Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, siedzę i myślę co mam zrobić. Pracuję, zrobiłam dwa fakultety studiów i co z tego mam, 50 zł podwyżki i to samo stanowisko. Dałabym sobie radę, gdyby nie moje problemy finansowe, którego zaczęły się od pomagania innym tzn, rodzinie. Mam dziecko, chciałam mu zapewnić dobry byt, aby nie skarżyło się, że ma wszystko gorsze niż jego nastoletni rówieśnicy. Sama je wychowuję. Staram się, żeby nic jej nie brakowało. Mam 3 kredyty w Kasie Stefczyka, dlugi w instytucjach parabankowych na kwotę 11 tys zł, stale dzwonią pytają kiedy spłacę. Robiłam przedłużenia ale wciągnęłąm się w jeszcze gorsze bagno. Nie chcą mi dać kolejnego kredytu bo widać zobowiązania z niespłaconych vivusów itp. Już z tego wszystkiego mam depresję, pracuję i szukam innej pracy dodatkowej, żeby wyjść z długów. Mogę pracować i robć coś innego niż siedzieć przed kompem jako urzędnik, myśle o wyjeżdzie za granicę. Chce wreszcie sie nei martwić o byt mojego dziecka o moje długi. Pomóżcie mi błagam, moze i ja komuś mogę w czymś pomóc. Przepraszam, głupio mi że doprowadziłam się do takiego stanu, mój email amelia777-19777@o2.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedynym rozwiązaniem jest poprosić o restrukturyzację zadłużenia w każdej z instytucji, w której masz długi. powinni się zgodzić na mniejsze raty, bo w przeciwnym razie będą musieli sprzedać Twoje kredyty i pożyczki firmom trudniącym się ściągniem zaległości i niewiele będą z tego mieć. przedstaw swoje dochody, w piśmie uwzględnij, że masz dziecko i zadeklaruj jaką kwotę miesięcznie możesz spłacać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Twojej sytuacji najlepiej zacząć rozglądać się za innymi ogłoszeniami pracy w okolicy. Nie wiem czy wyjazd za granicę będzie dobrym rozwiązaniem dla dziecka. Chyba, że chcecie zacząć od nowa i dziecko jest na to gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

Miło nam również  poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę

Najlepszej Kancelarii Prawnej 2018r – a to oznacza iż mamy markę – popartą referencjami

https://kancelariadebt.oferteo.pl/images/portfolio/3595465/orig/48458_gratulacje.jpg

Mają Państwo  problem - Mają Państwo Swoje Prawa !                                               

Sprawdzimy, doradzimy, pomożemy !                                                                             

 Zapraszamy !
Kancelaria Prawna Debt 
Specjalista d/s. obsługi Klienta Gabriela Nowak 

http://gabriela-debt.simplesite.com 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ewentualnie pozostaje Pani skorzystać z antywindykacji czyli działań polegających na dążeniu do anulacji zadłużenia. Rozwiązać ją można na różny sposób taki jak między innymi upadłość konsumencka, negocjacja warunków spłaty, odwołania do komornika oraz wiele innych. Może Pani wypełnić prosty formularz na naszej stronie pod tym adresem: Pomoc dla dłużników po weryfikacji danych zadzwoni od Pani konsultant w celu ustalenia szczegółów. Pierwsza porada prawna jest darmowa, zawsze można zrezygnować z pomocy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatna pomoc dla osób zadłużonych:
- otrzymałeś/aś nakaz zapłaty, wyrok lub pozew o zapłatę i nie wiesz jak się bronić?
- w Twojej skrzynce pocztowej pojawił się list od komornika?
- nęka Cię firma windykacyjna?

Zadzwoń lub napisz do nas!
- 514-547-991
lub wiadomość prywatna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×