Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
BezImienia

Sfinansuj Moja operacje plastyki brzucha a spełnisz moje marzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu jest to moim najwiekszym marzeniem.Jestem po dwóch zabiegach cesarskiego ciecia po których nie ma szansy do powrotu sylwetki jaka miałam przed ciazą.W okresie ciazy dużo przytyłam czego wnikiem sa rozstepy na całym ciele.Wyglada to nieestetycznie. Brzydko zrosnieta blizna, obwisły brzuch,fałdki i rozstepy.Czuje sie z tym zle,nieatrakcjnie ,brak mi motywacji do działan.Jestem mama dwójki , mam 40 lat,dzieci w wieku 19 lat i 12.Jestem po rozwodzie ,samotnie wychowuje dzieci. Chciałabym ułozyc sobie jeszcze życie ale mam w sobie wewnetrzną blokade z powodu tego ze moje ciało wyglada tak a nie inaczej.Nie chce byc tutaj zbyt wylewna i opisywac moje zycie szczegółowo. Może znajdzie się ktoś kto zrozumie mój problem i dobrowolnie sfinansuje moja operacje.Wstepnie taka operacja plastyki brzucha + liposukcja nadbrzusza i boków 12-22 tys w zaleznosci od kliniki.Osoba zainteresowana sfinansowaniem mojej operacji moze wybrac przez siebie klinike w dogodnej dla mnie lokalizacji- śląsk. Moja sytuacja materialna nie pozwala mi na przeprowadzenie takiej operacji we własnym zakresie.Taka operacja dodała by mi skrzydeł, pewnosci siebie, blasku ,pogody ducha...chce na nowo cieszyc sie zyciem. Proszę o pomoc .kontakt agnes_anes@o2.pl
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym pomógł, ale obecnie moja żona urodziła bliźniaki i samy mamy nie lada wyzwanie, żeby się w tym naszym raju finansowym polskim utrzymać na powierzchni. Dodatkowo żona potrzebuje preparatów na laktację i musiałem ostatnio wyłożyć pieniądze na https://www.lactosan.pl/  , niech się Pani nie przejmuje i zacznie od ćwiczenia chociaż po 30 min dziennie, może to być spacer oraz całkowitego ograniczenia słodkich napojów i cukru we wszelkiej postaci, w skrócie dieta powinna się składać z tłustych ryb, orzechów i warzyw (głównie), owoców i wszelkich produktów bogatych w cukier nawet jeżeli sa zdrowe proszę unikać, tak zrobiła moja żona po 1 ciąży i efekty były super !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×