Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
toczan

Kredyt udzielony całkowicie przez internet

Rekomendowane odpowiedzi

Czy analizowaliście różnicę w kosztach pomiędzy kredytem udzielonym całkowicie online, a tym przyznanym w placówce?

Czy będzie widoczna jakaś znacząca różnica w kosztach? Szukaliśmy takiego porównania, ale czegoś takiego po prostu nie ma... Tylko oddzielne rankingi, dla poszczególnych przypadków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego - w jednym i drugim przypadku mowa o kredytu w banku. Chyba średnio rozumiesz, o czym piszemy.

Zmienia się jedynie tryb zdobywania tych środków. W sensie - albo robisz to całkiem online, albo wszystkie papiery masz analizowane normalnie w placówce. Po prostu tam wszystko składasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to stacjonarnie dostaniesz lepsze warunki, ale w praktyce teraz masz Inbank i w sumie dzięki nim, bardziej opłaca się zasiągnąć online. Oni po prostu przyznają kredyty całkowicie online, bez udziału standardowych placówek. I w sumie to pewnie dzięki temu, są w stanie tak obniżyć koszty - od kiedy pojawili się na polskim rynku, zajmują w rankingach cały czas pierwsze miejsca, a to już coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj, w sumie przypadkiem, u agenta finansowego. I faktycznie potwierdził, że Inbank ma teraz najniższe RRSO. Pokazał dla porównania kilka ofert znanych banków. Ale ja sobie jeszcze te liczby samodzielnie sprawdzę na stronach banków - przecież wszystko jest podane przy opisach poszczególnych ofert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najłatwiej będzie przede wszystkim sprawdzić jakie oferty mają poszczególne banki, spośród nich wybrać tą najkorzystniejszą i dopiero na podstawie określonych informacji wybrać się do takiego banku i porównać ofertę. Zawsze możesz wtedy wspomnieć, że online wychodziło przykładowo taniej. Porównaj sobie oferty na http://direct.money.pl/kredytygotowkowe/, dzięki temu będziesz mieć łatwy wgląd na to, gdzie najlepiej będzie się udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni są nowi na rynku. Bardzo mało prawdopodobne, żeby któryś z banków dał lepsze warunki - nawet w najbliższych miesiącach. Podejrzewam, że do momentu zebrania odpowiedniej grupy klientów kredytowych, cały czas będą liderem. RRSO mówi wszystko - naprawdę sprawdzenie RRSO nawet dla wielu ofert nie wymaga specjalnie wiele czasu. Działaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie daje - w żadnym przypadku RRSO nie jest w ofertach niższe. Sprawdziłem prawie 20 ofert ręcznie. Nie wiem czemu nie ma nowych rankingów. Ale to bez znaczenia. Potwierdzam tylko, że jeśli faktycznie chcecie złożyć wniosek o kredyt gotówkowy, tym bardziej online, to nikt wam nie da niższych kosztów. Ale oczywiście jeśli tylko chcecie, to śmiało szukajcie i róbcie sobie porównania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takim kredycie bankowym nie słyszałam ale pożyczki w Moneyman.pl tak się właśnie odbywają. To jest ogromny plus jeśli potrzebujesz szybko pieniędzy. Zwykle banki mają zbyt duże wymagania jeśli chodzi o przyznanie pożyczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bank (placówka), a internet to dwa oddzielne kanały sprzedaży. Ciężko mówić tutaj o porównaniach bo oferta może się różnić, tak jak przy umowie na telefon komórkowy - rzadko kiedy to co zaoferują Wam w salonie pokrywa się z ofertą telemarketera.

 

Nie ma innego wyjścia jak porównać samemu ofertę w placówce, a następnie ofertę w sieci - jeden dzień dłużej chyba warto poświęcić, aby wybrać odpowiedni kredyt.

 

Jeżeli chcecie porównać oferty internetowe, aby wiedzieć która oferta w sieci jest najlepsza, zapraszam na LoasnPartner.pl

Edytowane przez LoanPartner.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja nawet w banku. Jesli na przykład masz w danym banku konto internetowe. Na które regularnie spływają co miesiąc dochody ( bank ma wtedy informację o zarobkach). Dzięki temu taki kredyt można dostać dosłownie w kilkanaście minut (ktoś z banku musi po prostu zaakceptować wniosek). Czyli nawet szybciej niż w prywatnej firmie...

W takich szybkich kredytach specjalizuje się między innymi Alior bank:

http://www.kredyty-gotowkowe.net/kredyt-w-alior-banku-czy-warto-wasze-opinie.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka

Ja robiłam online, dokładnie to w Orange Finanse. Zdecydowałam się na to, bo mogłam sama zobaczyć, ile wynosi rata przy rozłożeniu na liczbę miesięcy spłacania. Czytelny suwak, wszytko widać, RRSO też. A gdy Pani w okienku mi mówi kilka opcji to po chwili czuje się jak w matrixie. Taka wizualizacja do mnie lepiej przemawia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×