Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Ekspres kasa - opinie

opinie o ekspreskasa ekspreskasa opinie

17 odpowiedzi na ten temat

#1 ponury

ponury

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 10 postów

Napisany 12 wrzesień 2012 - 21:55

Ekspres kasa nalezy do spólki-córki wiekszego funduszu, w Polsce spółka nazywa się Ferratum Poland i ma swoją siedzibę we Wrocku. Na Śląsku sa dość popularni, ale można ich spotkać w wielu innych miastach w kraju. Generalnie sa trudni o tyle, że jak ktoś ma "złe papiery" to nawet od nich kasy nie dostanie. Co ważne, żeby otrzymać pożyczkę, trzeba mieć też czysto w tych rejestrach pozabankowych.Nie miałem z nimi nigdy do czynienia, więc chętnie poznam wasze opinie. Ale wyróżniają się tym, że udzielaja pożyczek nawet na 60 dni, a to już od chwilówki dość daleko, są banki, w których też można na 2 miesiące wziąć to i owo.

#2 graver

graver

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 9 postów

Napisany 14 wrzesień 2012 - 08:26

ek. Co można napisać.. jak przedmówca - ja także nie korzystałęm z ich magicznej oferty, jak narazie nie mam zamiaru korzystać. Jednak że dowiedzieć się można co nie co o firmie ek.
Moje zdanie jest odmienne - jeżeli firma ma nazwę ekspres Kasa to wiadomo, że jest to wałek jakich mało. Nie skorzystałbym nigdy z ich super-lichwiarskiej oferty.

#3 hania

hania

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 10 postów

Napisany 24 wrzesień 2012 - 20:46

Nie korzystałeś, a mówisz, że super lichwiarska oferta. A ja dostałam właśnie na skrzynkę Onet (wy pewnie też, jak macie tam swoją pocztę), ich ofertę. I mam napisane, że za pozyczone 100 złotych na 15 dni, musze oddąc 125. Z tego wniosek, że za miesiąc bedę musiała oddąc 150? Wychodzi więc na to, że biorą 50% w skali miesiąca, czy ja źle rozumiem? Chyba xle, bo to by podpadało pod jakieś paragrafy antylichwiarskie?
https://www.ekspresk...on/registration tu link do rejestracji i informacji.

#4 masterweb

masterweb

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 97 postów

Napisany 28 wrzesień 2012 - 12:49

Nie wiem, ale nie ma, co bronić kogoś, kto ma opinie taką, że ho, lepsza niż ambrę gołd. Strona jak zawsze ładna kolorowa wszystko można wyczytać wszystko ładnie opina nie ma, co się martwic oni wszystko za nas załatwia itp., lepiej sobie coś na raty kupić niż brać pożyczkę właśnie u nich n ile wiem jak wy, ale ja bym nigdy się nie zgodził.
Jak tam chcecie?.. He

Lokaty * Inwestycje * http://www.marketinvest.pl/

#5 Takisobie

Takisobie

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 20 postów

Napisany 06 październik 2012 - 02:04

wszystkie chwilówki są wiadomo jak zrobione tak żeby nam dokopać. Wykiwanie nas to ich zadanie! jednak żeby ułatwić nam chodz troche życie, to raczej nie należy do ich mocnych stron.

#6 niezarejestrowany_Gość

niezarejestrowany_Gość
  • Goście

Napisany 31 styczeń 2013 - 14:01

Ja wzięłam u nich pozyczkę 200 zł, spłaciłm dwa dni przed terminem (przelew w ramach tego samego banku więc od razu mieli na koncie) po czym dzwoni do mnie Pani 1 dzień po mijającym terminie spłaty że nie otrzymali zwrotu. Strasznie niemiła obsługa i nawet nie potrafią sprawdzić przelewów przychodzących bo jak sie okazało po kilkunastominutowej kłótki Pani przegapiła mój przelew. Ani zadnego przepraszam za pomyłkę tylko pocałuj mnie w d*pę. NIEPOLECAM

#7 niezarejestrowany_tadek

niezarejestrowany_tadek
  • Goście

Napisany 05 marzec 2013 - 12:57

słuchajcie to nie jest tak ze wszytskimi pozyczkami, ze firmy chca Was wikywac trzeba dobrze wybrac, przed wzieciem pozyczki nhalezy upewnic sie jakie sa koszty, np. w net credit (ja tam brałem) przed wzieciem pozyczki wiesz ile masz do splacenia i ile kosztuje ewentualne przedluzenie takiej chwlówki, ich akurat polecam bo pieniadze normalnie przelewaja na konto, do spłaty jest tyle ile deklaruja, bez żadnych ''ukrytych'' kosztów

#8 Jake

Jake

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 8 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 10:07

Co z tego, że nie ma ukrytych kosztów skoro za pożyczenie 600 zł na 14 dni żądają sobie 120 zł, a przedłużenie o kolejne 7 dni to koszt 134 zł. Zakładając sytuację, że wezmę kasę na 2 tygodnie i przedłużę o kolejny tydzień bo nie uzbieram całej kwoty do spłaty, to koszty tej pożyczki w przeciągu 3 tygodni to 254 zł co daje 43% w skali 3 tygodni ! Przecież takie praktyki nie powinny mieć miejsca. Rozumiem, że ktoś napisze "wiedziałeś ile będzie do spłaty, to po co brałeś tam pożyczkę ?" no ale chyba nie po to jest ustawa antylichwiarska ?

#9 niezarejestrowany_ewancia

niezarejestrowany_ewancia
  • Goście

Napisany 18 marzec 2013 - 18:19

no ale..decydujesz sie na pożyczkę, wiesz ile bedziesz mial do oddania po konkretnym czasie, jestem swiadomy wszytskich kosztów, które masz ponosic. Tak jak net credit-tam bralem pozyczkę, wzielam pierwsza pozyczke na 600zł na okres 30 dni, wiedziałm jakie sa koszty-wszytsko jasne i klarowne!

#10 niezarejestrowany_rafał

niezarejestrowany_rafał
  • Goście

Napisany 27 marzec 2013 - 18:33

[color=rgb(102,102,102);font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;font-size:15px;]Bzdura!!! Ja dostałem pozytywną odpowiedz, trzeba było przelac 1grosz.przelalem(w tym samym banku co ich obsluguje),dziwnym trafem nie doszedl, przesałem jeszcze 4 razy i rowniez nie zaksiegowali wplaty, smieszne,po kilku dniach rowniez nie bylo zaksiegowane. co kilka godzin bombardowali mnie smsami zebym wplacil ten 1grosz to przeleja mi ustalona wote pozyczki. nie dali mi pieniedzy oczywiscie bo zaden z moich przelewow niby nie doszedl do nich(???) gdy chcialem wszystko anulowac nie mozna sie dodzwonic, na male nikt nie odpowiada,totalna kpina i oszustwo!!! jak ze 100tysiecy ludzi przelewa im nawet te kilka groszy w miesiacu to za samo to jest spory zarobek[/color]

#11 trekk

trekk

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 8 postów

Napisany 15 lipiec 2013 - 16:50

Bez przesady - Ekspreskasa zarabia na pożyczkach, a nie przelewach 0.01zł. To troche śmiesze, nie sądzicie? Nawet jakby 100 000 ludzi przesłało tyle, to mieliby 1000zł - czy myślicie, że taka spółka by się utrzymała za tysiąc złotych? Hehe

#12 spiral

spiral

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 2 postów

Napisany 28 lipiec 2013 - 09:59

Jakie jest średnie roczne oprocentowanie pożyczki, kredytu?

Niektórym naszym politykom i celebrytom przydałby się test na inteligencję aby sprawdzić, czy przekroczyli próg IQ dopuszczający do zycia publicznego...

#13 Marzena_28

Marzena_28

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 6 postów

Napisany 04 wrzesień 2013 - 17:39

Witam,

mam pytanko do Was wszystkich - czy ta firma ekspres kasa to takze jest Szybka pożyczka bez biku?? Potrzebuje bowiem wlasnie otrzymac pozyczke bez biku, bowiem mam niezbyt ciekawa historie finansowa...a kasa - jak to kasa - zawsze jest potrzebna:(

#14 Finane

Finane

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 71 postów

Napisany 07 wrzesień 2013 - 13:13

W BIK nie sprawdzają, tylko w KRD.

#15 mezus

mezus

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 7 postów

Napisany 17 październik 2013 - 20:17

Istnieje nadal na rynku ten serwis? Proszę o odpowiedź.

Poczytaj najpierw opinie o bankach zanim podpiszesz umowę o jakiekolwiek produkty finansowe :)

#16 autor12

autor12

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 6 postów

Napisany 25 luty 2014 - 09:08

No ok tylko nie bierzecie 1 sprawy pod uwage ekspres kasa to jedna z pierwszych takich pozyczek na rynku tzn chwilówki oferowane przez ta firme juz od dawna są na rynku i biorac pod uwage libelarnośc w podejsciu do klienta to jednak 1 miejsce jezeli chodzi o koszty to masakra moze z 20miejsce biorac pod uwage tylko i wyłacznie chwilówki.

Ale z drugiej strony to jednak miejmy na uwadze ze żadne chwilowki w prabankach nie sa tanie ( nie mówie o 1 darmowych) ale srednio te  40% w skali miesiaca trzeba liczyc

#17 Bankieria.pl

Bankieria.pl

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 66 postów

Napisany 08 lipiec 2014 - 15:35

Istnieje nadal na rynku ten serwis? Proszę o odpowiedź.

Istnieje nadal i ma się całkiem dobrze - aktualna oferta prezentuje się następująco

ekspres kasa:

• pożycz do 2 000 zł bez wychodzenia z domu,
  • formalności zredukowane do minimum,
  • pożyczki na 15, 30 lub 60 dni,
  • bez poręczycieli i zabezpieczeń.

www.Bankieria.pl – portal obiektywny o finansach, wszystko w jednym miejscu. Lokaty, konta, kredyty, chwilówki – zestawienia, porównania, porady.

#18 Roberto

Roberto

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 66 postów

Napisany 10 lipiec 2014 - 11:54

Moim zdaniem dobra i tania pożyczka - warto się nad nią zastanowić. 

KALKULATOR I RANKING pożyczek przez internet:

Szybkie pożyczki przez internet

- SPRAWDŹ i weź najtańszą pożyczkę na rynku.

Dodaj odpowiedź

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: opinie o ekspreskasa, ekspreskasa opinie

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników