Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * - - 2 głosów

LoanMe - nowa firma pożyczkowa

3 odpowiedzi na ten temat

#1 GwiazdkaN

GwiazdkaN

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 4 postów

Napisany 16 grudzień 2016 - 12:07

Słyszeliście Coś o firmie LoanMe? Planuję wziąć pożyczkę w tej firmie, opinie w Internecie i na forach są całkiem dobre. 

#2 Witek

Witek

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 125 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisany 21 grudzień 2016 - 11:05

Jakaś firma z o.o. - strona główna nie wyświetla sie dobrze na wszystkich urządzeniach - przycinany jest dół strony i nie da się przewinąć. Poza tym ludzie zapamiętajcie 500+ jest po to abyście nie brali chwilówek w parabankach na kosmiczny procent! Dość już lichwy i dojenia Polaków!

Wszystko o finansach

#3 Geldmarket

Geldmarket

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 18 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisany 08 kwiecień 2017 - 18:41

Po pierwsze firma nigdzie nie udostępnia żadnego regulaminu ani wzoru umowy to pierwszy zarzut.

Loan Me to odziała  firmy znanej z USA nie ma dobrych opinii

Po trzecie na forach jest mnóstwo pseudo komentarzy pisanych na zasadzie marketingu szeptanego czyli celowych dobrych opini

Sama strona i próba wzbudzenia dobrego wrażenia po przez jakieś akcje charytatywne z gwiazdami jest mało przekonywujące a bardziej podejrzane .

Sama firma działa na zasadzie wniosku przez telefon i umowa kurierem do domu ( z tego co wiadomo)

Nie ganie nie polecam ale zalecam rozwagę  kurier nie będzie czekał aż zapoznają sie państwo z umową !!

#4 Wanda55

Wanda55

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 5 postów

Napisany 21 sierpień 2017 - 15:53

Brałam pożyczkę w LoanMe, podpisywałam umowę przez kuriera i nie było tak jak Pan pisze! Kurier przyjechał zostawił umowę i następnego dnia po nią przyjechał. Ja umowy czytam! Więc miałam czas na zapoznanie się.

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników