Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Mastaler

Kredyt na rozbudowę firmy - warsztat samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

Ze znajomym od pewnego czasu rozwijamy warsztat samochodowy. Przez dwa lata udało nam się osiągnąć całkiem niezłe rezultaty. Mamy obłożenie na 3 stanowiska nonstop. Teraz chcielibyśmy rozszerzyć wachlarz usług o autodetaling - czyli przykładowo : http://czystko.pl/tania-i-dobra-firma-odnawiajaca-reflektory-w-samochodach/ i inne podobne renowacje lakieru itp.

Do tego  nie potrzebujemy wielkich pieniędzy - kredyt około 30 tys złotych na zakup sprzętu i materiałów eksploatacyjnych. Obecnie już posiadamy zadłużenie jakieś 50 tys spłacane co miesiąc w ratach bez opóżnień.

Szukamy najtańszych ofert kredytowych - może ktoś da lepsze oprocentowanie i warunki niż AliorBank ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ziomka ze Szczecina. Tak się składa, że też potrzebuję kasy. Czy udało Ci się coś zdobyć na firmę ?


Z tego co się orientuję, to nieżle działacie. To o was tak się rozpisują się ? Nie wiem czy to nie czasem Wasi klakierzy tam pisują. Jeśli Jest naprawdę tak różowo, to gratuluję dobrego biznesu. Nie planuję konkurencji Wam robić - mam swoją branżę i do niej kilka groszy by mi się przydało.


Jeśli macie jakiegoś inwestora, to proszę o kontakt do niego.

Edytowane przez Populista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×