Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Malgos85

Alior zwrot odsetek i prowizji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Podpisałam umowę Kredytową na zakup towarów/usług  na kwotę 2577,96 groszy w dniu 10 - 05 - 2017. Mimo że chciałam aby okres kredytowania był jak najkrótszy np 12 miesięcy, sprzedawczyni mediaexpert poinformowała mnie że biorąc kredyt na 48 miesięcy nic nie stracę jak będę chciała wcześniej spłacić kredyt ponieważ po spłacie wszelkie odsetki zostaną zwrócone.   I tak do grudnia spłacałam po jednej racie ale już w grudniu nadpłaciłam 12 rat a w styczniu kolejne ostatnie 25 rat zgodnie z przysłanym, harmonogramem pomniejszonym o te 12 raz z grudnia. Po całkowitej spłacie bank przysyła informacji o zgłoszeniu że jest nadpłata w odsetkach. Pani przez telefon twierdzi że zwrot wynosi tylko 171,00 zł i to wszystko. Według mnie przy tak szybkiej spłacie zwrot powinien być większy.  Pytanie brzmi co moge zrobić w tej sytuacji i czy bank ma rację czy sprzedawca po prostu mnie oszukał, czy przysługuje mi zwrot prowizji?.

 

Poniżej cały kredyt w liczbach:

 

Kredyt    : 2577,96   

Kwota prowizji    -    574,37

Opłata przygotowawcza 0 zł

Oprocentowanie nominalne : 9,00 %

Nsależne odsetki umowne:   614,33

RRSO   21,91 %

Całkowity Koszt kredytu : 1188,70

Całkowita kwota do zapłaty :   3766,66 PLN

Kwota Kredytu - brutto 3152,33 (kwota netto + kwota kredytowanych kosztow Kredytu = Kwota Brutto)

Kwota raty     78,51

Ilość Rat 48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×