Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mój przyjaciel niedługo obchodzi 30 urodziny. Chciałbym zorganizować imprezę w night clubie. Polecacie jakieś miejsca?

Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mój przyjaciel niedługo obchodzi 30 urodziny. Chciałbym zorganizować imprezę w night clubie. Polecacie jakieś miejsca?

Z góry dziękuję za pomoc

Hej znalazłem coś fajnego, dogadałem się z właścicielem i mogą zorganizować nam mega imprezę, jakby ktoś był zainteresowany to http://www.sweetdream.com.pl/ polecam ogólnie, we Wro jeszcze wiele innych atrakcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaproponowała New Orleans Club w Warszawie. To co prawda jest klub nocny z pokazami tancerskimi i muzyką, ale przede wszystkim to miejsce dla gentlemanów. Pracujące tam panie są wyłącznie tancerkami i swoimi ruchami będą umiały umilić każdą wizytę, a kuchnia ma szeroki wachlarz posiłków. Bywalcy są zadowoleni i zawsze chętnie wracają odprężyć się i porozmawiać ze znajomymi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×