Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakie parabanki i pożyczki bez BIK polecacie najbardziej? Chodzi mi o jak najmniejsze koszty pożyczki. Firm jest bez liku ale RRSO tych pożyczek to kilkaset procent więc wolę zapytać czy ktoś w ogóle jest zadowolony. Np. Tutaj znalazłam ofertę parabanku Vanquis Bank, bo ten Vanquis to taki normalny bank chyba nie jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Vanquisie podstawą jest ich karta kredytowa. To z niej można płacić w sklepie lub pobierać pieniądze z bankomatu. Oprocentowanie i koszty są niższe niż np. w Providencie. Utrzymanie karty jednak kosztuje coś koło 10 zł miesięcznie. Pierwszy klient może liczyć na kartę z debetem do 2000 zł, najczęściej jednak dają 1000 zł. Placówek chyba nie mają i wszystko przychodzi pocztą.

 

1000 zł wzięte na rok kosztuje nas około 255 zł. W tym są odsetki, miesięczne opłaty za kartę i prowizja wypłaty całej gotówki z bankomatu wynosząca coś koło 30 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest stronka na której można znależć ciekawe oferty różnych parabanków, chwilówek, chwilówek online i przez sms na każda kieszeń myśle że każdy znajdzie coś dla siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim:

1) Pożyczka to od parabanków albo osób prywatnych, w bankach jest kredyt

2) Pożyczka - oznacza że w 95% nie jest sprawdzany BIK - bo nie mają tam dostępu instytucje

3) W każdym banku jest sprawdzany BIK

4) Vanquis także sprawdza BIK

 

Więc jeśli masz napaskudzone w BIK to pozostają ci pożyczki pozabankowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Nie wiesz jak znależć dobrą pożyczkę?

Zapoznaj się z nasza ofertą!
Mamy do zaoferowania szybkie pożyczki gotówkowe bez BIK dla Każdego!
- błyskawiczna decyzja
- minimum formalności
- bez zaświadczeń
- na dowolny cel
- również dla klientów z BIK i zła historią kredytową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula

Polecam Żyrafa Pożyczki, bardzo wiarygodnie jestem już na 3 pożyczce u nich. Bez problemu decyzje, przelewy. Oczywiście jak macie w tych bankach co oni (PKOBP,PKOSA, MILLENIUM, BZWBK). Na korespondencje również otrzymałem szybką odpowiedż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Widać że zmienili opłatę rejestrayjną z 10 zł na 1 zł więc duży plus i bravo:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja skorzystałem z tej strony internetowej:  bezbiku.cba.pl

Pożyczają do 25 000 zl,bez BIK-u.Po wypełnieniu formularza kontaktowego konsultant oddzwania i udziela wszelkich informacji na temat pożyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna
Potrzebowałem szybkiej pożyczki i skorzystałem ze strony  ho./SH15y  

Po wypełnieniu i wysłaniu krótkiego formularza uzyskałem tę pożyczkę bez zbędnych formalności w bardzo krótkim czasie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Jeżeli chodzi o szybką pożyczkę przez internet mogę polecić Lendon.Wystarczy wypełnić na tej stronie formularz: goo.gl/UYmt9s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli chodzi o pożyczkę bez BIK mogę polecić stronę z której skorzystałem bezbiku.cba.pl  Wystarczy wypełnić na tej stronie formularz kontaktowy,a konsultant oddzwoni i udzieli wszelkich informacji na temat pożyczki.Można otrzymać do 25 000 zł,oczywiście bez sprawdzania BIK-u,przy minimum formalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak przedmówcy polecam żyrafę. Żyrafa jest dla mnie najbardziej wiarygodna potwierdzając to faktem, że przy każdorazowym kontakcie Konsultantki odbierają telefon lub oddzwaniają. Natomiast Ok money gdzie mam równiez pożyczkę nie odbierają telefonu a na meile odpisują bardzo póżno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo się mówi o Vanquis - oferuje on zarówno karty jak i pożyczki odnawialne. Co do sprawdzania przez Vanqius BIK to deklaruje on liberalne podejście do informacji zawartych w BIK.

Oczywiście jeżeli ktoś ma w BIK "górę" długów i potworne zaległości ze splatą to nie ma co liczyć na propozycję ze strony Vanqius.

Vanqius Bank jest odłamem Brytyjskiego Providenta i jest to bank, a jako taki sprawdza BIK. Od swojego pierwowzoru czyli Providenta różni się niższymi kosztami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czemu, ale jak już nawet ktoś chce brać te chwilówki to nie lepiej sobie poszukać najlepszej oferty w jakimś rankingu szybkich pożyczek? - tutaj. Prawda jest taka, że te instytucje tak samo jak banki mocno konkurują więc jak ktoś da dobrą ofertę to zaraz jest kontra. Dlatego jak ktoś już musi coś takiego wziąć to niech weżmie, ale niech zrobi to z głową, a nie na zasadzie, a wpadłem na to i looz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że jak ludzi nie spełniaja wymogów to nie wezmą kredytu. A jeśli potrzebują gotówki to wezmą pożyczkę pozabankową chociaż jest wyżej oprocentowana. Można też skorzystać z różnych porównywarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×