Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * - 1 głosów

Ile kredytu dostaniesz przy zarobkach 8.000 zł ?

32 odpowiedzi na ten temat

#21 Polanpola2424

Polanpola2424

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 3 postów

Napisany 13 styczeń 2015 - 11:00

Kredyt przy takich zarobkach, to już pewnie nie małe kwoty na domy, inwestycje w firmie albo inne duże rzeczy.

Dbaj o środowisko. Sprawdź gdzie oddać sprzęt elektroniczny!

#22 dannala

dannala

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 5 postów

Napisany 29 styczeń 2015 - 20:03

Nie śpieszę się z zaciągnięciem kredytu na dom lub mieszkanie. Staram się odłożyć, jak najwięcej pieniędzy, ale też nie chcę całe życie wynajmować. Wiem, że kredyt pozwoliłby mi spełnić moje marzenie i co najważniejsze byłabym w końcu u siebie.

#23 Kuba hugo

Kuba hugo

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 4 postów

Napisany 11 luty 2015 - 09:04

Czy badanie zdolności kredytowej jest wpłeni wiarygodne czy to tylko symulacja? Nie chcę podczas rozmowy w banku być niemile zaskoczony.

#24 pebs

pebs

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 137 postów

Napisany 16 marzec 2015 - 08:29

Generalnie są ogólne zasady które stosują banki do obliczenia zdolności kredytowej. Są też pewne zalecenia komisji nadzoru finansowego. Informacje te są jawne, można więc samodzielnie stworzyć algorytm który z 90% poprawnością policzy zdolnośc kredytową. Oczywiście nie będzie to taka sama kwota jaką usłyszymy w banku, pewnie będą jakieś różnice. Niektóre banki są bardziej restrykcyjne pod tym wzlgędme inne mniej. Odsyłam jeszcze na tą stronę www z kalkulatorem inwestycyjnym - możesz tam obliczyć zdolność kredytową, wysokość raty kredytu oraz jak będzie się zmieniała wartość inwestycji na przestrzeni lat.

#25 floria23

floria23

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 22 postów

Napisany 19 marzec 2015 - 10:27

Banki różnie wyliczają zdolność kredytową. W necie jest pełno kalkulatorów kredytowych, z których można skorzystać, ale mi potrafiły wyjść przeróżne wyniki przy wpisywaniu tych samych danych. Także nie można się tym jakoś specjalnie sugerować.

#26 ktcmp

ktcmp

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 24 marzec 2015 - 09:44

Jeśli chce się kupić wymarzone mieszkanie, to kredyt jest obowiązkowy bez niego nie damy sobie rady.

http://ktd.com.pl/oferta/uzywane-wyposazenie-sklepow/

#27 latajacydywan

latajacydywan

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 22 postów

Napisany 10 maj 2015 - 21:58

Postaw sobie domek z gliny, nie dosyc ze frajda bo sam go mozesz zbudowac w prosty sposob to jeszcze jaka oszczednosc czlowieku, nie bedziesz potrzebowal zadnych kredytow - sprawdz sobie w necie , domy z gliny.

#28 janosik

janosik

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 15 postów

Napisany 13 lipiec 2015 - 11:17

Dobry artykuł. Dobra myśl z oszczędzaniem.

#29 Kazik124

Kazik124

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 24 postów

Napisany 03 kwiecień 2017 - 12:02

Na http://skanerkredytowy.pl/   możesz sobie przeliczyć swoją zdolność kredytową i sprawdzić, na jaki kredyt możesz sobie pozwolić.

#30 pozyczkasa.pl

pozyczkasa.pl

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 34 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisany 18 kwiecień 2017 - 20:34

przy takich zarobkach to kredyt hipoteczny na max 1mln zł. Oczywiście to wyliczenia tylko przykładowe.

http://pozyczkasa.pl

#31 credicapl

credicapl

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 15 postów

Napisany 05 maj 2017 - 17:29

Ludzie piszą, że przy tak 'ogromnych' zarobkach kredyt jest niepotrzebny...
Nie, to nie są ogromne zarobki - to, co jest dla kogoś podłogą, dla innego jest sufitem. Nie ma znaczenia kto ile zarabia bo każdy jest potencjalnym klientem na kredyt, a to, ile weźmie to pojęcie względne.

DARMOWE POŻYCZKI ?

Na www.credica.pl

#32 Concash.pl

Concash.pl

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 105 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisany 06 lipiec 2017 - 10:57

Wszystkich zainteresowanych szybką pożyczką bez weryfikacji baz zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty:

Dobierz parametry według własnych możliwości:

Kwota: 500 zł - 80. 000 zł

Oprocentowanie: 5% - 15%

Okres spłaty: 1 miesiąc - 10 lat

Dodatkowo:

Nie sprawdzamy żadnych rejestrów: BIK, KRD, ERIF oraz BIG - u nas nie spotkasz się z pytaniami o wpisy w bazach dłużników!

Wymagamy

jedynie: Polskiego obywatelstwa, ważnego dowodu osobistego oraz realnej

możliwości spłaty pożyczki (dobór odpowiedniej ilości rat do kwoty).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłania wniosku przy pomocy naszego serwisu:

www.concash.pl

:) Życzymy miłego dnia! :)

Zespół Concash

Wspieramy finansowo od lat - Prywatne pożyczki - Concash.pl

#33 tunia

tunia

2 stopień

• Użytkownicy forum
  • 186 postów

Napisany 07 wrzesień 2017 - 06:09

Sporo. Jeśli są to zarobki netto to mozna starać się o kredyt na mieszkanie nawet w jednym z wiekszych miast Polski. Oczywiscie pod warunkiem:

braku zobowiązań kredytowych

1 dziecku albo braku dzieci ( każde dziecko obniża naszą zdolność kredytową)

Jesli ktoś szuka konkretów to na stronie znajduje się kalkulator zdolności kredytowej: http://www.kredyt-mi...mulacja-online/ - wszystko można sobie tutaj wyliczyć. 

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników