Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
wiki-ma

Potrzebna pożyczka do 200 000 tys. Tylko osoby uczciwe.

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osoby prywatnej lub firmy która chce pożyczyć kwotę do 200 000 tys. PLN na rozsądny procent (do 10% w stosunku rocznym) z kapitalizacją prostą. Okres kredytowania do 60 miesięcy. 


Pożyczka potrzebna jest na dalszy rozwój funkcjonującej firmy. Zaznaczyć w tym miejscu należy, że ogłoszenie to nie jest spowodowane w żaden sposób problemami czy to z BIK czy jakimikolwiek innymi uniemożliwiającymi kredytowanie bankowe. Powód jest prozaiczny, by nie tworzyć nawisu kredytowego, który może być niekorzystny w przypadku potrzeby kredytowania bankowego przy dalszym rozwoju firmy. 

 
W przypadku pożyczki, oczywistym jest poddanie się egzekucji. Proszę o kontakt osoby jedynie chcące bezpiecznie i długoterminowo zainwestować kapitał. 
 
Więcej szczegółów przy kontakcie e-mail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Pomogl tu ktos Pani propsze o odpowiedz gdyz sama jestem teraz w ciezkiej sytuacji i prosze o pomoc a widze sa tu ludzie ktorzy chca tylko oszukac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

nie. ja dostałam informacje ze nie mam problemu skoro mam zadluzenie na ponad 20 tys i nie zostaje mi nic na zycie po oplatach a odsetki rosna. gdzie gdybym uzyskala pomoc na splate moglabym oddawac po 1000zł ale jestem "za bogata" ponoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×