Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość oppo

Praca za granicą, kredyt w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Gość oppo

Witam,

 

Pracuję za granicą, zarobki waluta EUR.

Kwota 10 000 - 20 000 zł.
Czy jest możliwe gdzieś wzięcie kredytu / pożyczki w Polsce ?
Przeglądnąłem parę informacji nt. banków, mało który udziela. Deutsche miał pomóc ale ostatecznie tylko na hipoteczny, co mnie nie interesuje.

Sprawdziłem Wonga, mogą to ogarnąć ale tam za wzięcie kredytu 10 tys, spłata 13 tys po roku, trochę sporo.

Czy ma ktoś jakieś informację dla osoby chcącej wziąć kredyt / pożyczkę w Polsce, pracując na umowę o pracę w EU i mającą zarobki w walucie Eur ?

Dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarabiasz 10000-20000 zł i chcesz brać chwilówki w Wonga? Nie rób jaj na forum. Jeżeli chcesz kredyt hipoteczny to inna rozmowa. Jeżeli jesteś w kraju EU ponad rok to weż kredyt tam gdzie pracujesz mają niskie oprocentowanie a dom możesz postawić w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie, którzy np. decydują się na przeniesienie firmy do Anglii, bo to korzystniejsze, bo można korzystać póżniej z emerytury itd. W takich przenosinach każdemu może pomóc firma http://cracovia.org.uk/oferta/ Tylko właśnie nie wiem, jak to wygląda w przypadku, gdy w Polsce mamy zaciągnięty kredyt na firmę. Jeśli ktoś ma jakieś informacje, to dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się dostać kredytu gotówkowego w Polsce jak pracuję sie za granicą. Bo osoba może sobie kupić samochód, wyjechać nim za granicę i nie spłacac kredytu.Bank będzie miał problem z wyegzekwowaniem długu. Jendak w przypadku mieszkania sprawa wyglada inaczej. Mieszkanie to zabezpieczenie, tego nie zabierze się ze soba. I jeśli dłużnik nie będzie spłacał rat kredytu to bank może to mieszkanie zająć i spieniężyć.

Jeśli ktoś ma problem tego typu to proponowałabym założyć pytanie tutaj: http://www.forum-kredytowe.pl - na forum udziela sie wielu ekspertów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a brałeś pod uwagę kredyt w kraju, w którym pracujesz i zarabiasz pieniądze? jest duża szansa, że znajdziesz doradców, którzy mówią w języku polskim :) w Norwegii na przykład wielu Polaków korzysta z usług Motty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.02.2024 o 21:42, fortal napisał:

a brałeś pod uwagę kredyt w kraju, w którym pracujesz i zarabiasz pieniądze? jest duża szansa, że znajdziesz doradców, którzy mówią w języku polskim :) w Norwegii na przykład wielu Polaków korzysta z usług Motty

Motty to faktycznie popularny doradca w Norwegii, ale to przede wszystkim dlatego, że posiadają wiedzę, doświadczenie i potrafią pomóc, także myślę, że dla wszystkich będzie to super opcja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×