Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

nie taki provident zły jak go malują

13 odpowiedzi na ten temat

#1 lubiś

lubiś

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 8 postów

Napisany 30 grudzień 2012 - 22:39

A ja chciałbym poruszyć odrobinę inny temat.
Co i rusz czytam opinię - że proveident zły bo nachodzą w niedziele w domu...bo drzwi pooklejają bo wydzwaniają ale myślę sobie ( ja który również spłaciłem tam szczęśliwie pożyczkę) że na boga nikt nikogo nachodzić tam bez powodu nie będzie. niestety prawda jest taka że takowe posty piszą osoby które mają ogromne problemy w regularnych spłatach no i niestety ale nie dziwie się pracownikom tej spółki że mają takie praktyki. Ja pożyczkę tam miałem - fakt procenty mają zabójcze ale miałem wtedy nóż na gardle. Umowe zlecenie żaden bank nie pożyczył by mi gotówki. Pieniądze dostałem bardzo szybko. Regulanie spłacałem u miłej Pani i temat zamnięty. Nie powiem złego słowa. Jedyny minus że te dwie opcje są w zasadzie nierealne bo prawie zawsze wciskają Ci opcję dostawy do domu a tym samym dużo wyższego oprocentowania. Ale jest to bądź co bądź czasem jedyne wyjście dla osób nie mających możliwości wzięcia kredytu w banku.

#2 Provident Polska

Provident Polska

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 03 styczeń 2013 - 15:10

Nasi klienci sami decydują, czy chcą skorzystać z opcji Przelew czy z Obsługą Domową. Wielu naszych klientów wybiera tę drugą opcję, zwłaszcza Ci, którzy preferują tradycyjny kontakt.

Więcej informacji: http://www.csr-provi....html?parent=10

Biuro Prasowe Provident Polska

#3 Lukasz

Lukasz

Moderator

• Moderatorzy
  • 173 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 21:03

Z providentem jest tak, że właśnie bardzo często klienci są nakłaniani na opcję z dostawą do domu. Przynoszą pieniądze pod podany adres i później po poszczególne raty również przychodzi pracownik instytucji finansowej. Wiadomo jednak, że taki człowiek pensje też dostaje i ma to odzwierciedlenie w kosztach pożyczki. Providend sam w sobie wiąże się z wysokim oprocentowanie, dokładając do tego dostawę do domu całkowite koszty są bardzo wysokie.

#4 kuba20

kuba20

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 15 postów

Napisany 21 luty 2013 - 09:36

Ale niektorzy sobiue chwala bo raty sa bardzo niskie podobno

Czy
pożyczka przez internet bez zaświadczeń nie wymaga naprawdę żadnych
zaświadczeń? <-- sprawdź to

#5 Mariusz_P

Mariusz_P

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 36 postów

Napisany 17 czerwiec 2013 - 09:26

Nasi klienci sami decydują, czy chcą skorzystać z opcji Przelew czy z Obsługą Domową. Wielu naszych klientów wybiera tę drugą opcję, zwłaszcza Ci, którzy preferują tradycyjny kontakt.

Więcej informacji: http://www.csr-provi....html?parent=10

Biuro Prasowe Provident Polska

Faktycznie niby w Providencie do wyboru są te dwie opcje pożyczki i wiadomo, że klienci wolą tą tańszą, czyli w przelewie. Niestety, wystarczy wejść na inne fora by przekonać się, że jednak nie jest to takie proste i przedstawiciele robią niemal wszystko, aby klient wybrał droższą pożyczkę - w innym przypadku wniosek jest odrzucany. Już kilkakrotnie czytałem takie wypowiedzi.

#6 mantonio

mantonio

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 7 postów

Napisany 27 czerwiec 2013 - 10:24

Też mi się zdarzyło przeczytać o tym, że przedstawiciele nachalnie próbowali zasugerować skorzystanie z tej droższej opcji. Kto wie, może mają po prostu z tego wieksza prowizję?

Tak czy siak warto wklepach w wyszukiwarce "Provident opinie" i poczytać.

#7 twojkredyt1

twojkredyt1

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 18 postów

Napisany 02 październik 2014 - 14:42

Ja spłacałam regularnie i nie miałam problemów a już kilka razy korzystałam

Szukasz szybkiej pożyczki? Spróbuj już teraz wypełniając formularz, nie zobowiązuje on do wzięcia pożyczki ale do kontaktu z konsultantem który nam odpowie na wszystkie pytania oraz wtedy zdecydować, sprawdź również jakie inne propozycje pożyczek są oferowane!

#8 Bankieria.pl

Bankieria.pl

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 126 postów

Napisany 19 październik 2014 - 20:15

W Providencie można wybrać dwa warianty spłaty pożyczki, tj. z obsługa domową lub przelewem na konto. To dość istotne, ponieważ opcja przelewu na konto jest dużo tańsza od cotygodniowych wizyt pracownika Providenta w domu klienta.

Firma na łamach swojej oficjalnej strony, przedstawia koszty pożyczki w kwocie 1000 zł. Za użyczenie takiej kwoty na okres 60 tygodni firma naliczy:

• odsetki – 127,13 zł,
  • opłatę przygotowawczą – 116,00 zł,
  • ubezpieczenie – 160 zł.

Łączna kwota do spłaty po 60-ciu tygodniach w wariancie bez obsługi domowej wyniesie 1403,13 zł. Jeżeli klient skorzysta z promocji dla nowych klientów – Provident po zapłacie ostatniej raty zwróci klientowi 100 zł. Całkowity koszt pożyczenia 1000 zł wyniesie nieco ponad 300 zł. W porównaniu z kredytami chwilówkami, gdzie RRSO sięga trzycyfrowych liczb – promocyjna oferta od Providenta wypada całkiem atrakcyjnie. 

www.Bankieria.pl – portal obiektywny o finansach, wszystko w jednym miejscu. Lokaty, konta, kredyty, chwilówki – zestawienia, porównania, porady.

#9 Sanne

Sanne

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 3 postów

Napisany 12 sierpień 2015 - 15:14

Zgodzę się z Tobą. Moja kuzynka nabrała dużo chwilówke i miała problam ze spłatami. Tylko w Providencie poszli jej na rękę i dogadali się co do spłaty.

Sanne

#10 e-money

e-money

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 72 postów

Napisany 13 sierpień 2015 - 22:37

Zasadniczo jak spłacamy regularnie to nigdzie nie bedziemy mieli problemów, ale nasz portfel to odczuje. Gorzej jak wypadnie nam cos niespodziewanego np. naprawa samochodu wtedy już nie jest tak kolorowo i dopiero wtedy doświadczamy jak duże koszty są nam doliczane. czy li standardowe jak jest dobrze to jest dobrze, a jak źle...

#11 Mariola

Mariola

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 36 postów

Napisany 01 wrzesień 2015 - 16:22

No ale teraz provident ma kilka rodzai pozyczek - http://parabanki.jim...kowe/provident/

na raty miesieczne lub tygodniowe

na pokrycie innych zobowiazań taka konsolidacja

takie i owe z ubezpieczeniem z bonusami czy najnowszy hit pozyczka za darmo jak oddamy w terminie

Drogo!!!!Drogo!!!!Drogo!!!

Ale jak inne instytucje nie pozyczaja banki wstawiły nam przed nosem słowo nie to taki proviedent lepszy niz jakiś parabanki pod zastaw

#12 e-money

e-money

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 72 postów

Napisany 03 wrzesień 2015 - 21:53

W providencie pożyczka domowa trochę mało przyjazna a wersja na konto duzo droższa, nie przepadam za tą firmą choć byłem jej długoletnim klientem.

#13 necron217

necron217

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 23 postów

Napisany 17 listopad 2016 - 16:19

No cóż, ja podpiszę się pod autorem tego posta, bo ja swego czasu również korzystałem z oferty Providenta, jako że wtedy (rok 2003 jak dobrze pamiętam) była to jedna z nielicznych alternatyw do kredytów bankowych. Bank nie chciał mi dać tego co chciałem, więc byłem skazany na Providenta ale z perspektywy wcale nie żałuję że u nich pożyczyłem bo w przeciwnym wypadku miałbym pewnie najgorsze święta w życiu (było to tuż przed świętami). Faktycznie w ramach pożyczki domowej trzeba było oddać drugie tyle co się pożyczyło ale ja wiedziałem o tym, miałem harmonogram więc potrafiłem policzyć. To samo tyczy się terminowej spłaty, spłacałem w terminie więc uniknąłem jakichkolwiek nie przyjemnych sytuacji.

#14 upieczony

upieczony

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 23 postów

Napisany 10 grudzień 2016 - 13:04

A jak sytuacja wyglada teraz?

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników