Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * - 1 głosów

Dobry kredyt konsolidacyjny i oddlużeniowy

kredyt konsolidacyjny kredyt oddlużeniowy

17 odpowiedzi na ten temat

#1 MateuszMS

MateuszMS

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 68 postów

Napisany 01 maj 2013 - 14:27

Dzień dobry.
Jeżeli chodzi o kredyt konsolidacyjny i oddłużanie,to proszę zapoznać się z poniższą ofertą.
Według rankingów brokerskich jest to najbardziej korzystna propozycja:

CENTRUM OCHRONY DŁUŻNIKÓW Redukcja długów, czyszczenie BIK
  zmniejszamy raty Twoich kredytów
  pozbędziemy się komornika
  przywrócimy Ci zdolność kredytową

#2 vicotria

vicotria

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 25 postów

Napisany 31 maj 2013 - 15:40

Konsolidacja jest bardzo świetnym produktem. Wielu ludziom pomogła wyjść z długów.
Uważam, że powinno się jak najwięcej reklamować oferty dobrych kredytów konsolidacyjnych.

#3 efinansierra.pl

efinansierra.pl

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 8 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:18

Jeżeli mógłbym pomóc to korzystałem z kredytu konsolidacyjnego ALIOR BANKU.

Proponują fajne warunki:

• konsolidację kredytów nawet do 150 tys. zł bez zabezpieczenia;
  • kredyt dopasowany do Twoich możliwości (spłatę rozłożymy nawet na 10 lat);
  • dodatkową gotówkę na dowolny cel;
  • minimum formalności;
  • doradztwo bankiera, który przedstawi ofertę najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom.

TWOJE FINANSE NA www.efinansierra.pl

#4 niezarejestrowany_Adam

niezarejestrowany_Adam
  • Goście

Napisany 08 październik 2013 - 08:40

Witam,

a czy ktoś może polecić rzeczywiście dobry (i uczciwy) kredyt konsolidacyjny, do uzyskania którego nie jest niezbędne przedstawienie zaświadczeń z zus i us o niezaleganiu (mam dochód z działalności gospodarczej)?

#5 kunoem

kunoem

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 6 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisany 15 luty 2014 - 10:48

E fajne oferty może jednej z nich sobie bym wziął kredycik :) ale później z czego tu zapłacić hmmm

Wraz z dziećmi gramy w fajne gry przeglądarkowe na wypasionej stronie http://najlepsze-gry.pl Zapraszam :)

#6 adas06111983

adas06111983

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 23 luty 2014 - 10:56

Witam mam pytanie.Mam kredyt hipoteczny,do spłaty zostało 27 tyś.I drugi kredyt na samochód  7500. Chiałbym się dowiedzieć czy dostane kredyt konsolidacyjny i zy do tego kredytu dostane dodatkowo 50 tyś na otworzenie działalności. Dziękuje

#7 Fabio

Fabio

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 70 postów

Napisany 24 luty 2014 - 10:51

Witam mam pytanie.Mam kredyt hipoteczny,do spłaty zostało 27 tyś.I drugi kredyt na samochód  7500. Chiałbym się dowiedzieć czy dostane kredyt konsolidacyjny i zy do tego kredytu dostane dodatkowo 50 tyś na otworzenie działalności. Dziękuje

Ten hipoteczny masz w złotówkach? Jeżeli tak to faktycznie nie wiele go zostało i musisz sie zastanowić czy go konsolidować z tym gotówkowym bo oprocentowanie może być wyższe niż to które masz na mieszkaniowym. Kredyty konsolidacyjne są zazwyczaj niżej oprocentowane niz zwykłe gotówkowe ale wyżej niż mieszkaniowe. Idź do swojego banku i poproś o wyliczenie. Popytaj też w Aliorze i SKOK-ach czy nie skonsolidowali by taniej niże teraz płacisz miesięcznie obie raty.

#8 Laogrado88

Laogrado88

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 5 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 16:23

Ja też polecam Alior do kredytów konsolidacyjnych. Potrafią znacznie zmniejszyć oprocentowanie. Konsolidować można też karty kredytowe.

#9 kredytpolska

kredytpolska

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 28 postów

Napisany 04 październik 2014 - 11:59

Na ten moment nie ma na rynku naprawdę dobrej i taniej oferty konsolidacyjnej bez zabezpieczeń. Jeżeli znajdziemy lepsze warunki to wyłącznie z zabezpieczeniem (najczęściej hipotecznym).

Jeden z przedmówców napisał o czyszczeniu BIK... coś takiego nie istnieje i jest to nabijanie Klientów w butelkę!

Portal Finansowy Kredytpolska.net

#10 niezarejestrowany_Michał

niezarejestrowany_Michał
  • Goście

Napisany 04 listopad 2014 - 10:06

Jeśli nie jesteś pewien jaki kredyt konsolidacyjny będzie najbardziej spełniał Twoje oczekiwania, myślę że warto udać się do doradcy finansowego. Ja korzystam z oferty gemini z Krakowa. Miałem ze 2 kredyty i jeszcze jedna pożyczke i po prostu tonąłem w długach. Na szczęscie do nich poszedłem i mi pan polecił dobra konsolidacje. Teraz mam uławioną spłatę wszystkich zadłużęn . 

#11 kamilos678

kamilos678

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 5 postów

Napisany 04 luty 2015 - 09:32

bardzo zależy mi na kredycie konsolidacyjnym mam 3 kredyty w bankach które co miesiąc rujnują mój budżet chciałbym zamienić je na jeden z jedną miesięczną ratą kwota takiego kredytu to około 60 tysiące na dzień dzisiejszy. Możecie coś polecić ?

Młodym ludziom wydaje się, że pieniądze są najważniejszą rzeczą w życiu. Gdy się zestarzeją, są tego pewni – Oskar Wilde. www.finanfox.pl

#12 finansowyswiat.eu

finansowyswiat.eu

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 2 postów

Napisany 24 marzec 2015 - 14:13

Należy pamiętać, że jest dobry czas na konsolidację zobowiązań. Stopy procentowe są na niskim poziomie, większość banków podwyższyło prowzję za przyznanie, ale na rynku da się jeszcze znaleźć oferty z prowizją za uruchomienie na poziomie 2%, istnieje możliwość finansowania bez ubezpieczenia. Jak sytuacja klienta jest dobra to można też negocjować warunki.

kamilos678 z pewnością do konkretnej propozycji jest zbyt mało danych, niezbędne jest źródło i wysokość dochodów, są też banki w których istotny wpływ ma pracodawca, w przypadku zatrudnienia w stabilnych firmach koszty są dużo niższe.

#13 deper

deper

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 26 postów

Napisany 24 marzec 2015 - 14:38

Dokładnie, jeżeli konsolidacja to zdecydowanie teraz. Czytałem właśnie ostatnio artykuł o obniżonych stopach procentowych. Kredyty teraz będą dobrym rozwiązaniem, zwlaszcza konsolidacja :)

#14 deper

deper

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 26 postów

Napisany 26 marzec 2015 - 09:23

Jeżeli chodzi o kredyt oddłużeniowy to polecam sprawdzić ofertę firmę kredyt-zaufania z Lublina. Według mnie mają ciekawie rozpisane artykuły na stronce oraz dobrych specjalistów z którymi można się skontaktować.

Uzgodniłem wczoraj z nimi warunki właśnie kredytu oddłużeniowego, warunki całkiem dobre- pozwolą mi spłacić pewne zaległości. Oprocentowanie nie za wysokie, a biorąc pod uwagę zaniżone stopy procentowe to przy takiej sytuacji w jakiej ja się znalazłem to taki rodzaj kredytu tylko brać. Znalazłem ich przez google i po głębszych przemyśleniach postanowiłem się z nimi skontaktować przez formularz kontaktowy. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej to polecam poczytać co nieco o kredytach oddłużeniowych tutaj: kredyt-zaufania.pl/kredyty-oddluzeniowe

#15 agatakos

agatakos

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisany 31 marzec 2015 - 17:30

Owszem teraz gdy spadły stopy procentowe, warto rozglądać się za
kredytami teraz będą najlepsze oferty, Dodatkwo konsolidacja będzie
korzystna, zatem warto się rozglądać. Ja i mój mąż też mieliśmy kilka
kredytów i skorzystaliśmy z konsolidacji, co przyniosło dla nas dużo
korzysci. Pozdrawiam!

#16 zychdagmara

zychdagmara

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 03 kwiecień 2015 - 14:09

Ostatnio też wpadliśmy w małą pętlę zadłużenia i nie wiem zastanawiam się czy warto skorzystać z konsolidacji kredytów, czytałam  że to jest jedno z lepszych rozwiązań. Może jakieś porady??

#17 niezarejestrowany_Justyna

niezarejestrowany_Justyna
  • Goście

Napisany 18 styczeń 2017 - 21:04

Witam, zajmuję się doradztwem finansowym-chętnie pomogę ( Lublin i okolice). Zajmuję się kredytami hipotecznymi, gotówkowymi, konsolidacyjnymi. Firma Notus- współpracujemy z większością Banków obecnych na rynku- Zapraszam tel. 664027037

#18 Concash.pl

Concash.pl

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 105 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisany 06 lipiec 2017 - 11:12

Wszystkich zainteresowanych szybką pożyczką bez weryfikacji baz zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty:

Dobierz parametry według własnych możliwości:

Kwota: 500 zł - 80. 000 zł

Oprocentowanie: 5% - 15%

Okres spłaty: 1 miesiąc - 10 lat

Dodatkowo:

Nie sprawdzamy żadnych rejestrów: BIK, KRD, ERIF oraz BIG - u nas nie spotkasz się z pytaniami o wpisy w bazach dłużników!

Wymagamy

jedynie: Polskiego obywatelstwa, ważnego dowodu osobistego oraz realnej

możliwości spłaty pożyczki (dobór odpowiedniej ilości rat do kwoty).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłania wniosku przy pomocy naszego serwisu:

www.concash.pl

:) Życzymy miłego dnia! :)

Zespół Concash

Wspieramy finansowo od lat - Prywatne pożyczki - Concash.pl

Dodaj odpowiedź

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: kredyt konsolidacyjny, kredyt oddlużeniowy

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników