Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

grupowe ubezpieczenia na życie


6 odpowiedzi na ten temat

#1 szybki

szybki

  0 stopień

 • Użytkownicy forum
 • 1 postów

Napisany 07 kwiecień 2017 - 18:52

Pracownicze ubezpieczenia grupowe na życie to jedna z form dodatkowego zabezpieczenia pracowników. Oglądając firmy amerykańskie widzimy, że obok pensji pracodawca proponuje pracownikom odpowiedni poziom ubezpieczenia. Mówi się, że moje ubezpieczenie obejmuje jakiś zakres ubezpieczenia. Coś mi przysługuje albo nie.  Takie grupowe ubezpieczenia na życie oferuje firmom Open Life - openlife.pl/produkty/ubezpieczenia-ochronne/ . To ubezpieczenie ochronne na życie i dożycie jest świetnym pozapłacowym systemem motywacji pracowników.

 #2 eliasz

eliasz

  0 stopień

 • Użytkownicy forum
 • 22 postów

Napisany 08 kwiecień 2017 - 10:40

Chyba jedyną zaletą jest w tym przypadku brak podatku Belki i to że
możesz zapisać kasę dowolnej osobie bo te oszczędności nie podlegają
postępowaniu spadkowemu#3 luka7

luka7

  0 stopień

 • Użytkownicy forum
 • 21 postów

Napisany 10 kwiecień 2017 - 11:04

Tata ma coś takiego w spadku po komunie. Płaci 60 zł na kwartał i w zasadzie nie wiadomo za co.#4 Kamila

Kamila

  0 stopień

 • Użytkownicy forum
 • 32 postów

Napisany 18 kwiecień 2017 - 08:17

A to nie jest coś w rodzaju polisolokat, tylko że w nieco innej formie? Polisolokaty też miały gwarantować ludziom bezpieczeństwo finansowe i nawet pomagać w powiększaniu swoich oszczędności. Szkoda tylko, że to wszystko okazało się nie być tak kolorowym i jedyne w co popadli ludzie, to ogromne tarapaty. Jak dla mnie warto uważać na takie sprawy. W sumie jeśli ktoś ma problem z polisolokatami, to znalazłam stronkę, która okazać się może dobrą pomocą: http://oplatylikwida...l/polisolokaty/. Skorzystanie z pomocy takiej kancelarii może być doskonałym rozwiązaniem, więc myślę, że warto to rozważyć.


Otwórz własny sklep z odżywkami przy pomocy Hurt Bodypak.

#5 Mirekman

Mirekman

  1 stopień

 • Użytkownicy forum
 • 57 postów

Napisany 07 lipiec 2017 - 11:38

Ja tam nie mam własnej firmy. Ale uważam, że ubezpieczać się trzeba i sam się dodatkowo ubezpieczam u https://www.gothaer....wszelki-wypadek . Uważam, że nie ma nic cenniejszego od zdrowia. A jak ma się wypadek to leczenie nie jest wcale tanie i przyjemne. Warto się jednak moim zdaniem zabezpieczyć tak na wszelki wypadek. Przecież nieszczęścia chodzą po ludziach. Z tego ubezpieczenia co ja sobie wykupiłem mogę korzystać zarówno ja jak i moi bliscy. I tu nie zależy to od wieku czy od stanu zdrowia. Jestem wraz z bliskimi objęty ochroną całodobową przez 7 dni w tygodniu, w kraju i za granicą. Uważam, że nie można wszystkiego zostawić ZUS owi i trzeba samemu wziąć byka za rogi. Tak samo też przez całe życie odkładałem pieniądze na emeryturę. Coś tam zawsze odłożyłem. Potem te pieniądze, a przez parę dobrych lat uzbierała się niezła sumka, wpłaciłem na lokatę. Pieniądze pobiorę jak już będę na emeryturze a na razie nadal odkładam. Nie są to jakieś kokosy, ale co miesiąc staram się chociaż 50-100 złotych. Jak mam więcej to odłożę więcej. Ale jak nie to chociaż te 50 zł. Jak to się mówi przezorny zawsze ubezpieczony#6 ulitkar

ulitkar

  0 stopień

 • Użytkownicy forum
 • 3 postów

Napisany 27 lipiec 2017 - 20:20

A w przypadku nauczycieli? Są jakieś ubezpieczenia grupowe? #7 TomaszR

TomaszR

  0 stopień

 • Użytkownicy forum
 • 12 postów

Napisany 09 sierpień 2017 - 18:06

Wydaje mi się, że są. Przynajmniej ubezpieczyciele mają takie w swojej ofercie. Skoro są ubezpieczenia grupowe dla uczniów i studentów (bo to jest chyba na podobnej zasadzie, chyba, że się mylę), to podejrzewam, że przy okazji proponują to nauczycielom.

Dodaj odpowiedź  


0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników