Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Elżbieta

Proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Elżbieta

Witam. Pilnie potrzebuję pomocy finansowej. Jestem zadłużona na bardzo wysoka kwotę. Nie mogę sobie z tym poradzić. Nie mam na życie dla siebie a pomagam też zwierzętom. Proszę o jaką kolwiek pomoc. Karmy dla kotów jedzenie lub pieniądze tak abym mogła jakoś spokojniej życ i pomoc tym małym biedakom które są porzucane przez właścicieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to straszne jak coraz więcej ludzi prosi o pomoc finansową przez internet. Fora są wręcz przepełnione takimi błaganiami. Tylko, że faktycznie nikt nikomu nie pomoże nawet z prostej przyczyny - kogo wybrać z tysiąca  i kogo wesprzeć ? Trzeba pamiętać, ze wiele postów to zwykli wyłudzacze żerujący na ludzkiej naiwności. Ostatnio właśnie ktoś został złapany tutaj : http://toforum.pl/viewforum.php?f=26

Żeby choć trochę zwiększyć swoje szanse na otrzymanie wsparcia trzeba by przygotować jakąś informację na stronie internetowej - najlepiej darmowy hosting, zamieścić fotki, opisy, numery kont. Trzeba też pamiętać, że zbiórki pieniędzy na konta mają swoje uwarunkowania prawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×