Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Czy warto korzystać z kanałów social media

2 odpowiedzi na ten temat

#1 alidiana

alidiana

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 60 postów

Napisany 13 luty 2018 - 15:37

Wszystkich zainteresowanych odsyłam do strony http://blog-meblowy.pl/ Żyjemy w przedziwnych czasach, z jednej strony ludzie mają coraz to bardziej ułatwione życie, a z drugiej lekarze alarmują, że coraz więcej osób zapada w ciężką chorobę, jaką jest depresja. Oczywiście, żyje się nam łatwiej, rozwój nowych technologii maksymalnie uprzyjemnił nam życie. W sklepach możemy płacić kartą, jadąc pociągiem słuchać ulubionej muzyki, kontaktować się ze znajomymi z każdego praktycznie zakątka świata. To wszystko jest naprawdę bardzo przydatne i pomocne w naszym codziennym życiu. Młode osoby nie mogą zrozumieć, że kiedyś nie było telewizji, Internetu, a na kilkadziesiąt domostw był tylko jeden telefon.

#2 eliasz

eliasz

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 23 postów

Napisany 14 luty 2018 - 15:01

Leczenie depresji na blogu meblowym... ale czad. Nie przypuszczałbym.Depresja jest bardziej wynikiem wyścigu szczurów i nieumiejętnością dopasowania oczekiwań do miejsca w jakim nam przyszło żyć. Nasza klasa, fejs-buk są jedynie formami ekshibicjonizmu z tą emanacją zdjęć, w którym dzielimy się z innymi swoimi osiągnięciami życiowymi.  Chwalimy się wczasami pod palmami, nowym samochodem, mieszkaniem a ciągle jesteśmy niezadowoleni. A przecież wystarczy cieszyć się każdym dniem póki nie dopadła nas jakaś ciężka choroba. Dobrze jeżeli lekarze mają pomysł jak ją leczyć. Dawali mi 60 % szans. Skomplikowane zabiegi, strach czy przyniosą pozytywne skutek, a na końcu bonus. Jeszcze trochę pożyjesz...W tym czasie szlag trafił pracę. Trzy miesiące w szpitalach spowodowało, że konsorcjum które cię zatrudniało wzięło na twoje miejsce kilku darmowych studentów na staż. Nic że masz doświadczenie i referencje współpracy z największymi firmami w Polsce. Chorowałeś, wypadasz z gry. Tak w Polsce traktuje się osoby na samozatrudnieniu.Depresja? Skoro dano mi szansę na dalsze życie to nie jest istotne że straciłeś dobrą robotę.Może czas zacząć żyć dla innych.Co do mediów społecznościowych i socjal mediów to lekarstwa tam nie znajdziesz. Dla mnie są to jedynie skuteczne narzędzia służące do pozycjonowania stron internetowych i uprawiania marketingu szeptanego.

------------------------------------------------------------

Link building i pozycjonowanie stron internetowych - New Project Łódź .

Edytowany przez eliasz, 14 luty 2018 - 15:03 .

#3 monika839

monika839

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 35 postów

Napisany 21 luty 2018 - 11:48

Pewnie, że warto, ale na social media, na telefony i wszystko inne trzeba uważać. Bo mogą być podsłuchy, zhakowane konta itd. Jest kilka prostych metoda jak sprawdzić podsłuch w telefonie. Oczywiście jest to mało prawdopodobne, ale dowiedzieć się można.

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników