Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Pekao - lokaty

9 odpowiedzi na ten temat

#1 adriano

adriano

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 10 postów

Napisany 14 wrzesień 2012 - 08:08

Niedawno znalazłem w sieci analizę zysku z rocznych lokat zakładanych w róznych bankach na przełomie sierpnia iw rzesnia 2011 roku. I wiecie, kto znalazł się na samym koncu stawki? Tak, tak - Pekao. Oprocentowanie brutto wyniosło zaledwie 2,7 procent, wliczając stopę inflacji, klienci "zyskali" minus 1,55 procent. Nie ma to jak dobry biznes z bankiem. badanie dotyczyło kwoty 5 tysięcy złotych.

#2 Wladeczek

Wladeczek

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 10 postów

Napisany 14 wrzesień 2012 - 16:12

Heh, PKO zarówno BP jak i SA to już totalny przeżytek. Nie wiem jakim cudem są to jedne z największych banków w Polsce (świadczy to wyłącznie o ciemnocie ludu). Przecież tam nic nie odbywa się jak należy, nie mają co się nawet równać z konkurencją. Pełno biurokracji rodem z PRL, wysokie opłaty, prowizje no i jeszcze te lokaty, co ich "zyski" zostały przytoczone powyżej - totalna żenada.

#3 JanekW

JanekW

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 18 postów

Napisany 18 wrzesień 2012 - 14:29

Mnie również dziwi jak takie lokaty znajdują potencjalnych klientów. Przecież to po prostu zamrażarka pieniędzy, która i tak nie gwarantuję, że po wyjęciu z niej "zamrożonego" produktu, będzie on nadawał się do spożycia;)

#4 nowyjazda

nowyjazda

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 16 postów

Napisany 18 wrzesień 2012 - 17:46

dokładnie. Lokata to ładnie brzmi w ustach, jednak jak przedstawiciel banku ją wymawia wie, że zaraz może być premia. Mają z tego dobry %, niby nie, ale wiem że tak jest. Zamrażają naszą kasę i potem ona niby leży, jednak jak obrabują bank. Nie oddzzadzą nam ich, albo po kilku latach i to z nie całego % jaki powinnien być. Tak jest...

#5 majeczka

majeczka

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 12 postów

Napisany 17 czerwiec 2013 - 11:27

Ja tam nie jestem zadowolona z pekao, za wszystko praktycznie trzeba płacić. Przelewy międzybankowe płatne, korzystanie z konta płatne, wypłaty z innych bankomatów płatne, Inne banki mają dużo lepsze warunki, ja tam uciekam z pekao.

[color=#C0C0C0;]______________________________________[/color]

siūlai

#6 mr35

mr35

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 19 postów

Napisany 11 czerwiec 2016 - 17:52

a coś z lokat na dziecko bo wiecie teraz 500+

#7 Madoff31

Madoff31

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 89 postów

Napisany 31 październik 2016 - 14:00

Pekao jest jaki jest, ale przynajmniej nie nawciskał ludziom frankowych kredytów.To jego zasługa. Poza tym jest duży i to jest jego zaleta.

Oszczędzanie jest cnotą.

#8 hindusek

hindusek

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 14 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 08:02

PKO nie jest taki zły jak go ludzie malują. Tak jak pan wyżej napisał - jedną z zalet jest fakt, że jest duży. Duże instytucje finansowe nie padną tak szybko. Dlatego oprócz konta zdecydowałem się tam założyć ikze, jeśli mam u kogoś odkładać na emeryturę to właśnie u nich.

#9 xmartino55

xmartino55

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 2 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 20:36

Jezeli chodzi o emeryture to tez zdecydowalem sie na PKO, nawet duzo znajomych go polecalo

#10 nastigel

nastigel

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 02 styczeń 2018 - 16:58

czesc

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników