bank Zapraszam.
Mi osobiście podoba się promocja gwarancji najniższej raty i to, że jak znajdzie się tańszą to bank zwraca ci różnicę i obniża do tego samego stopnia co znaleziona niższa rata.
Nie jestem pewna, czy to rzeczywiście tak jest...
Z resztą wiele banków jest pewnych swoich kredytów toteż pełno takich gwarancji.

#31 mlodybogPol

mlodybogPol

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 5 postów

Napisany 04 sierpień 2015 - 14:59

Złożyłem wniosek do Aliora w sprawie kredytu hipotecznego, bo według mojego pośrednia ma całkiem preferencyjne warunki, sprawdzałem i nie wyglądało źle. Dziwią mnie negatywne opinie w tej kwesti

#32 Mastaler

Mastaler

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 38 postów

Napisany 15 wrzesień 2015 - 07:52

Z Aliora korzystam do kupowania na Allegro - jako raty Payu. Szybkie decyzje, zakupy od ręki realizowane.

#33 rebelsky

rebelsky

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 19 postów

Napisany 18 listopad 2015 - 20:46

Mam jako konto prywatne. Za kartę 5zł co miesiąc, ale mam zwrot za zakupy 3% i akurat wychodzę trochę ponad tę opłatę. Ogólnie dobre konto, fajny interfejens bankowości internetowej - przejrzysty i funkcjonalny.

#34 forom

forom

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów
  • Lokalizacjaforum kredytowe

Napisany 07 styczeń 2016 - 14:59

najlepiej poczytać o tym na tym forum kredytowe wszystkiego sie dowiem dokąłdnie ile procent

#35 Maklein

Maklein

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 87 postów

Napisany 26 luty 2016 - 18:36

Kiedyś jak Alior Bank wchodził, to było coś. Oni mieli coś takiego jak overnight lokatę nocną. To chyba było aż 3%, połowa kasy znikała na noc i rano przychodziło więcej o ten procent. Teraz neistety bieda jak w większości wielkich banków:/

http://gotowkowe-kredyty.pl/

#36 niezarejestrowany_Ola26

niezarejestrowany_Ola26
  • Goście

Napisany 07 marzec 2016 - 19:07

konto rachunki bez opłat też jest już płatne

#37 Marlena

Marlena

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 2 postów

Napisany 10 maj 2016 - 10:19

Mam konta w 3 bankach i z tego banku jestem najbardziej zadowolony. Konta osobiste, walutowe i lokaty. O kredytach się nie wypowiem

#38 darcy

darcy

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 31 postów

Napisany 31 maj 2016 - 05:16

W momencie wejścia na rynek Alior Bank rzeczywiście miał rewelacyjną ofertę, Z pewnością była ona skonstruowana tak, aby przyciągnąć szybko jak najwięcej klientów. Dotyczyło to zarówno lokat, jak i kredytów. W tej chwili nie wyróżnia się jednak na tle innych banków - jego kredyt hipoteczny przyznawany jest z marżą od 1,99%, więc koszt kredytu jest na średnim poziomie.

Kredyt hipoteczny na http://www.kred.pl

Kalkulator kred.pl obliczający kredyty hipoteczne:

http://www.kred.pl/20100211101/Kalkulatory/kalkulator-rat-kredytowych.html

#39 celeste

celeste

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 52 postów

Napisany 17 lipiec 2016 - 20:48

Nie korzystałam u nich z kredytów, ale jeśli chodzi o konto osobiste to jest ok. 

#40 Frankowiczka30

Frankowiczka30

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 58 postów

Napisany 02 listopad 2016 - 14:04

Mam konto w mbanku i konto w Alior Sync. Konto w mbanku ma lepsze opcje inwestowania pieniędzy, natomiast Alior Sync ma gęstszą sieć bankomatów. Alior Sync ma fajny dostęp do zagraniczynych bankomatów.  

Jeśli bank kradnie to upadnie.

Dodaj odpowiedź

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: Alior Bank opinie, Alior Bank, Alior, Alior Bank forum, Alior Bank oferta, Alior Bank konto osobiste, Alior Bank Pożyczka, Alior Bank kredyty

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników