Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Zdolność Kredytowa

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Marti80

Marti80

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 23 postów

Napisany 25 maj 2017 - 16:24

Umowa jest nawet ważniejsza. banki bardziej cenią regularność dochodu i świadomość że za kilka lat też będziemy spłacać kredyt

#22 pebs

pebs

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 137 postów

Napisany 26 czerwiec 2017 - 08:09

Dlatego też faworyzowane jest zatrudnienie na umowę o pracę .Z drugiej strony w obecnych czasach wcale nie tak wiele osob jest zatrudnionych włąsnie na taka umowę. Tak wiec bankom nie opłacałoby się jakby udzieliali kredytów jedynie osobom zatrudnionym w taki sposób. To,że pracujecie na umowę zlecenie czy na własną dzialalność nie oznacza,że nie możecie się starać o kredyt.

Sugeruję po prostu skorzystać z lakulatora zdolności kredytowej i zorientować się na jaki kredyt Was stać:

http://www.kredyt-mi...mulacja-online/

#23 Concash.pl

Concash.pl

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 105 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisany 06 lipiec 2017 - 10:56

Wszystkich zainteresowanych szybką pożyczką bez weryfikacji baz zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty:

Dobierz parametry według własnych możliwości:

Kwota: 500 zł - 80. 000 zł

Oprocentowanie: 5% - 15%

Okres spłaty: 1 miesiąc - 10 lat

Dodatkowo:

Nie sprawdzamy żadnych rejestrów: BIK, KRD, ERIF oraz BIG - u nas nie spotkasz się z pytaniami o wpisy w bazach dłużników!

Wymagamy

jedynie: Polskiego obywatelstwa, ważnego dowodu osobistego oraz realnej

możliwości spłaty pożyczki (dobór odpowiedniej ilości rat do kwoty).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłania wniosku przy pomocy naszego serwisu:

www.concash.pl

:) Życzymy miłego dnia! :)

Zespół Concash

Wspieramy finansowo od lat - Prywatne pożyczki - Concash.pl

#24 norma6

norma6

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 3 postów

Napisany 14 wrzesień 2017 - 08:11

Cóż, zdolność kredytowa to główne kryterium, od którego zależy czy bank podejmie pozytywną decyzję w sprawie udzielenia nam pożyczki. Niestety, banki wciąż są bardzo zachowawcze i nie rozluźniają polityki kredytowej. Najlepiej, więc jeśli mamy umowę o pracę i to na czas nieokreślony. Ja zaś pracuję w branży, gdzie dominują umowy-zlecenie i dopiero w szóstym banku otrzymałam pozytywną odpowiedź na swój wniosek.

#25 Pediatra

Pediatra

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 4 postów

Napisany 27 wrzesień 2017 - 21:54

Wow 6 wniosków sporo. Wydawało mi się że umowa zlecenie to powszechny sposób uzyskiwania dochodu.

#26 Kantona

Kantona

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 24 postów

Napisany 11 październik 2017 - 08:22

Rzeczywiście sporo, ale banki bardzo patrzą na zdolność kredytową, w końcu muszą się jakoś zabezpieczyć

#27 kingapr

kingapr

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 3 postów

Napisany 17 październik 2017 - 09:59

Oczywiście że też się liczą zarobki, chyba że bierzesz kredyt na małą kwotę...

#28 Fuksja

Fuksja

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 23 postów

Napisany 20 listopad 2017 - 15:25

Jak mnie to rozbawiło w banku, że ja najpierw muszę sobie wziąć coś na raty i spłacić, żeby wyrobić sobie zdolność kredytową... Człowiek się stara i płaci za wszystko gotówką a tu takie psikusy. 

#29 Maklein

Maklein

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 87 postów

Napisany 01 grudzień 2017 - 14:10

A czy słyszeliście że np. karta kredytowa czy pożyczka bankowa może zwiększyć naszą zdolność kredytową. Serio przeczytajcie sobie o tym jak zwiększyć zdolność kredytową

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników