Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nowa-oferta-w-serwisie-netcredit.png

Czy wiesz, że „szybka i krótka” pożyczka w Net Credit dostępna jest już po 60 minutach oczekiwania? Ta firma pożyczy Nam od 150 zł (do kwota minimalna pożyczka) do nawet 2100 zł (to kwota maksymalna, jedna z najwyższych na rynku „chwilówek pozabankowych”). Tak „krótka, szybka i i wysoka” pożyczka dostępna jest dla wszystkich tych, którzy ukończyli 20 rok życia i nie przekroczyli 65. Jakie jeszcze wymagania stawia przed klientami firma Net Credit? O tym w dalszej części artykułu.

 

Do firmy chcesz zadzwonić, wysłać faks czy spotkać się osobiście? Numer telefonu dostępny jest na oficjalnej stronie firmy. Warto jednak umieścić go także w tej publikacji : 22 100 – 60 – 10. Faks – 22 100 -59 – 66 (jego zgodność również możemy potwierdzić poprzez oficjalną stronę www). Wszyscy Ci, którzy chcą się spotkać z przedstawicielami firmy Net Credit osobiście, mogą siedzibę firmy odwiedzić w godzinach 8 – 22 (od poniedziałku do piątku). Do firmy możemy także napisać maila! E – mail: info@netcredit.pl

 

W pierwszym akapicie naszego artykuły wspomnieliśmy już „o kilku wymaganiach”. Otóż aby otrzymać „szybką i krótkąâ€ pożyczkę w firmie Net Credit musimy (nie ma od tych „regułâ€ żadnych odstępstw) być w następującym wieku: 20 – 65 lat. Musimy być także osobą na stałe zamieszkującą „Polski teren”. Jako pożyczkobiorca firmy Net Credit musimy posiadać stały dochód. Opóżnienia w spłacie wcześniejszych pożyczek? Nie są akceptowane przez firmę! Wymogiem stawianym przez tę firmę pożyczkową jest także to, aby posiadać rachunek bankowy (rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowe – w skrócie ROR) i telefon komórkowy.

 

Historia firmy Net Credit rozpoczęła się w roku 2012 (na to wskazują informacje dostępna na oficjalnej stronie internetowej) – nasz serwis na pewno będzie ją cały czas śledził! Jakie warunki „szybkiej i krótkiej pożyczki” oferuje wszystkim zainteresowanym pożyczką pozabankową osobom? Po otrzymaniu maksymalnej pożyczki, czyli pożyczki na 2100 zł po 14 dniach zwrócimy do firmy Net Credit 2520 zł, a po 30 dniach 2625 zł.

(żrodło: www.chwilowkipozabankowe.pl )

 

Czy w istocie jest tak kolorow jak przedstawia ten oto artykuł zapewne pisany na zamówienie samej firmy? Czy na forum są może klienci Netcredit, którzy mogliby się wypowiedzieć na temat tej firmy?

Według kalkulatora przedstawionego na oficjalnej stronie firmy wynika, że przy wzięciu 1500zł na miesiąc oddaję się ponad 20% więcej. Czy te wyliczenia są prawdziwe czy są jakieś inne kruczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewny ale chyba idzie do tego jakaś opłata , i dodatkowe opcje, udzielenie pożyczki. Obsługa ? nie wiem.. wiem że już 20% robi się podejrzane bo coś trochę za dużo, nie no nie wiem czy dużo jak dla mnie to za dużo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fredi

ja się zarejestrowałem, akurat szybko potrzebowąłme kasy, nawet miło mnie zaskoczyli, po paru minutach po tym jak u nich wypelnuiłem formularz skontakltowali się ze mna a kase otrzymałem na konto tak okolo po godzinie, dla mnie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, chwilówka ta nie jest najtańsza, jednak niestety większosć osób zainteresowanych takimi produktami, nie są w stanie skorzystać z oferty banków czy SKOKów (głównie ze względu na złą historię kredytową, zaległości w spłacie). Trzeba pamiętać, że jest to zwykła firma i nie podlega specjalnym regulacją dotyczącym odsetek. Tak czy inaczej - warto przed skorzystaniem z oferty wpisać w wyszukiwarce "NetCredit opinie" i poczytać co nieco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto się zainteresować bieżącą promocją 0% - niby to `świąteczna promocja` ale wciąż jest akutualna i nie ma podanej daty końca promocji, więc jak na razie można śmiało pozyczać do 1000zł nie ponosząc przy tym żadnych kosztów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy też pamiętać o zwrocie takiej darmowej pożyczki w okresie wymagalności, bo tzw. odroczenie już słono kosztuje. NetCredit

umożliwia przedłużenie pożyczki o kolejne 7, 14 lub 30 dni. Za okres przedłużenia należy dokonać wpłaty, w wysokości podanej przez firmę. Przykład kosztów przedłużenia pożyczki zaciągniętej na 30 dni w wysokości 1000 zł wynosi odpowiednio:

  • 7 dni – 223 zł,
  • 14 dni – 250 zł,
  • 30 dni – 300 zł.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosztowne. Sa firmy dajace taniej pozyczki, ale warto zwrocic uwage na ceny przy przedluzeniu jezeli ktos przewiduje taka mozliwosc, bo tam mozna byc bardzo zaskoczonym wysokoscia oplat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak w obsłudze i kosztach dodatkowych lepszy jest Vivus. Korzystałem raz i nic nie przebije ich jakości obsługi. Inne firmy mogą się od nich uczyć.

Wiele parabanków chce nas zadłużyć na tak dużo byśmy tego nie spłacili. Wtedy zarobią na przedłużeniu.

Inaczej co za biznes maja na darmowych chwilówkach? Nie mają.

Ważne żeby pożyczać tyle ile możemy oddać bo w przeciwnym wypadku będzie żle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, dużo osób wybiera właśnie netcredit z uwagi na wysoką kwotę pierwszej darmowej pożyczki obecnie nikt nie oferuje 1500zł za 0zł pod warunkiem spłaty zadłużenia w terminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, dużo osób wybiera właśnie netcredit z uwagi na wysoką kwotę pierwszej darmowej pożyczki obecnie nikt nie oferuje 1500zł za 0zł pod warunkiem spłaty zadłużenia w terminie.

 Oczywiście jest to informacja nieprawdziwa...  Od stycznia InCredit również udziela pożyczek w kwocie 1500 zł bez prowizji :). Zachęcam aby na bieżąco śledzić oferty chwilówek bo to wykluczy nieświadome wprowadzanie w błąd innych użytkowników forum.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIVUS oferuje jeszcze więcej w tym momencie, chyba najwięcej ze wszystkich aż 1600 zł darmowe za pierwszym razem.
Nawiązując do słów Moniki Wrotka o śledzeniu ofert na bieżąco to sugeruję też ogólnie stworzyć sobie jakiś plan działania. Polecam ten artykuł na prokapitalizm.pl , przydał mi się jak pożyczałem po raz pierwszy i nie wiedziałem jeszcze za wiele o chwilówkach, a potrzebowałem kasy po świąteczno-noworocznych wydatkach.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to wszędzie jest tak że jak Ci się powinie noga to jest drogo. W NetCredit pierwsza pożyczka jest za darmo i oczywiste jest że za brak splaty w terminie jest opłata wysoka. Parabanki to nie instytucje charytatywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Brałem kiedyś raz pożyczkę w Vivus (darmowa bo pierwsza) i teraz chciałbym wziąć znowu ale teraz w innej firmie np. w Netcredit. Czy jak tam reklamują pierwszą pożyczkę grati to czy chodzi o pierwszą w danej firmie czy w ogóle pierwszą chwilówkę w życiu?? No bo jedną już wziełem ale w innej firmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Brałem kiedyś raz pożyczkę w Vivus (darmowa bo pierwsza) i teraz chciałbym wziąć znowu ale teraz w innej firmie np. w Netcredit. Czy jak tam reklamują pierwszą pożyczkę grati to czy chodzi o pierwszą w danej firmie czy w ogóle pierwszą chwilówkę w życiu?? No bo jedną już wziełem ale w innej firmie.

Możesz brać i trzy "pierwsze" chwilówki w różnych firmach posiadających takie promocje także bez żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×