Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Agnieszka 38

Pomoc finansowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam ogromną prośbę może ktoś w końcu nam pomoże.Mamy dwoje dzieci.Maz jest bez pracy bo miał wypadek i musi do marca chodIc na rehabilitację a ja nie mam jak pójść do pracy bo wychowuje 3 miesięczna córeczkę.Moja prośba jest o pomoc finansową dla dzieci na ubrania bo nie mam im za co kupić ubrań ani jedzenia .Brakuje nam na chleb,i na opłaty.Corce wózek się rozlecial i nie mam pieniędzy żeby jej kupić nawet używany.Jest nam bardzo ciężko.Prosze o parę groszy na ubrania i żywność.Sami chodzimy w podartych butach.Prosze pomóżcie bo nie wiem skąd ju brać te pieniądze.Z mopsu dostałam grosE ale to o tak za malo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jednak nie masz co liczyć na pomoc. Dziś osób szukających wsparcia jest cała masa. Niestety tych, którzy mogą coś zrobić jest niewiele. Szczerze powiedziawszy, to nawet szkoda czasu na poszukiwania w internecie. Spróbowałem i co ? Można tam znależć zupełnie puste treści jak oferty pożyczek konsolidacyjnych jak tu : http://bezbank.pl/pomoc/pomoc-finansowa-dla-ubogich/

Ci co to oferują zupełnie nie rozumieją, że ludzi nie stać nawet na takie coś jak konsolidacja. Ludzie potrzebują zastrzyku, żeby wyrwać się z biedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dochód jest mały to chyba można się też postarać o 500 +. Niestety mało prawdopodobne że ktoś pomoże. Tu ciężko będzie znależć kogoś kto ma kasę i chce sie nią podzielić Tu raczej ludzie szukają zarobku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożycza się wtedy kiedy potrzeba a nie po to żeby się wzbogacić, a przynajmniej nie na dłuższą metę. Dla mnie najbardziej rzetelną chwilówką jest Extraportfel. Szybka rejestracja, długi okres spłaty jeśli chcesz oraz uczciwe warunki :) Nie trzeba wychodzić z domu ,a pieniądze dostaniesz szybko, nawet do 3500zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalnym doradztwem finansowym oraz prawnym zajmuje się firma RĂśdl & Partner, funkcjonują na rynku od wielu lat i bardzo szanują swoich klientów, chętnie okazują pomoc oraz udzielają rzetelnych porad. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×