Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Datryk

Potrzebuję pomocy chcę wyjść z pętli chwilówek! Pożyczę oddam 1500 więcej w 5-6 msc

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak to się stało że wpadłem/wpadłam w pętle zadłużenia?:


 


Mam 20 lat odkąd pamiętam mieszkam z dziadkami a raczej mieszkałem do czasu kiedy zmarła babcia. Dziadek to typ zwykłego alkoholika w głowie tylko i wyłacznie alkohol zero jakiegokolwiek zainteresowania jeżeli chodzi o rodzinę. W wieku 18 lat zostałem sam z obowiązkami związanymi z mieszkaniem na głowie typu opłaty, sprzątanie, gotowanie. Doszła do tego depresja porzucenie dziennego nauczania i przejście na zaoczne. Z pomocą miały przyjść a raczej tak mi się wtedy wydawało chwilówki, które brałem bez opamiętania. Udało mi się spłacić większość z nich ale w aktualnej sytuacji kiedy codziennie mam wiele telefonów oraz zdarzają się nachodzenia w domu popadam w paranoję. Muszę z tego wyjść!


 


2. Jaka jest sytuacja rodzinna?:


 


Tak jak pisałem wyżej aktualnie jestem zdany tylko na siebie na własne możliwości. Dziadek alkoholik (mieszkam z nim pod jednym dachem). Ojca nie mam, matki też. Żadnej pomocy finansowej nie otrzymuje za to pracuje.


 


3. Gdzie i jakie mam długi?:


 


Aktualnie posiadam takie chwilówki jak:


 


Szybka gotówka - 1300zł do spłaty


creditstar - 650 zł do spłaty


moneyman - 850 zł do spłaty


provident - spłaciłem 5 rat po 269zł do tej pory zostało mi 7 rat po 269zł


 


SPŁACIŁEM JUŻ


 


Limekredyt - 1000zł


kredtio24 - 1200zł


 


 


4. Czy próbowałem/próbowałam rozwiązać problem długów w inny sposób np. poprzez dodatkową pracę?:


 


Od niedawna posiadam nową stałą pracę, w której moje zarobki oscylują w granicach 2300 zł netto miesięcznie. Wcześniej pracowałem trochę na czarno i udało mi się spłacić część długów.


 


 


5. Napisać ile pieniędzy potrzeba oraz na co planuje się jej wydanie.:


 


Potrzebuje około 4000zł oczywiście nic za darmo chciałbym pożyczyć prywatnie na umowę od osoby na 5 lub 6 miesięcy tak aby spłacić wszystkie chwilówki oraz większość providenta, wtedy będę miał spokój jeżeli chodzi o nękające telefony oraz wizyty w domu. Jestem w stanie podpisać umowę, w której pożyczam 4000zł a oddaje w przeciągu 5 lub 6 miesięcy 5500zł będzie to korzyść dla obu stron dla mnie bardziej korzyść psychiczna a dla osoby, która pożycza finansowa. aktualnie posiadam 3800zł długu aczkolwiek po 5-6 miesiacach zważając na odsetki dług ten byłby o wiele większy.


 


6. Dobrze by było dołączyć rachunki lub jakiś dowód swojej złej sytuacji finansowej (dane osobowe mogą być zamazane):


 


Jestem w stanie wszystko pokazać, udowodnić swoją sytuację ale raczej na PW czy to przez skypa czy facebooka czy same prywatne wiadomości na forum. 


 


Pokażę wszystko co potrzebne od mojej umowy o pracę oraz zarobków poprzez ilość chwilówek oraz kwoty do spłaty


 


Jeżeli znajdzie się osoba, która będzie zainteresowana pomóc zdesperowanemu i przy okazji zarobić inwestując zapraszam do kontaktu.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×