Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
  • 0
kajane

Dom

Pytanie

Witam serdecznie

Udało mi się wyjść z długów i postanowiłam, ze kupię nowy nowy, większy dom. Znalazłam nawet wspaniałe osiedle do życia. A wy mieszkanie w domach czy blokach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W bloku, bo moja luba zapowiedziała, że nie chce jej się sprzątać dużego domu, a do tego uprawiać ogródka, ale wcześniej też chciałem dom ;) nie ma co, sam bym pewnie tylko trawę skosił, więc postanowiłem jej posłuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mieszkam w bloku z lat siedemdziesiątych, mieszkanie ma liczne wady i okolica nie za ciekawa. 

Dlatego rozglądam się za nowym mieszkaniem. Podoba się mi nowo powstające osiedla Alfa Park mieszkania gdańsk morena

Osiedle jest w dobrej lokalizacji i będzie tam wszystko czego obecnie mi brakuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

   Cześć. Jak już rozmawiamy o domu, to przyznam szczerze, że sama ostatnio zastanawiałam się czy nie kupić jakiejś nieruchomości na własność.  Jednakże teraz tyle się słyszy o różnych nieuczciwych  fachowcach, którzy albo opóźniają odbiór lokalu, albo jego metraż znacząco różni się od tego, co było na umowie. Moja znajoma niedawno miała tego typu problemy i postanowiła w końcu skontaktować się z firmą https://stoppatodeweloperce.pl/ , która wie jak sobie radzić tego typu sytuacjach.  Teraz przynajmniej wie już co powinna zrobić i jakie kroki podjąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Własny dom to super sprawa, jednak to koszenie trawy, grabienie liści i odświeżanie zimą... Ludzie na blokach nie mają takich problemów. Jednak mieszkanie w bloku też ma swoje minusy — np. głośni sąsiedzi, brak możliwości robienia grilla (chyba że ktoś ma działkę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×