Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

19 sposobów na dodatkowe dochody

14 odpowiedzi na ten temat

#1 ArturKredyty

ArturKredyty

3 stopień

• Użytkownicy forum
  • 325 postów

Napisany 27 maj 2016 - 09:46

-> Oszczędzanie to jedno, ale w finansach ważne jest też zarabianie. 

Jeśli pracujesz etacie i masz mało czasu to też możesz postarać się o dodatkowe dochody do budżetu, zapraszam do nowego artykułu a w nim 19 prostych sposobów na dodatkowe dochody :)

Szukasz Kredytu? Napisz do mnie: kontakt@artursarnecki.eu lub Zadzwoń 797 443 483

->Tu znajdziesz najlepsze pożyczki
->Blog o kredytach i finansach osobistych oraz firmowych

#2 Madoff31

Madoff31

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 89 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 10:40

Dzięki za link, sprawdzę tę opcje.

Oszczędzanie jest cnotą.

#3 jacck49ddx

jacck49ddx

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 8 postów

Napisany 16 listopad 2016 - 15:41

No mi również przyda się taki link.

#4 Frankowiczka30

Frankowiczka30

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 58 postów

Napisany 18 listopad 2016 - 12:07

Sprawdzę, to. Trzeba tylko uważać na rozmaite piramidy finansowe, bo jest ich coraz więcej

Jeśli bank kradnie to upadnie.

#5 Madoff31

Madoff31

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 89 postów

Napisany 18 listopad 2016 - 13:24

Masz rację, jeśli ktoś gwarantuje oprocentowanie większe niż w banku, to oznacza, że ten biznes to piramida finansowa. Taka prawda. Miejcie ludzie oczy otwarte bo historia lubi się powtarzać.

Oszczędzanie jest cnotą.

#6 Frankowiczka30

Frankowiczka30

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 58 postów

Napisany 09 grudzień 2016 - 12:01

Może Morawiecki da jakieś ulgi i łatwiej będzie te biznesy prowadzić ?

Jeśli bank kradnie to upadnie.

#7 Madoff31

Madoff31

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 89 postów

Napisany 12 grudzień 2016 - 15:35

Nie wydaje mi się. Tu będzie masakra podatkowa.

Oszczędzanie jest cnotą.

#8 AnnaMarie711

AnnaMarie711

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 4 postów

Napisany 21 kwiecień 2017 - 12:19

Zawsze lepiej jest założyć swój własny biznes, jesli miałabym na tyle odwagi i środków finansowych to długo bym się nie zastanawiała. Można bardzo fajnie zarobić na niektórych rzeczach, trzeba tylko trochę się postarać. Można także skorzystać z różnych form pomocy jak np. franczyza rabat-detal.pl firma pomaga w bardzo wielu aspektach prowadzenia sklepu, więc można bez aż tak wielkiego wysiłku swój własny sklep założyć.

#9 pozyczkasa.pl

pozyczkasa.pl

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 33 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisany 21 kwiecień 2017 - 12:59

mając już umowę o pracę to prowadzenie własnej dodatkowej działalności to nie są duże pieniądze. Koszt tylko ubezpieczenia zdrowotnego czyli około 280zł/mc, księgowość można prowadzić samemu albo jakieś tanie biuro rachunkowe. Najtrudniejsze jest wymyślenie co robić w ramach firmy. Ja wychodzę z założenia, że to co lubimy robić i nas kręci.

http://pozyczkasa.pl

#10 polretu

polretu

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 2 postów

Napisany 22 maj 2017 - 11:42

Mnóstwo jest pomysłów na dodatkowy zarobek, ważne żeby interesy były legalne

#11 dagaaw

dagaaw

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 3 postów

Napisany 23 maj 2017 - 11:11

Szukanie dodatkowego źródła dochodu to bardzo dobra opcja dla każdego, kto ma jakieś problemy finansowe. Z wymienionych w artykule opcji korepetycje są bardzo dobre jeśli tylko faktycznie ma się wiedzę w danym temacie i dobre umiejętności pedagogiczne. Warto jednak podkreślić, że nie można udzielać korepetycji bez przygotowania. Należy być na bieżąco z materiałem, który chce się wytłumaczyć danej osobie. A co myślicie o rękodziele? Moja znajoma bawiła się w coś takiego, ale szczerze mówiąc nie przynosiło to spektakularnych dochodów. Robiła na zamówienie pudełeczka z życzeniami, tzw. exploding box. Tylko niestety materiały były bardzo drogie i tym samym cena musiała być wyższa. Ludziom się wydawało, że takie coś powinno kosztować koło 10zł, a same materiały były warte 20. Więc gdzie tutaj zarobek... 

#12 Marikaa05

Marikaa05

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 2 postów

Napisany 26 czerwiec 2017 - 17:14

bardzo fajny artykuł.

Edytowany przez Marikaa05, 26 czerwiec 2017 - 17:15 .

#13 kys

kys

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 103 postów

Napisany 29 lipiec 2017 - 08:14

Mnie podoba się pomysł na wyrzucaniu śmieci, w takim bloku "mrówkowcu" to byłoby zamówień.:)

#14 TomaszR

TomaszR

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 12 postów

Napisany 08 sierpień 2017 - 17:31

Niektórzy zakładają konta bankowe właśnie w celu zarobienia na nich, ale to trzeba według mnie mieć łep jak sklep i nieźle rozpisany terminaż, żeby pamiętać, że na tym koncie trzeba wydać 300 zł do 6 maja, a na tym zrobić 2 przelewy, a na tym zapłacić aplikacją 3 razy, bo inaczej pobierze nam opłatę za konto, albo nie dostaniemy tej obiecanej premii. Mimo to mam paru znajomych, którzy tutaj 100 zarobią, tutaj bilety do kina dostaną gratis i bardzo się tym szczycą. Mi niestety szkoda nerwów i czasu, ale jak ktoś ma do tego głowę, to fajna opcja.

#15 Robotek1521

Robotek1521

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 13 postów

Napisany 18 sierpień 2017 - 14:14

Może jakiś własny mały biznes na dobry początek

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników