Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jestem na liści dłużników - dlaczego?

długi lista długów zaległości

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Iwa

Iwa

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 7 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisany 10 luty 2018 - 14:25

Sprawdziłam siebie i męża na liście dłużników w KRD wedle tej instrukcji, dodam, że oboje nigdy nie mieliśmy żadnych zadłużeń. Sprawdziliśmy się ponieważ wkrótce będziemy brali kredyt hipoteczny i tak nam doradzono, żeby posprawdzać się wszędzie, nawet w BIK. Ku naszemu zdziwieniu w KRD widniej dług o którym nie mamy zielonego pojęcia, jest to 546,78 zł za jakiś abonament. Wpis jest stary i ma 7-8 lat. Co zrobić teraz? nie wiemy nic, skąd, za co i jak to wykreślić z KRD, będę wdzięczna za wszelkie instrukcje.

Pozdrawiam Dominika K.

Prowadzę blog o wychodzeniu z długów, zapraszam wszystkich do odwiedzenia mnie, najnowszy wpis jest o tym jak się sprawdzić na liście dłużników - temat bardzo na czasie :-)

#2 Magdallena

Magdallena

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 32 postów

Napisany 10 luty 2018 - 17:36

Jeśli otrzymałas pismo w sprawie rzekomego długu, które Cię zaskoczyło, to prawdopodobnie stałas się ofiarą wyrafinowanego oszustwa dokonywanego przez firmy windykacyjne

#3 Prawnik

Prawnik

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 16 postów

Napisany 11 luty 2018 - 18:55

Dzień dobry, proszę napisać do KRD pismo, w którym opiszecie Państwo swoją sytuację i wykażecie, że wpisane zobowiązanie nie istnieje i nigdy nie istniało. Innym sposobem jest zwrócenie się do wierzyciela żądaniem usunięcia wpisu... jednak w tym przypadku to mogłaby być jedynie strata czasu. Pozdrawiam serdecznie

Dodaj odpowiedź

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: długi, lista długów, zaległości

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników