Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
martaam

Prawnik z Gdańska/Gdynia - pomoc prawna

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam w Gdańsku lub w Gdyni pomocy prawnej w zakresie prawa cywilnego. Chodzi o analizowanie zawieranych umów pod względem ich wyłapywania klauzul które mogą w przyszłości być problematyczne. Gdzie szukać tego typu usług?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zacząć od wyszukiwarki. Ewentualnie możesz dopytać na forum prawnym.

Porad prawnych w trybie online udzielają również radcowie prawni, adwokaci. Np Wensker ma coś takiego w swojej ofercie. Informacja znaleziona na: http://wensker.com.pl/porady-on-line.html

W trybie online, a więc przez maila.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo firm prawniczych oferują swoją pomoc on-line, więc możesz wygodnie sobie załatwić taką usługę bez wychodzenia z domu. Kancelaria http://zaufanyprawnik.pl/ jest jedną z takich firm. Bardzo profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków i oferują pomoc w każdej dziedzinie prawa. Możesz iśc do nich z każdą sprawą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Pana Andrzeja od http://adwokat-markowicz.pl/ . Jest to bardzo dobry specjalista w różnych dziedzinach. Obsługuje zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa. Fakt pochodzi i mieszka w Pile, ale ma klientów w całej Polsce i nie ma problemu, że jest się z innego miasta. Ma na względzie przede wszystkim dobro klienta, co moim zdaniem nie zawsze się zdarza. Bo większość prawników jednak patrzy na pieniądze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem firma kredytowa fidum chce zrobić mi wyłudzenia kredytu w grudniu ubiegłego roku wzięłam pożyczkę na kwotę 300 PLN miała spłacić w 30dni lecz przedstawiciele tej firmy nie przyszli do mnie w wyznaczonym terminie Pani przedstawciel po dłuższym okresie przyszła do mnie do pracy zażądała od demnie wyższej kwoty kredytu niż byla zapisana całkowity koszt kredytu w umowie do dnia dzisiejszego nie zapłaciłam tego kredytu iz firma w pewnym czasie wysłała mi wiadomość iż sprawę dano do windykacji w 2012 byłam już karna za przestępstwo popełnione umyślnie pracując w sklepie sprzedawalam doładowania do telefonów komórkowych za kasą do tego przestępstwa przyznalam się dobrowolnie a do tego przestępstwa w sprawie kredytu nie przyznaje się do wyłudzenia jaka kara mi grozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×