Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Dawid

Spłata zadłużenia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawid

Witam. Obecnie mam dług 50000 wraz z odsetkami kwota 75000. Pożyczki mam wzięte w PKO BP. Regularnie je spłacam. Jedna z nich była już konsolidowana ( Na moje nieszczęście też w PKO BP) Był czas, ze potrzebowałem szybko gotówki i wpadłem niestety, a teraz wiem, że inne banki udzieliłyby mi takich samych pożyczek na lepszych zasadach. No cóż do konkretów. Potrzebowałbym razem 60 000 ( żeby spłacić te w PKO BP i żeby mieć gotówkę na remont) . Raty mógłbym spłacać do ok. 800 zł miesięczne. Jedyny problem mam taki, że na umowie mam najniższą krajową. W rzeczywistości zarabiam 2x tyle.

Proszę o odpowiedż lub pomoc rzetelne osoby nie chce reklam chwilówek itp. Najlepiej w jakimś banku spłata, zastanawiałem się nad pożyczką u osoby prywatnej, ale czy warto tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, trzeba wejść do tzw EPU i tam jest całość  zadłużenia nakazy postanowienia uprawomocnienia itd  a to oznacza ze po jakimś czasie rosną odsetki trzeba  jak najszybciej założyć swoje konto w EPU i sprawdzić co tam jest i co tam może się w niedługim czasie uprawomocnić !

Upadłość konsumencka to postępowanie przewidziane dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, które stały się niewypłacalne 
to Sąd oceni czy możesz ogłosić upadłość, wystarczy tylko skorzystać z pomocy profesjonalnego prawnika ze znajomością i specjalnością w prawie bankowym 

Jeśli chcesz wiedzieć jak założyć swoje konto w EPU napisz https://pomocgabi.wixsite.com/odluzanie-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji kiedy mamy do spłacania kilka zobowiązań warto pomyśleć o pożyczce na spłatę. W https://habzafinanse.com.pl/pozyczka-na-splate-zobowiazan/
pomagają w uzyskaniu takiej. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy tylko jedną ratę do spłaty, zwykle okres kredytowania się wydłuża a rata jest niższa. Warto skorzystać z pomocy doradców kredytowych.

Edytowane przez jerryberry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prywatne osoby nie pożyczą na tak tanich warunkach jak zrobi to bank, 

Z przedstawionej sytuacji wynika, że da się rozłożyć kredyt nawet na 144 raty, przez co sprawa "zepnie" się zdolnościowo

Polecam skorzystać ze sprawdzonego biura kredytowego

ja znalazłem pomoc u nich; 

https://dfinance.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo duże zadłuzenie. Dwa widziane przeze mnie rozwiązania dla tej sytuacji

1. Polepszenie swoich zarobków oraz wynegocjowanie z firma innego warunku spłaty bo na obecnych warunkach raczej tego długu nie spłacisz

2.Zastanowienie się nad upadłośćią konsumencką. Wydaje się to trudne, jednak jeśli długi nie zostały zaciągnięte pochopnie, byc moze uda się ją ogłosić. Dzięki temu pozbędziesz sie albo całości albo przypadkiem części długów. 

Polecam skontaktowanie się z nimi

http://upadlosc-konsumencka.biz.pl

Doradzą co robić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilówka na pewno nie będzie dobrym rozwiązaniem bo tam oprocentowanie jest naprawdę wysokie i kompletnie się nie opłaca. Lepiej wziąć pożyczkę w bardziej pewnym i sprawdzonym miejscu jak AASA. Tam otrzymasz znacznie lepsze warunki pożyczki na niższym oprocentowaniu. W razie potrzeby wypłata odbędzie się czekiem GIRO niewidocznym dla komorników. Jest to jedna z opcji ratunku dla osób już zadłużonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Pomagamy klientom uwikłanym w zadłużenia pozabankowe ( w tym parabanki). Spłacamy zobowiązania klientów z kapitału własnego (do 100 tys. zł na klienta), następnie czyścimy bazy BIK oraz kredytujemy klienta w banku. 

Proszę napisać na  email  gn.kpdebtsolutions@gmail.com  na stronach ogłoszeniowych  SMS-em nie nie udzielamy informacji  konieczna jest rozmowa telefoniczna z kazdą zainteresowana osobą - indywidualnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatna pomoc dla osób zadłużonych:
- otrzymałeś/aś nakaz zapłaty, wyrok lub pozew o zapłatę i nie wiesz jak się bronić?
- w Twojej skrzynce pocztowej pojawił się list od komornika?
- nęka Cię firma windykacyjna?

Zadzwoń lub napisz do nas!
- 514-547-991
lub wiadomość prywatna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pożyczanie pieniędzy to coś co ludzie często robią, jednak koniecznie należy pamiętać o terminowej spłacie tego co się pożyczyło. Gdyby pojawił się z tym jakiś problem to jest opcja taka jak konsolidacja kredytów Kielce . Pamiętajcie o tym, bo konsolidacja już wielu osobom pomogła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×