Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosów

Kuki.pl

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Monetta.pl

Monetta.pl

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 35 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisany 21 czerwiec 2017 - 16:18

Kuki.pl to przyjazna pozabankowa instytucja finansowa, która pomaga uzyskać środki na pokrycie niespodziewanych wydatków. oferuje szybkie, wygodne i korzystne pożyczki krótkoterminowe. Otrzymanie pożyczki od Kuki.pl możliwe jest nawet w ciągu 15 minut od momentu uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej. Pożyczki przyznawane są w kwotach od 250 zł do 5000 zł, na okres spłaty od 1 do 30 dni. Pierwsza darmowa pożyczka jest do kwoty 2500 zł.

Kto może pożyczyć?
    jest w wieku od 20 do 75 lat,
    posiada własny numer telefonu komórkowego,
    posiada osobisty rachunek bankowy,
    posiada ważny dowód osobisty

Firma posiada rachunki bankowe w: PKO BP, Pekao, mBank, BZWBK, ING, Millennium, Alior, Getinbank

Pożyczkodawca: Ducatos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa
Właściciel strony: : Fincapital Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa

Bazy: Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.oraz Biuro Informacji Kredytowej S.A.

#2 niezarejestrowany_Ania

niezarejestrowany_Ania
  • Goście

Napisany 04 październik 2017 - 19:52

Bardzo dobra oferta, skorzystałam i polecam. Szybki przelew pożyczki na moje konto.

#3 niezarejestrowany_Zuza

niezarejestrowany_Zuza
  • Goście

Napisany 28 październik 2017 - 21:31

ogólnie jestem wymagająca, a tu nie ma sie czego przyczepić. Jestem zadowolona.

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników