Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosów

wybór konta w banku

10 odpowiedzi na ten temat

#1 martaam

martaam

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 37 postów

Napisany 01 lipiec 2017 - 09:25

Gdybyście mieli wskazać jakieś dobre, darmowe a przy tym efektywne konto bankowe. To co to by było?

#2 Mirekman

Mirekman

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 65 postów

Napisany 03 lipiec 2017 - 13:35

Ja po dłuższym zastanowieniu powiedziałbym, że jest to produkt oferowany przez https://www.bzwbk.pl...i/rachunki.html. Ja mam u nich konto prywatne i konto firmowe. Każde z nich występuje pod nazwą konta godnego polecenia. I faktycznie jak nazwa mówi jest jest to konto godne polecenia. A zastanawiałem się nad tym, bo przez chwilę porównywałem te konta z innymi jakimi miałem ja lub ktoś z moich bliskich. I wygrywają one w ogólnym zestawieniu. Nie dużo, bo każde konto jest do siebie bardzo podobne.

#3 niezarejestrowany_LosAngeles

niezarejestrowany_LosAngeles
  • Goście

Napisany 04 lipiec 2017 - 10:54

Jak dla mnie konto firmowe w Toyota Banku, mam i jestem zadowolony. Dodatkowa linia kredytowa wspomaga przy planowaniu rozwoju firmy. Noi dochodzi promocyjne oprocentowanie - aż 5 %

#4 Sylvia

Sylvia

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 79 postów

Napisany 24 lipiec 2017 - 11:41

Ale to pytasz o firmowe, czy prywatne, czy oba?

Jak darmowe to moim zadaniem Idea Bank konto Idealne antyhaczyk.blogspot.com/2017/06/konto-idealne-idea-bank-oplaty.html opinie i opłaty tam sobie możesz zobaczyć.

Zrezygnowali z opłaty za kartę i teraz osobiste jest w pełni darmowe bez warunków. Przy okazji Idea Bank jest bardzo nowoczesnym bankiem, ma wysoko oprocentowane lokaty i dużo różnych usług bankowych.

Jak wolisz prosty system to darmowe też jest w Nest Banku.

W innych mogą być darmowe jak spełniasz wymogi najczęściej odnośnie transakcji kartą albo wpływów na konto w każdym miesiącu.

Edytowany przez Sylvia, 24 lipiec 2017 - 11:44 .

#5 niezarejestrowany_Ja

niezarejestrowany_Ja
  • Goście

Napisany 24 lipiec 2017 - 11:51

Jeszcze teraz tam reklamują to konto optymalne w BGŻ BNP Paribas, że jest darmowe bez warunków, ale w praktyce nie wiem jak to wygląda.

#6 Selena

Selena

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 2 postów

Napisany 26 listopad 2017 - 18:00

Ja myślę, że dobrze działają porównywarki kont bankowych. Prywatnie mam konto w BZWBK oba rachunki: rozliczeniowy i oszczędnościowy.

#7 Maklein

Maklein

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 87 postów

Napisany 27 listopad 2017 - 16:12

Warto sobie prześledzić własnie porównywarki kont bankowych , ponieważ teraz banki maja różne opłaty a to za utrzymanie konta, za utrzymanie karty za wypłaty w bankomatach. Dlatego warto przejrzeć sobie różne oferty żeby wybrać najlepszą.

#8 Iwykoga

Iwykoga

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 3 postów

Napisany 29 listopad 2017 - 14:06

Nie ma czegoś takiego jak darmowe konto w banku ;P kazdy bank ma jakieś opłaty, od tego się nie ucieknie

#9 monika839

monika839

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 23 postów

Napisany 30 listopad 2017 - 19:40

Konto w eurobanku będzie super

#10 Sylvia

Sylvia

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 79 postów

Napisany 08 grudzień 2017 - 16:19

@Iwykoga
Ja jakoś od wielu lat nie zapłaciłam ani złotówki, jak mi wprowadzają jakieś opłaty, które mi przeszkadzają, to zmieniam bank.

Edytowany przez Sylvia, 08 grudzień 2017 - 16:19 .

#11 Gomaja

Gomaja

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 2 postów

Napisany 11 grudzień 2017 - 12:19

ostatnio założylam konto w mbanku i nie załuje

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników