Skocz do zawartości

- - - - -

Kredyt gotówkowy decyzja w 15 min

20 odpowiedzi na ten temat

#1 niezarejestrowany_marek

niezarejestrowany_marek
  • Goście

Napisany 09 sierpień 2016 - 10:32

Pożyczki, Kredyty, Chwilówki na dowód osobisty od 300zł do 200tyś zł. minimum formalności szybka decyzja w 15 min  szeroka gama  instytucji finansowych       
   www.#####

- kredyt przez internet dla  każdego
- decyzja w 15 min bez zaświadczeń
- szeroki wybór instytucji finansowych
- chwilówki na dowód bez bik
- wszystko załatwisz online 
- pożyczka bez zbednych formalności
- kredyty samochodowe, gotówkowe
- kredyty hipoteczne, konsolidacyjne
- pożyczki krótkoterminowe i pozabankowe
Wejdź na naszą stronę wypełnij wniosek a nasi konsultanci bezpłatnie oddzwonią i przedstawią najlepszą indywidualną ofertę kredytową dobraną specjalnie dla Ciebie.

#2 niezarejestrowany_ania

niezarejestrowany_ania
  • Goście

Napisany 09 sierpień 2016 - 10:32

Pożyczki, Kredyty, Chwilówki na dowód osobisty od 300zł do 200tyś zł. minimum formalności szybka decyzja w 15 min  szeroka gama  instytucji finansowych       
   www###pl

Wejdź na naszą stronę wypełnij wniosek a nasi konsultanci bezpłatnie oddzwonią i przedstawią najlepszą indywidualną ofertę kredytową dobraną specjalnie dla Ciebie.

#3 niezarejestrowany_ania

niezarejestrowany_ania
  • Goście

Napisany 09 sierpień 2016 - 10:33

#####

#4 elenia100

elenia100

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 26 sierpień 2016 - 09:47

a gdzie jest haczyk?

#5 LindaB

LindaB

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 44 postów

Napisany 23 październik 2016 - 18:30

Ja nie mam żadnych wątpliwości co do Lendon - ich pierwsza pożyczka do 2000zł na prawdę jest za darmo. Wiem bo sama od nich pożyczałam. Właśnie kończę spłacać od nich pożyczkę , a praktycznie oddaje tyle ile wzięłam od nich. Długi spłacone także to najważniejsze.  https://www.lendon.pl/

#6 farella

farella

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 20 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 18:17

To chyba oczywiste,że zawsze jest haczyk,tylko nie raz większy a nie raz mniejszy

#7 Madoff31

Madoff31

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 89 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 11:20

Uważałbym już z jakimikolwiek kredytami. To gwóźdź do trumny

Oszczędzanie jest cnotą.

#8 Frankowiczka30

Frankowiczka30

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 58 postów

Napisany 10 listopad 2016 - 12:44

Dziś TVN 24 pisał ,że w Polsce coraz więcej osób ogłasza upadłość konsumencką. Uważajcie na te kredyty.

Jeśli bank kradnie to upadnie.

#9 Madoff31

Madoff31

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 89 postów

Napisany 24 listopad 2016 - 12:27

Widzę, że w Poznaniu coraz więcej oddziałów bankowych pada. Z drugiej strony widzę ,że Chwilówki reklamują się tu i tam. Moim zdaniem kredytowy raj dla banków w Polsce się kończy.

Oszczędzanie jest cnotą.

#10 alidiana

alidiana

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 49 postów

Napisany 17 luty 2017 - 13:07

Zgadzam się

#11 niezarejestrowany_hannaLont

niezarejestrowany_hannaLont
  • Goście

Napisany 20 kwiecień 2017 - 12:38

uwazajcie na wszelkiego rodzaju polisy, lokaty itp... Dałam się nabrać przez nieuczciwe towarzystwo ubezpieczeniowe. Zaproponowano mi polisolokatę, przez którą straciłam wszystkie oszczędności. Jeden zapis spowodował, że moje życie zmieniło się w pasmo długów i obciążeń finansowych. Na szczęście trafiłam na Kancelarię Prawną Invictus - www.kancelariainvictus.pl,która pomogła mi odzyskać moje pieniądze. Byłam zupełnie nieświadoma tego, że mogę walczyć z nieuczciwym ubezpieczycielem i że uda mi się rozwiązać zawartą polisolokatę.

#12 Mirekman

Mirekman

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 65 postów

Napisany 19 maj 2017 - 09:56

Mam nadzieję, że ci uda wywalczyć zerwanie tej polisy. Twój przykład pokazuje jak trzeba być ostrożnym, przy podejmowaniu jakiejkolwiek decyzji. Ja sam jak coś podpisuje to najpierw przeczytam całą umowę, podkreślę to czego nie zrozumiałem i do czego mam jakieś wątpliwości. Dopiero jak rozwieją wszystkie moje wątpliwości to coś podpiszę. Jak idę do banku czy jakiegoś ubezpieczyciela to dość dużo czasu tam spędzam właśnie z powodu umów. Moim zdaniem większość umów jest za długa, pisana bardzo małym druczkiem, oraz w bardzo niezrozumiałym języku. A i staram się być wierny jednemu tworowi. To znaczy jak potrzebuje gotówki to idę do swoje sprawdzonego banku. Zresztą nawet patrząc na https://www.bzwbk.pl...-gotowkowy.html to wiem, że mi się bardziej opłaca wziąć kredyt w moim banku niż w innym. Banki o dobrych klientów wręcz się o niego biją. Kiedyś wziąłem kredyt gotówkowy z innego banku, jak ja się z nim męczyłem. Coś innego ustalamy. Choć oni mówią, że to tak miało zabrzmieć i najwyraźniej źle zrozumiałem. Nigdy do tego banku gdzie mi tak powiedzieli nie wrócę, już wolę być tylko w jednym banku. 

Edytowany przez Mirekman, 19 maj 2017 - 09:56 .

#13 Madame

Madame

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 45 postów

Napisany 13 czerwiec 2017 - 06:30

Wydaję mi się, że najlepiej byłoby kredyt gotówkowy sprawdzić na jakimś portalu. Dzięki temu znajdziecie korzystną ofertę, dopasowaną do Waszych potrzeb. Warto też znaznaczyć, że ta porównywarka uwzględnia wyłącznie siedemnaście sprawdzonych banków.

#14 Robotek1521

Robotek1521

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 29 postów

Napisany 27 czerwiec 2017 - 13:57

Drodzy forumowicze!

Nie wiem, czy to jest odpowiednie miejsce na takie wyznania, ale liczę, że ktoś mi podpowie co zrobić. Ponad roku temu zaciągnęłam kredyt CHWILÓWKA (tak, wiem, wiem, ale potrzewbowałam gotówki) na kwotę 10.000 zł. Pani, która udzielała mi krydytu nie powiedziała mi o ukrytych haczykach i takim sposobem, mam już dłuższo wyższy dług do spłaty, który ciągle rośnie ;( Chciałam sprawę skierować do sądu, ponieważ zosłam z premedytacją oszukana.Niiestety obawiam się, że moge nie mieć wystarczających dowodów...  Czy jest szansa, że nie będę musiała spłacać tego kredytu? Miał ktoś podobną sytuację? Proszę o odpowiedź, bo jestem zrozpaczona. 

#15 Zosia

Zosia

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 8 postów

Napisany 03 lipiec 2017 - 09:47

Wydaję mi się, że najlepiej byłoby kredyt gotówkowy sprawdzić kalkulatorem. Dzięki temu znajdziecie korzystną ofertę, dopasowaną do Waszych potrzeb. Warto też znaznaczyć, że ta porównywarka uwzględnia wyłącznie siedemnaście sprawdzonych banków.

Kalkulatory są naprawdę dobrą opcją, szczególnie, jeśli kilka firm oferuje zbliżone warunki. Ja mogę polecić Kredyty Chwilówki, bo mają dobrą ofertę np. pierwsza pożyczka na 0%.

#16 kokamila

kokamila

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 3 postów

Napisany 26 lipiec 2017 - 12:25

Kalkulatory są naprawdę dobrą opcją, szczególnie, jeśli kilka firm oferuje zbliżone warunki. Ja mogę polecić Kredyty Chwilówki, bo mają dobrą ofertę np. pierwsza pożyczka na 0%.

Oj tak, ja w taki sposób odkryłam Feniko i korzystam wciąż ;)

#17 kys

kys

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 110 postów

Napisany 27 lipiec 2017 - 19:43

Kredyt to produkt, który też podlega porównaniom :)

#18 goodliver

goodliver

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 22 postów

Napisany 01 październik 2017 - 15:26

Ciekawe jak z oprocentowaniem

#19 Kantona

Kantona

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 24 postów

Napisany 11 październik 2017 - 08:22

W tak krótkim czasie nie da się otrzymać kredytu, co najwyżej pożyczkę i to pewnie z wysokim procentem

#20 martaam

martaam

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 37 postów

Napisany 13 październik 2017 - 08:42

Nie zgadzam się z tym. Można otrzymac kredyt. Jednak w sytuacji jeśli posiadamy w banku konto i na to konto miesięcznie wplywają dochody. Dzięki temu bank ma podstawkę, że posiadamy jakieś tam dochody i jest w stanie określić,że będziemy mogli w przyszłości to spłacać.  Dobrą opcja jest również wzięcie kredytu obrotowego.

Jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe to jest kilka spraw, na ktore trzeba zwrócić uwagę:

pozyczki-pozabankowe.pl

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników