Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

kredyt hipoteczny a Aliorze:)

9 odpowiedzi na ten temat

#1 adventure

adventure

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 10 postów

Napisany 03 luty 2013 - 19:17

Aktualnie banki wręcz prześcigają się w mnożeniu najróżniejszych kredytów a szczególnie tych hipotecznych - wszak kupa ludzi staje przed wyborem jego kupna.

W kółko trąbią o nich w radiu, w telewizji, na ulotkach, o mailu nie wspominając. Dlatego postanowiłam trochę poruszyć temat. Ja miałam akurat do czynienia z Aliorem, który akurat w tym przypadku wypadł chyba najlepiej ze wszystkich. Fajne jest u nich to, że na stronie można dokonać szczegółowej oceny ofert banków. W przypadku kredytów hipotecznych jest to naprawdę bardzo ważne bo nawet małe różnice procentowe to zysk nawet kilku tysięcy złotych. W Aliorze mamy mega rozwinięty symulator kredytowy. Możemy naprawdę ustawiać sobie wiele parametrów. Przede wszystkim jest to oczywiście wysokość kredytu, czas spłaty i wysokość odsetek. Możemy sprawdzić sobie nawet prowizję i dodatkowe koszty obsługi. Wszystko jest więc jawne i nie mamy poukrywanych kosztów co jest bynajmniej dla mnie niesamowicie ważne.

#2 sokol

sokol

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 10 postów

Napisany 05 marzec 2013 - 11:24

Alior ma całkiem niezła ofertę kredytów w porównaniu do innych banków, w niektórych kredytach ma nawet najlepszą ofertę.

#3 hymm

hymm

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 8 postów

Napisany 17 październik 2013 - 19:27

Zgadza się.  Ale Alior Bank pod względem kredytów hipotecznych przegrywa z Deutsche Bankiem :) Taka jest prawda niestety...

Pozdrawiam, Marcin
Zajrzyj czasem tutaj na najlepsze forum o kredytach.

#4 ponito33

ponito33

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 5 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisany 25 listopad 2013 - 21:48

Jakoś ten Alior Bank i kredyt hipoteczny w nim nie bardzo przypadają mi do gustu, a więc wydaje mi się, że w innych bankach jest lepiej.

Każdy ma swoje pięć minut. pozdrawiam.

#5 Jareks

Jareks

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 31 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 22:08

Dlaczego wydaje Ci się, że lepiej w innych bankach? Z własnego doświadczenia wiem, że Alior Bank jest godnym polecenia - nie faworyzuję go, ale kiedy potrzebowałem kredytu na 5 tys to właśnie on mi przypadł najbardziej do gustu  i nie miałem powodów do narzekań :)

"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię". Johann Wolfgang von Goethe

#6 Kwiata

Kwiata

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 25 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 01:11

Dzięki za info

#7 adelaniep

adelaniep

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 04 grudzień 2017 - 13:16

hej

#8 Jan169

Jan169

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 11 grudzień 2017 - 15:19

Informacje naprawde ciekawe. Bardzo mi się przydały.

#9 Herbert161

Herbert161

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 11 grudzień 2017 - 16:30

Informacje naprawde przydatne. Myśle, że przydadzą się każdemu.

#10 Fuksja

Fuksja

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 9 postów

Napisany 12 grudzień 2017 - 12:24

Adventure rozejrzyj się na porównywarce kredytów i chwilówek. Mi pomogła znaleźć najkorzystniejszy kredyt dla mnie z maksymalnie niska spłatą :) 

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników